-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
czy właściciel może opłacić psu hotel w polsce?
-
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
bidulka...ma coś w sobie takiego ujmującego. nie wiem dlaczego prawie nikt do niej nie zagląda:shake: poczęstuję się banerkiem, może ktoś ją dostrzeże... -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
fiodor w mgnieniu oka przegryza każdą smycz.może łańcuszek by się sprawdził albo właśnie jakaś stalowa linka...albo kaganiec na spacerach. -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
DRAGO JUŻ Z ANIĄ W AUCIE!!! jedzie do włocławka! ominie go los "tatusia" jaki zaplanował dla niego jego nowy-były pan.całe szczęście że suce spóźniała się cieczka:angryy: resztę opisze pewnie ze szczegółami ania jak wróci. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
MAM gorące wiadomości "okraszone" łzami szczęścia! psiaki są w drodze do domu z agi mężem, który był na miejscu pierwszy-jechał na przełaj przez pola, dojechał w 5 minut! zobaczyła je jakaś dziewczynka, psy przebiegły przy niej po ścieżce, od razu zadzwoniła bo wczesniej zerwała z ogłoszenia numer telefonu... UFFFF! co za ulga!:multi::multi::multi::multi::multi: aga jutro postara się być na dogo bo na razie nie ma internetu. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=7]są!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE] -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']trzymam mocno kciuki :thumbs: moze ta kobieta moglaby sprobowac je zlapac ![/quote] no właśnie ma spróbować, ma je wołać po imieniu...kto wie, może podejdą.w każdym razie żyją i trzymają się razem! -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, właśnie do agi dzwoniła kobieta że widzi psiaki w miejscowości siadło górne! aga już tam jedzie, to ok. 10 km od niej. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
baner: [URL="http://tiny.pl/hhqj6"][IMG]http://i30.tinypic.com/21cbi9v.jpg[/IMG][/URL] -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
agnieszka32 pyta kto dał ogłoszenie do radia złote przeboje i bardzo za to dziękuje a także za każdą inną formę pomocy. rozplakatowała wszystkie wiochy, chodzi z mamą po polach i wołają... -
może ktoś miałby ochotę zasponsorować wyróżnienie aukcji dla suni(12zł)?:razz: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=683100639[/URL]
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
dodawajcie proszę ten plakat do waszych profilów na naszej klasie(szczególnie dogomaniacy z okolic szczecina i ci, którzy mają znajomych z tych okolic) [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/230]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
masienko, [B]sunia pręgowana z białym a pies rudy z białym[/B]. aga nie ma internetu, rozwiesza te plakaty, które ma już wydrukowane, by drukować nowe musiałaby jechać gdzieś gdzie jest internet i drukarka a pewnie na to teraz szkoda jej czasu:shake: -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
trzymajcie kciuki...wiadomości będą wieczorem -
[quote name='Karolcia_ko5']Uh.... chłopak odebrał Kanibala.. Miejmy nadzieje, że już nic się nie stanie złego. Kanibal jest już w domu ale będzie pod stałym nadzorem TOZ w Częstochowie.[/quote] chyba by się jakies wyjaśnienie przydało:mad: z jakiej racji pies znalazł się w schronisku???czy ten chłopak myśli że można sobie tak psa zostawiać???czy on nie zdaje sobie sprawy, że dla psa to koszmar??? uważam, ze ktoś powinien się wybrać z wizytą i poważnie z tym "panem" porozmawiać. nie może tak być że psiak będzie wychodził ze schronu i zaraz wracał
-
KRAKÓW - piękny amstaff Borys NARESZCIE SIĘ DOCZEKAŁ!!! MA DOMEK!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
i ja czekam :razz: -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
czy mogę prosić o kilka ładnych zdjęć ? zrobię jej allegro jeśli nie ma. poproście Jenny19 o ogłoszenia. -
i skąd tu brać tyle kasy jak psiaków przybywa:-( i końca nie widać...
-
Chora miłość do zwierząt (?) *Genowefa i Jan*Police*Szczecin*
agaga21 replied to MagYa^^'s topic in Już w nowym domu
[b][size=6][color=red]okolice szczecina! ProszĘ o pomoc!!![/color][/size][/b] [quote] uwaga!!!!! Sara i fiodor zaginĘŁy!!!!!!! Wczoraj, 7 lipca 2009 r., ok godziny 17.00 psy poszły na spacer z mężem. Sara biegała luzem po łąkach, fiodor był na smyczy (taśmie 20 metrowej). W pewnym momencie, odgryzł smycz i pobiegł w długą, a sara za nim. Psy zaginęły w okolicach ustowa, kurowa i przecławia koło szczecina, prawdopodobnie pobiegły za dziką zwierzyną. To teren niezamieszkały, ogromny, dziesiątki hektarów pól i łąk, one mogą być wszędzie :-(:-(:-( szukaliśmy do północy, dzisiaj od 5 rano, ale psów ani widu ani słychu. Nie wiem, jak one przeżyły tę noc, sara nigdy nie była poza domem, musi być przerażona :placz: Powiadomiłam toz w szczecinie, koło łowieckie i schronisko. Agaga21 zrobiła plakat, zaraz będę drukować i rozwieszać gdzie się da. Sąsiadów z osiedla już powiadomiłam. Jestem załamana :placz::placz::placz: Błagam o pomoc, te psy są dla mnie wszystkim :placz::placz::placz: Mój nr telefonu 600881691, niestety nie mam dostępu do internetu, teraz jestem u rodziców, aby skopiować plakat, który agata mi wysłała na maila. Jezu, nie przeżyję, jak coś im się stanie ... :-( [url="http://www.dogomania.pl/forum/f85/jak-pies-z-psem-czyli-co-nowego-u-fiodora-sary-d-125620/index34.html#post12588630"]jak pies z psem czyli co nowego u fiodora i sary. ;d[/url] [url="http://www.fotosik.pl/"][img]http://images8.fotosik.pl/38/6a47012ba7a90495.jpg[/img][/url] [/quote] -
SZCZECIN, Barry, przepiękny kudłacz JUŻ W NOWYM DOMU!
agaga21 replied to szczecinianka's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa ale sprawa ważna: [quote]UWAGA!!!!! SARA I FIODOR ZAGINĘŁY!!!!!!! Wczoraj, 7 lipca 2009 r., ok godziny 17.00 psy poszły na spacer z mężem. Sara biegała luzem po łąkach, Fiodor był na smyczy (taśmie 20 metrowej). W pewnym momencie, odgryzł smycz i pobiegł w długą, a Sara za nim. Psy zaginęły w okolicach Ustowa, Kurowa i Przecławia koło Szczecina, prawdopodobnie pobiegły za dziką zwierzyną. To teren niezamieszkały, ogromny, dziesiątki hektarów pól i łąk, one mogą być wszędzie :-(:-(:-( Szukaliśmy do północy, dzisiaj od 5 rano, ale psów ani widu ani słychu. Nie wiem, jak one przeżyły tę noc, Sara nigdy nie była poza domem, musi być przerażona :placz: Powiadomiłam TOZ w Szczecinie, koło łowieckie i schronisko. Agaga21 zrobiła plakat, zaraz będę drukować i rozwieszać gdzie się da. Sąsiadów z osiedla już powiadomiłam. Jestem załamana :placz::placz::placz: Błagam o pomoc, te psy są dla mnie wszystkim :placz::placz::placz: Mój nr telefonu 600881691, niestety nie mam dostępu do internetu, teraz jestem u rodziców, aby skopiować plakat, który Agata mi wysłała na maila. Jezu, nie przeżyję, jak coś im się stanie ... :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/jak-pies-z-psem-czyli-co-nowego-u-fiodora-sary-d-125620/index34.html#post12588630"]Jak pies z psem czyli co nowego u Fiodora i Sary. ;D[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/38/6a47012ba7a90495.jpg[/IMG][/URL] [/quote] -
PITBULL NORD okazał się Tysonem i wrócił do swoich właścicieli
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
wypiękniał chłopak -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
dopiero mi prąd włączyli. nie przeczytałam wszystkiego, mam plakat, dodaję na naszą klasę informację [IMG]http://i30.tinypic.com/zitziv.jpg[/IMG] -
[quote name='elizabull'] jestem totalnie bezradna, mam dosc i chyba jestem gotowa sie poddac.[/quote] nie strasz!