Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. eliza, konsultowałaś się z jakimś behawiorystą?
  2. [quote name='papunia']Właśnie przelałam pieniądze z mojego bazarku na bogatyńskie psiaki 181zł --> Agnieszko podziel wg uznania:evil_lol:[/quote] ho,ho! dziękujemy bardzo!
  3. biedak:-( :-( natalia, daj go na wątek ogólny bulowatych
  4. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/229]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  5. piękny, mam nadzieję że znajdzie się jakiś super domek
  6. :angryy::angryy::angryy:właśnie dlatego jestem przeciwniczką dawania psów -szczególnie astowatych gówniarzom!:angryy::angryy::angryy: [B] kolesia od razu dajcie na czarne kwiatki![/B]
  7. [quote name='Tengusia']dziewczyny zajrzyjcie, pomozcie .... prosze !!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niemcy-katowice-piekny-rasowy-da-czeka-na-nowy-dom-141623/#post12585580[/URL][/quote] dlaczego ja nie mogę wejść na ten wątek??:-o
  8. eh, te wakacje:shake: edit: ogłaszamy go jako mix astka?
  9. zdjęć jak nie było tak nie ma a tu kolejny łysolek:placz::placz: już bardziej łysy nie może być pies: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kiedys-byl-owczarkiem-141580/index7.html#post12583515"]Kiedyś był owczarkiem[/URL] :placz:
  10. już bardziej łysy nie może by6ć pies: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kiedys-byl-owczarkiem-141580/index7.html#post12583515[/url] :placz:
  11. to on jest w dt juz?:cool3:
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrzucil-ja-z-2pietra-dobil-jej-dzieci-pomoz-jej-zaufac-na-nowo-pilne-dt-141424/"][IMG]http://i30.tinypic.com/2r6fj29.jpg[/IMG][/URL] zrobiłam dla suni banerek podlinkowany.
  13. :loveu: na pewno czuła się fantastycznie i nie czuła żadnego świądu w wodzie!kochana niunia!
  14. mam nadzieję że supergoga, która miała zarezerwować psa wszystko nam wyjaśni...dlaczego poszedł do adopcji [B]ZAREZERWOWANY, NIEWYKASTROWANY, W TYPIE RASY, NIE WIADOMO DO K0GO, BEZ JAKIEGOKOLWIEK SPRAWDZENIA.[/B] ania z poznania wzięła na siebie wszystkie koszty, kastrację, na własną rękę psa dokarmiała, bo nie było komu tego robić(choć psów AŻ:crazyeye: 5 LUB 6!!!)...FUNDACJA MIAŁA TYLKO ZAREZERWOWAĆ PSA, PRZETRZYMAĆ PRZEZ TYDZIEŃ. JESTEM WŚCIEKŁA, MAM NADZIEJĘ, ŻE DA SIĘ TO WSZYSTKO JAKOŚ ODKRĘCIĆ...:angryy:
  15. asior, przecież i w katowicach są ciotki astowe, które by pewnie chętnie zrobiły wizytę przed i po adopcyjną...
  16. [quote name='Klementynkaa']my na potrzeby nadziei dobermana nazwałysmy go DODZIO :) i nie wiem czy nie ma juz wystawionego nadziejowego allegro, sprawdze i jesli nie ma to wystawię, ok?[/quote] ok to w takim razie ja nie robię tylko jakbyś mogła to podeślij link allegro tu na watek;)
  17. czy ktoś mógłby napisać ładny tekst do allegro dla dobeczka?(przydało by mu się jakieś imię)
  18. też bym chyba obstawiała za psem z majorki, choć chyba nie do końca czystej krwi. w każdym razie bardzo ładna sunia, świetne ma umaszczenie-takie srebrzyste. asior, dzięki za link
  19. to dobrze, mam nadzieję że uda jej się i nie trafi do schroniska. koniecznie trzeba będzie ją wysterylizowac.
  20. a co będzie z psiakiem po 20 lipca? znów na ulicę?:shake:
  21. [B]aresik 25zł anastacia 25zł anonimowa osoba 50zł pani grażyna n. z naszej klasy 20zł [/B]
  22. cały watek luisa przeniósł się na watek kaśki:evil_lol: babsko go całkiem zdominowało!:evil_lol:
  23. ale ona jest cudna!!!:loveu:
  24. super! mamy pierwsze deklaracje! [B] aresik 25 anastacia 25 [/B]co do hotelu to ania napisze.wiem, że ma zniżkę "po znajomości" na psiaka w sytuacji kryzysowej
×
×
  • Create New...