Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. napiszcie w tytule, że to mix bernardyna z jamnikiem:evil_lol: to się tu ruch na wątku zrobi;)
  2. dochodzą do siebie sądząc po wielkości nowej dziury na trawniczku, jaką dziś wykopały:evil_lol::diabloti: no i jak gadałam z agą to ciągle krzyczała na te biedne psinki, żeby się przestały gryźć na kanapie:diabloti:
  3. aga ma okropne problemy z dogomanią ostatnio, jak nawet uda jej się w pracy zalogować to zaraz połączenie znika, poza tym w domu nie ma kompa bo popsuła a informatyk pogubił jej śrubki od laptopa:mad: aga ostatnio miała urlop i w domu nie miała kompa, biedaczka czuje się odcięta od świata:shake: mam nadzieję że już jutro odzyska laptop u psiaków była pani wet.mają tydzień odpoczywać bo są wycieńczone fizycznie i psychicznie.fiodor ma paskudnie ropiejące oczy ale już sie goją.dochodzą do siebie powoli.
  4. fajna psinka, dobrze, że spotkał ciebie na swojej drodze;) mam nadzieję że szybko znajdzie się domek dla tak sympatycznego futrzaka.
  5. mogę zrobić żabulce allegro tylko poczekam na ładne zdjęcia i odpowiedni tekst.
  6. czy ta drożdżyca jest zaraźliwa?jak długo się ją leczy?
  7. [quote name='Asior'] w niedziele jesteśmy umówieni.. ale ja się nie cieszę na razie... :roll:[/quote] i prawidłowo;) nie cieszyć się póki go nie zabiorą:shake::roll:;)
  8. słodka beżowa sunia ze szczecina: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/bezowa-sunia-szczecin-141795/#post12603074[/url] [url=http://www.youtube.com/watch?v=8Nb-_1Cl8wY]YouTube - beżowa sunia[/url]
  9. :evil_lol::evil_lol:na pewno było jej wygodnie i mięciutko
  10. trzeba napisać do kogoś z ostródy albo olsztyna. zmieńcie tytuł, że szukamy osoby do wizyty w tym morągu napisałam do 2 osób z ostródy, jeśli nie dadzą rady będziemy szukać w olsztynie.
  11. to wypadałoby, żeby za parę dni do domku jakiegoś fajnego pojechała.
  12. a może wstawicie fotki zarośniętej uleczki?
  13. kilka miesięcy temu zobaczyłam gdzieś na naszej klasie zdjęcie sparaliżowanej ady. strasznie przejął mnie jej widok ale nigdzie nie mogłam znaleźć o niej informacji co z nią się dzieje. na dogo tez szukałam ale widocznie nieskutecznie.a mała ma dom!!! ale się cieszę!wypiękniała dziewczynka i widać że szczęśliwa!:multi:
  14. [url]http://img217.imageshack.us/img217/4016/bild116.jpg[/url] ŁOOOO MATKO! ona ledwo sie mieści na tym dywaniku:evil_lol:
  15. chętnie zrobię jej allegro jesli trzeba i dostanę tekst:cool3:
  16. a może to mix canaro-majorko-astka?:razz: w każdym razie pięęęęękna jest i nie dziwię się że serca podbija. .
  17. BARONEK JUTRO BĘDZIE miał odwiedzinki :cool3:
  18. super, mam nadzieję że edyta szybko foty podeśle:cool3:
  19. ja mu oczywiście allegro zrobię, o resztę ogłoszeń musimy kogoś poprosić
  20. aga ale za ten brak aparatu to...:mad: ci się należy:razz:
  21. [quote name='anastacia'] cóż czekamy na Anię[/quote] w międzyczasie szukajmy sponsorów:razz:
  22. dodałam informację i zdjęcia ibiska na naszą klasę do bullowatych: [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/232]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] może stamtąd jakaś pomoc przyjdzie:-(
  23. chyba 80 zł na sam hotel(+ transport +kastracja w hotelu ale to już później) edit: [U][B]deklaracje:[/B][/U] [B]aresik 25zł anastacia 25zł anonimowa osoba 50zł pani grażyna n. z naszej klasy 20zł[/B]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial] pożyczyłam jak zwykle :oops:[/FONT][/quote] pożyczaj ile wlezie:evil_lol:
  25. allegro już ma więc mogę jedynie tyle pomóc: [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/231]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
×
×
  • Create New...