Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/225]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] na kogo i jaki namiar podawac?:-(
  2. [IMG]http://i41.tinypic.com/2vmzkaa.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/o0xw8y.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/xdgt1j.jpg[/IMG]
  3. [quote name='mariamc']Dziewczyny, stówkę za czerwiec wpłacę we wtorek , mam urwanie głowy z otwarciem schroniska 03.07. i jeszcze kontrola WIW, mój powiatowy chce się pochwalić nowym schroniskiem;)[/quote] danusiu, czy można liczyć na jakies zdjęcia waszego superschroniska na dogo?:cool3:
  4. :laola: oby na tej jednej się nie skończyło! prosimy o szczegóły: wielkość, konsystencja, barwa:evil_lol: itd:razz:
  5. wrzuciłam go na ogólny: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bulowate-do-adopcji-jeden-watek-dla-wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8-a-22803/index533.html#post12551988[/url]
  6. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/placzacy-amstaff-szczecin-141253/[/url] [url=http://www.youtube.com/watch?v=NvGOVBdqpQg]YouTube - płaczący amstaff II[/url]
  7. zapisuję się u chłopaka :-(
  8. [url]http://img269.imageshack.us/img269/6302/bild057.jpg[/url] biedulka...mam nadzieję że uda się jej domeczek znaleźć.
  9. [URL="http://tiny.pl/3bsl"][IMG]http://i42.tinypic.com/2h3dc09.jpg[/IMG][/URL]
  10. mam tylko nadzieję że poszła w dobre ręce. czekam na link o tym astku.:-(
  11. olekg, spróbuj się dowiedzieć jak tamta miała na imie. jesli zareaguje to mamy odpowiedź a na tych ludzi można nasłaś kogoś z tozu lub policję może choć tak jak mówi malawaszka mandat dostaną.:angryy::mad:
  12. nie ma co gdybać i się zastanawiać bo zanim się obejrzymy, zima przyjdzie:roll: asiu, organizuj te kontrole bo cos ostatnio krakowskie astki stoją w miejscu:placz:
  13. majqa, zgdzam sie z tobą, ONA MA TO COŚ!:loveu:
  14. allegro i alegratke powinna mieć cały czas. tu masz spis stron, na których mozesz ją ogłaszać: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/url]
  15. poogłaszajcie ją w internecie, może się domek znajdzie. sama bym ją wzięła, już nawet mężowi ja pokazałam ale kazł mi się "puknąć w czoło":mad: i powiedział, ze żadnego psa do przeprowadzki:placz::placz: cóż mi pozostało...:wallbash:
  16. wspaniale, ze arabelka w końcu ma swoje miejsce na świecie:multi:
  17. asior, to może jak oni nie sa jednak "źli":evil_lol: to im borysa daj:cool3:
  18. ona jets cudowna! czy leczenie przynosi rezultaty?
  19. [quote name='ab-agnieszka'] Czy ktos ma pomysl na imie dla niej?[/quote] LARA teraz to już idę spać.
  20. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=676674790]NAJWESELSZY AMSTAFF POD SŁOŃCEM traci nadzieję (676674790) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  21. [quote name='Lorijel'] rezygnujemy z tego domu, to zbyt daleko, żeby tak ryzykować, a nie przekonuje nas jakoś i nieobecność pani, i [B]pomysł wysłania psa przesyłką kurierską..[/B].[/quote] :crazyeye::crazyeye: już wystawiam allegro!
  22. [quote name='Freya73']Trzymam kciuki za Grubaske by znalazla dom. Majeczka jest bardzo fotogeniczna i wyglada wystrzalowo ale jak wspomniala Agaga, charakter suni moze okazac do "podreperowania", co nie jest niemozliwe ;). Mysle, ze nie nalezy tym sie zrazac.[/quote] nie chodziło mi o to, że majka ma charakter do podreperowania(choć może też, tego nie wiemy), tylko że może być(i raczej na pewno będzie) inna niż coffee, którą ma jeszcze marta.
  23. niezawodna jenny:loveu: dzięki wielkie!
  24. błagam, tylko nie kaśka;)
×
×
  • Create New...