aga ma okropne problemy z dogomanią ostatnio, jak nawet uda jej się w pracy zalogować to zaraz połączenie znika, poza tym w domu nie ma kompa bo popsuła a informatyk pogubił jej śrubki od laptopa:mad:
aga ostatnio miała urlop i w domu nie miała kompa, biedaczka czuje się odcięta od świata:shake: mam nadzieję że już jutro odzyska laptop
u psiaków była pani wet.mają tydzień odpoczywać bo są wycieńczone fizycznie i psychicznie.fiodor ma paskudnie ropiejące oczy ale już sie goją.dochodzą do siebie powoli.