Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. oj, to niedobrze:shake: a może psiak jej nie podpasował, warto jeszcze sprawdzać(oczywiście w kagańcach) bardzo jej się nie spodobał? może pierwsze lody po prostu musi przełamać i potrzebuje czasu na to?np. spacerek jakiś:cool3:
  2. na ja miałam obiecany tekst, którego nie dostałam i przyznaję-zapomniałam o balzaku i pies nie ma allegro:oops::shake: tylko jak ja mam tekst napisać jak ja go nie znam a wy go widzicie co jakiś czas i wiecie jak pies się zmienia...?
  3. dobre wieści! sunie chyba muszą się poznać i ustalić między sobą gdzie jest której miejsce w szeregu;) czekamy na kolejne zdjęcia dziewczynek:cool3:
  4. no to nie zapeszajmy, trzymam kciuki!!!:razz:
  5. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dam-dom-bullowatemu-bullowatej-do-1-5-roku-141834/[/URL] ----------- kopiuję, sunia chyba nie ma wątku [quote] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/19491.html"]Ania+Milva i Ulver[/URL] napisała: Do schroniska w Brodnicy trafiła ok 2 letnia astka. Bardzo łagodna do psów i kotów- przylepa, ładnie chodzi na smyczy, ładnie jeżdzi samochodem- na pewno mieszkała w domu. Sunia została porzucona ze wzgledu na złamanie tylnej łapki. Jest jedno stare złamanie i drugie nowe...we worek ma miec operacje. Bedzie zdrutowana- łapka juz na zawsze pozostanie sztywna , ale bedzie mogła sę na niej opierac. Szukamy dobrego, odpowiedzialnego domku. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 600x683.[IMG]http://reksio.cdmedia.pl/files/arina3.jpg[/IMG] [IMG]http://reksio.cdmedia.pl/files/arina8_m.jpg[/IMG] [IMG]http://reksio.cdmedia.pl/files/arina1_m.jpg[/IMG] [/quote]
  6. [quote name='mariamc']Podajcie mi dane do przelewu za czerwiec, gdzieś posiałam a na koncie nie umiem odnależć:oops:[/quote] wysłałam ci pw
  7. [quote name='Inez']A ja się boje że pies do tego czasu zniknie...:shake:[/quote] ani znajoma z tozu chyba zadzwoni don schroniska i poprosi o rezerwacje.
  8. biedna mała....:-( a może udało by się ją na dt wziąć?
  9. POJEDZIE ALE MUSI KILKA DNI POCZEKAĆ. od 22 jest wolne dla niego miejsce
  10. [url=http://www.youtube.com/watch?v=AyYROh_GoII]YouTube - Baron87 mpeg2video[/url]
  11. ja wierzę że w końcu uda się znaleźć najwspanialszy dom dla niej!
  12. jak dla mnie tytuł bombowy!:diabloti:
  13. [quote name='dogomanka_']Wybaczcie cioteczki,że tytułu jeszcze nie zmieniłam,ale kompletnie mi to z głowy wyleciało.:oops: Zaraz go zmienie.;)[/quote] z banerka też możesz wywalić:evil_lol:;)
  14. BANERKI: [URL="http://tiny.pl/hhx6f"][IMG]http://i25.tinypic.com/2lu800.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hhx6f"][IMG]http://i28.tinypic.com/25p0qaa.jpg[/IMG][/URL] PRZydało by się jakieś imię dla dziewczynki. moja propozycja to KENDI (candy-cukierek ;))
  15. napisałam jeszcze do jednej osoby z ostródy pw i na wątku olsztyńskiego schroniska. mam nadzieję że ktoś pomoże.
  16. jaki cudny brzydalek!:-( czy to nie w okolicach poznania była pseudohodowla z której zabrano heroinę, manię i jeszcze młodziutkiego chłopczyka(zapomniałam imienia:oops:)?
  17. [SIZE=6][B]pilne![/B][/SIZE] [B]bardzo proszę o pomoc! potrzebna osoba do wizyty przed adopcyjnej w morągu dla asteczki! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1168/azalia-piekna-amstaffka-czeka-potrzebna-osoba-na-wizyte-przedadopcyjna-w-moragu-140969/[/url][/B]
  18. niestety nikt się do mnie nie odezwał. trzeba będzie spróbować chyba poprosić kogoś z olsztyna, może ktoś pojedzie...
  19. [quote name='PRZEC']raczej z zającem ;) a Teodor łazi za nim krok w krok :diabloti:[/quote] ale co, pilnuje go czy raczej tak go polubił?
  20. widziałam film z ukrytej kamery jakie potworności wyprawia firma eukanuba....:angryy::angryy: mój pies kiedyś jadł tą karmę i powiem że mu bardzo nie smakowała w dodatku, także odradzam
  21. rudasek doczeka się w końcu godnego, dobrego życia!
  22. mam nadzieję że na psiaka już gdzieś czeka TEN dom i już niedługo go odnajdzie.
  23. zdjęcia z telefonu: [IMG]http://i30.tinypic.com/oa291e.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2v11zm8.jpg[/IMG] jakość marna ale widać to co najważniejsze: pies jest w kochającym domu!:multi:
×
×
  • Create New...