Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38346
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Ulvhedinn, poniewaz nie płacisz deklaracji to ja wystąpie o pomoc dla Twoich zwierzaków, ale musisz podac konkretnie jaka to ma być pomoc i dla którego zwierzaka oraz wkleić link do wątku gdzie są prowadzone rozliczenia.
  2. Semikowi śmieją się oczy, słonko kochane :)
  3. Prosimy osoby z Klubu o korzystanie z pomocy Skarpety, oraz o zgłoszenia takiej pomocy dla innych BDT. Miłego piątku i spokoju dla Wszystkich życzę.
  4. Cudownie. Gacek to dopiero jest "dama" ogródkowa :)
  5. Operacja jest nie potrzebma, bo to nie kamienie są przyczyną stanu zapalnego, wyżej Ewunia wszystko opisała.
  6. "Regularnie jesteśmy pytane dlaczego to robimy, dlaczego działamy. Czasami jest to spowodowane szczerym zdziwieniem, innym razem krytyką. Szczególnie szokujące jest dla niektórych, że nie robimy tego za pieniądze, że to nie nasza praca, a wolontariat, któremu poświęcamy praktycznie większość wolnego czasu. Myślę, że te zdjęcia idealnie pokazują dlaczego warto! Owszem, taka działalność nie jest łatwa i często wymaga wielu poświęceń, ale takie metamorfozy sprawiają, że ma się siły by działać dalej. Aktualnie mamy spore problemy wynikające zarówno z braku czasu, ale przede wszystkim braku funduszy. Sytuacja jest bardzo trudna i cały czas szukamy rozwiązań. Na zdjęciach jest Bomba: w dniu gdy trafiła do nas oraz aktualnie. Od razu widać zmiany fizyczne, ale jeszcze ważniejsze są zmiany psychiczne. Sunia otwiera się na świat i uczy się, że ludzie nie są źli. Jeszcze długa droga przed nami, ale może być tylko lepiej. I to jest właśnie powodem dla którego to robimy."
  7. Witajcie! :) Dobrego dnia Kochani :) Semiczku, przytulam cię delikatnie.
  8. Bardzo ładna sunia jest z Zeldy i jeszcze ten cudowny charakter :)
  9. Kochany psiak, trzeba być dobrej myśli, kciuki trzymamy!
  10. Bardzo proszę, ja też staram się być na bieżąco, dziewczyny są naprawdę niesamowite.Mam dla Nich wiele szacunku.
  11. Zaglądam do maleństw.
  12. Gajulcu, trzymaj nam się zawsze zdrowo, 100 psich latek z tej okazji Ci życzę :)
  13. Witaj chłopaku, lepszego dnia! :)
  14. Ewa ja wiem, tylko tak napisalam a pro po, bo przeciez czasami trzeba odreagować. Rozumiem Wasz klopot, ale kociary zadnej nie znam.
  15. Ewuniu, już odpisalam, Semiczek wie,ze jesteś przy nim i czuje się bezpiecznie Kochana.
  16. Ewa, karmię teraz 9 i mam w budzie 3 , na karmę już mi nie starcza grosza tyle jedzą :)
  17. Trzymamy kciuki za Semika :) Serdecznie zapraszamy na bazarek dla 7 psiaków. http://www.dogomania.com/forum/topic/334018-bi%C5%BCuteryjny-srebrno-bursztynowy-mega-zawr%C3%B3t-g%C5%82owy-do-9-grudnia-do-godziny-2000/
×
×
  • Create New...