[quote name='myla']Franek jest cudowny-zakochaliśmy się w Nim. Mieliśmy przygotowane dla Niego nowe imię ale Franek zostaje Frankiem, ponieważ jest taki Frankowaty, że nie ma opcji zmiany imienia :). Bardzo mądry piesek i zaczyna szybko łapać. Swojej nowej Pani nie odstępuje na krok a szczególnie podczas gotowania. Jutro czeka go kąpiel. Oprócz Franka kąpiel przejdzie też nasz dywan, bo już prawie nie ma miejsca którego by nie obsiusiał.
[IMG]http://www.ramsat.pl/ftp/franek.jpg[/IMG]
Ale teraz już słodko śpi[/QUOTE]
Czyli Franek już się zadomowił. Znaczy wie gdzie Jego miejsce. Na pewno wszyscy rano pięknie podziękują. Słodziak.