Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. czy właściciel może opłacić psu hotel w polsce?
  2. bidulka...ma coś w sobie takiego ujmującego. nie wiem dlaczego prawie nikt do niej nie zagląda:shake: poczęstuję się banerkiem, może ktoś ją dostrzeże...
  3. fiodor w mgnieniu oka przegryza każdą smycz.może łańcuszek by się sprawdził albo właśnie jakaś stalowa linka...albo kaganiec na spacerach.
  4. DRAGO JUŻ Z ANIĄ W AUCIE!!! jedzie do włocławka! ominie go los "tatusia" jaki zaplanował dla niego jego nowy-były pan.całe szczęście że suce spóźniała się cieczka:angryy: resztę opisze pewnie ze szczegółami ania jak wróci.
  5. MAM gorące wiadomości "okraszone" łzami szczęścia! psiaki są w drodze do domu z agi mężem, który był na miejscu pierwszy-jechał na przełaj przez pola, dojechał w 5 minut! zobaczyła je jakaś dziewczynka, psy przebiegły przy niej po ścieżce, od razu zadzwoniła bo wczesniej zerwała z ogłoszenia numer telefonu... UFFFF! co za ulga!:multi::multi::multi::multi::multi: aga jutro postara się być na dogo bo na razie nie ma internetu.
  6. [SIZE=7]są!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]
  7. [quote name='Tengusia']trzymam mocno kciuki :thumbs: moze ta kobieta moglaby sprobowac je zlapac ![/quote] no właśnie ma spróbować, ma je wołać po imieniu...kto wie, może podejdą.w każdym razie żyją i trzymają się razem!
  8. słuchajcie, właśnie do agi dzwoniła kobieta że widzi psiaki w miejscowości siadło górne! aga już tam jedzie, to ok. 10 km od niej.
  9. baner: [URL="http://tiny.pl/hhqj6"][IMG]http://i30.tinypic.com/21cbi9v.jpg[/IMG][/URL]
  10. agnieszka32 pyta kto dał ogłoszenie do radia złote przeboje i bardzo za to dziękuje a także za każdą inną formę pomocy. rozplakatowała wszystkie wiochy, chodzi z mamą po polach i wołają...
  11. może ktoś miałby ochotę zasponsorować wyróżnienie aukcji dla suni(12zł)?:razz: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=683100639[/URL]
  12. dodawajcie proszę ten plakat do waszych profilów na naszej klasie(szczególnie dogomaniacy z okolic szczecina i ci, którzy mają znajomych z tych okolic) [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/230]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  13. [quote name='fioneczka']nooooo nawet łepetynkę ma blond tylko że się włosięta nie kręconą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a skrzydełki :eviltong: w torebce nosi i jak trza to se ubiera :eviltong:[/quote] a jak trza to nawet i różki pokazać potrafi:diabloti::diabloti::loveu:
  14. masienko, [B]sunia pręgowana z białym a pies rudy z białym[/B]. aga nie ma internetu, rozwiesza te plakaty, które ma już wydrukowane, by drukować nowe musiałaby jechać gdzieś gdzie jest internet i drukarka a pewnie na to teraz szkoda jej czasu:shake:
  15. trzymajcie kciuki...wiadomości będą wieczorem
  16. [quote name='Karolcia_ko5']Uh.... chłopak odebrał Kanibala.. Miejmy nadzieje, że już nic się nie stanie złego. Kanibal jest już w domu ale będzie pod stałym nadzorem TOZ w Częstochowie.[/quote] chyba by się jakies wyjaśnienie przydało:mad: z jakiej racji pies znalazł się w schronisku???czy ten chłopak myśli że można sobie tak psa zostawiać???czy on nie zdaje sobie sprawy, że dla psa to koszmar??? uważam, ze ktoś powinien się wybrać z wizytą i poważnie z tym "panem" porozmawiać. nie może tak być że psiak będzie wychodził ze schronu i zaraz wracał
  17. czy mogę prosić o kilka ładnych zdjęć ? zrobię jej allegro jeśli nie ma. poproście Jenny19 o ogłoszenia.
  18. i skąd tu brać tyle kasy jak psiaków przybywa:-( i końca nie widać...
  19. [b][size=6][color=red]okolice szczecina! ProszĘ o pomoc!!![/color][/size][/b] [quote] uwaga!!!!! Sara i fiodor zaginĘŁy!!!!!!! Wczoraj, 7 lipca 2009 r., ok godziny 17.00 psy poszły na spacer z mężem. Sara biegała luzem po łąkach, fiodor był na smyczy (taśmie 20 metrowej). W pewnym momencie, odgryzł smycz i pobiegł w długą, a sara za nim. Psy zaginęły w okolicach ustowa, kurowa i przecławia koło szczecina, prawdopodobnie pobiegły za dziką zwierzyną. To teren niezamieszkały, ogromny, dziesiątki hektarów pól i łąk, one mogą być wszędzie :-(:-(:-( szukaliśmy do północy, dzisiaj od 5 rano, ale psów ani widu ani słychu. Nie wiem, jak one przeżyły tę noc, sara nigdy nie była poza domem, musi być przerażona :placz: Powiadomiłam toz w szczecinie, koło łowieckie i schronisko. Agaga21 zrobiła plakat, zaraz będę drukować i rozwieszać gdzie się da. Sąsiadów z osiedla już powiadomiłam. Jestem załamana :placz::placz::placz: Błagam o pomoc, te psy są dla mnie wszystkim :placz::placz::placz: Mój nr telefonu 600881691, niestety nie mam dostępu do internetu, teraz jestem u rodziców, aby skopiować plakat, który agata mi wysłała na maila. Jezu, nie przeżyję, jak coś im się stanie ... :-( [url="http://www.dogomania.pl/forum/f85/jak-pies-z-psem-czyli-co-nowego-u-fiodora-sary-d-125620/index34.html#post12588630"]jak pies z psem czyli co nowego u fiodora i sary. ;d[/url] [url="http://www.fotosik.pl/"][img]http://images8.fotosik.pl/38/6a47012ba7a90495.jpg[/img][/url] [/quote]
  20. przepraszam za offa ale sprawa ważna: [quote]UWAGA!!!!! SARA I FIODOR ZAGINĘŁY!!!!!!! Wczoraj, 7 lipca 2009 r., ok godziny 17.00 psy poszły na spacer z mężem. Sara biegała luzem po łąkach, Fiodor był na smyczy (taśmie 20 metrowej). W pewnym momencie, odgryzł smycz i pobiegł w długą, a Sara za nim. Psy zaginęły w okolicach Ustowa, Kurowa i Przecławia koło Szczecina, prawdopodobnie pobiegły za dziką zwierzyną. To teren niezamieszkały, ogromny, dziesiątki hektarów pól i łąk, one mogą być wszędzie :-(:-(:-( Szukaliśmy do północy, dzisiaj od 5 rano, ale psów ani widu ani słychu. Nie wiem, jak one przeżyły tę noc, Sara nigdy nie była poza domem, musi być przerażona :placz: Powiadomiłam TOZ w Szczecinie, koło łowieckie i schronisko. Agaga21 zrobiła plakat, zaraz będę drukować i rozwieszać gdzie się da. Sąsiadów z osiedla już powiadomiłam. Jestem załamana :placz::placz::placz: Błagam o pomoc, te psy są dla mnie wszystkim :placz::placz::placz: Mój nr telefonu 600881691, niestety nie mam dostępu do internetu, teraz jestem u rodziców, aby skopiować plakat, który Agata mi wysłała na maila. Jezu, nie przeżyję, jak coś im się stanie ... :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/jak-pies-z-psem-czyli-co-nowego-u-fiodora-sary-d-125620/index34.html#post12588630"]Jak pies z psem czyli co nowego u Fiodora i Sary. ;D[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/38/6a47012ba7a90495.jpg[/IMG][/URL] [/quote]
  21. bardzo ładna aukcja!brakuje mi tylko zdjęć w soczystej zieleni:cool3:;)
  22. dopiero mi prąd włączyli. nie przeczytałam wszystkiego, mam plakat, dodaję na naszą klasę informację [IMG]http://i30.tinypic.com/zitziv.jpg[/IMG]
  23. [quote name='elizabull'] jestem totalnie bezradna, mam dosc i chyba jestem gotowa sie poddac.[/quote] nie strasz!
×
×
  • Create New...