[quote name='Freya73']Trzymam kciuki za Grubaske by znalazla dom. Majeczka jest bardzo fotogeniczna i wyglada wystrzalowo ale jak wspomniala Agaga, charakter suni moze okazac do "podreperowania", co nie jest niemozliwe ;).
Mysle, ze nie nalezy tym sie zrazac.[/quote]
nie chodziło mi o to, że majka ma charakter do podreperowania(choć może też, tego nie wiemy), tylko że może być(i raczej na pewno będzie) inna niż coffee, którą ma jeszcze marta.