[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dam-dom-bullowatemu-bullowatej-do-1-5-roku-141834/[/URL]
-----------
kopiuję, sunia chyba nie ma wątku
[quote]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/19491.html"]Ania+Milva i Ulver[/URL] napisała:
Do schroniska w Brodnicy trafiła ok 2 letnia astka. Bardzo łagodna do psów i kotów- przylepa, ładnie chodzi na smyczy, ładnie jeżdzi samochodem- na pewno mieszkała w domu.
Sunia została porzucona ze wzgledu na złamanie tylnej łapki. Jest jedno stare złamanie i drugie nowe...we worek ma miec operacje. Bedzie zdrutowana- łapka juz na zawsze pozostanie sztywna , ale bedzie mogła sę na niej opierac.
Szukamy dobrego, odpowiedzialnego domku.
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 600x683.[IMG]http://reksio.cdmedia.pl/files/arina3.jpg[/IMG]
[IMG]http://reksio.cdmedia.pl/files/arina8_m.jpg[/IMG]
[IMG]http://reksio.cdmedia.pl/files/arina1_m.jpg[/IMG]
[/quote]