Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Lara link nie działa. W najbliższe dni będę robił ogłoszenia to i Rudzikowi parę zrobię. Zaznaczam to moje pierwsze. Kornelia na życzenie http://www.dogomania.pl/threads/139587-Kornelia-juA-w-hotelu-Potrzebne-ogA-oszenia
  2. Przepraszam za offy Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek. Off Muki skazany za kalectwo. Pierwszy banerek
  3. Tak dobre wiadomości są najważniejsze. Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek. Off Muki skazany za kalectwo. Pierwszy banerek
  4. To i ja czekam za wiadomościami. Ten cały Pan Piotr. Sporo zamieszania.
  5. Przepraszam za offy Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek. Off Muki skazany za kalectwo. Pierwszy banerek
  6. Nie ma za co, ale dziękuję bardzo. Jeszcze nie czas na zachwyty. Dziś robię inne offy. Ale jutro będę offował dla Samsunga i Siemensa. Wątek się rozkręci i będą deklaracje.
  7. Ja porobię następnych kilka jutro. Dziś jadę offami. Jestem ciekaw czy mi wyjdą.
  8. Taki opiekun to żaden opiekun. Kręciołku jeszcze trochę. Znajdzie się dla Ciebie domek. Ja poproszę plakacik. Postaram się go rozesłać. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  9. Smutna wiadomość. Nie da się pomóc wszystkim i do tego trzeba jeszcze wybierać. Kiedy świat będzie normalny. Nie mam zdania i jestem za daleko. Decyzja powinna paść od osób, które mają kontakt z Nimi.
  10. Largo trzeba Ciebie jakoś ogłosić.
  11. Zaglądam do Dżekiego.
  12. Może podesłać linki do zdjęć na wątek i ktoś wstawi. Mi wszystkie wchodzą, ale w ciągu dnia mnie nie ma przy kompie.
  13. Zaznaczam wątek. Poczytam i postaram się Kubę trochę przypomnieć jeśli potrzeba.
  14. [quote name='myla']Franek jest cudowny-zakochaliśmy się w Nim. Mieliśmy przygotowane dla Niego nowe imię ale Franek zostaje Frankiem, ponieważ jest taki Frankowaty, że nie ma opcji zmiany imienia :). Bardzo mądry piesek i zaczyna szybko łapać. Swojej nowej Pani nie odstępuje na krok a szczególnie podczas gotowania. Jutro czeka go kąpiel. Oprócz Franka kąpiel przejdzie też nasz dywan, bo już prawie nie ma miejsca którego by nie obsiusiał. [IMG]http://www.ramsat.pl/ftp/franek.jpg[/IMG] Ale teraz już słodko śpi[/QUOTE] Czyli Franek już się zadomowił. Znaczy wie gdzie Jego miejsce. Na pewno wszyscy rano pięknie podziękują. Słodziak.
  15. Na razie świat się dowie, że Muki istnieje. Moja galeria [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/659[/url]
  16. Coraz ładniej Muki Twój imiennik też potrzebuje pomocy Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek. Off Muki skazany za kalectwo. Pierwszy banerek
  17. Banerki na życzenie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172094-Muki-ze-zdeformowanAE-dolnAE-szczAE-kAE"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3445/muki1crop.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172094-Muki-ze-zdeformowanAE-dolnAE-szczAE-kAE"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3144/muki2crop.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172094-Muki-ze-zdeformowanAE-dolnAE-szczAE-kAE"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3076/muki3crop1.jpg[/IMG][/URL] Muki od dziś jestem już z Tobą
  18. gonia numer konta jest w poście 60. Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek
  19. Oby po tym jednym były następne. Bardziej konkretne. Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek
  20. Małymi kroczkami do przodu Borciu. Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek
  21. Zaglądam do Grandusia czy aby już coś wiadomo. Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek
×
×
  • Create New...