-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Amstaffka przywiazana do drzewa MA DOM-Gliwice
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
no nie! to mnie znowu załamałaś! sezon wakacyjny rozpoczęty:-( -
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karolcia_ko5']Mamy 50 zł na chłopaka. ;)[/quote] jednorazowo czy miesięcznie?:cool3: karolcia, jak spacerki? jak postępy granda? -
[IMG]http://i44.tinypic.com/o5tez8.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/o5tez8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/v2uro7.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: szczeniorek kochany! [IMG]http://i44.tinypic.com/2q1umxe.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/xd5ttx.jpg[/IMG] :loveu::loveu: [IMG]http://i39.tinypic.com/7104fn.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/5n2990.jpg[/IMG]
-
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
agaga21 replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
a ja poproszę o link do wątku tych szopienic.:razz: -
marti, majeczka na pewno nie będzie taka sama jak coffee. nie wiemy czy się słucha i nie załatwia bo "znamy" ją tylko z wątku a tula i red ze schroniska, gdzie nie ma możliwości tego sprawdzić. ja nie wiem, czy ty jesteś gotowa na wzięcie już następnej suni.tylko ty możesz wiedzieć ale nie chciałabym byś się np. rozczarowała, bo maja to nie coffee. być moze jest podobna z charakteru a być moze całkiem inna. ty musisz być pewna czy chcesz pokochać sunię która może się okazać całkowicie inna. nie ukrywam jednak, ze w tej chwili adopcja majeczki byłaby wspaniałym rozwiązaniem bo do hotelu już mamy kolejkę....
-
Najweselszy pod słońcem Amstek w schronisku w Ostródzie
agaga21 replied to ylonne's topic in Już w nowym domu
też już mnie to zaczyna delikatnie wkurzać. jeśli pies idzie do domu to można chyba o tym napisać a jeśli nie to przecież wystawie mu znów allegro! po co ma siedzieć w schronie w nieskończoność??? -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
agaga21 replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'] Kurcze, szkoda takiej okazji przegapić, może przedzwonić do tej Pani???[/quote] jak będzie chciała to przecież zadzwoni. lepiej "na siłę" nie wciskać psa nikomu -
"Rudi"- AST od Bożeny Wahl !!! Ma wreszcie wyczekany dom !!!
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
aga, napisałam ci pw z prośbą o swift...nie dostałam odp. -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
czy jest dla niej jeszcze ratunek? czy można mu ją odebrać? -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
agaga21 replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
z tymi zdjęciami (jesli jamor udostępni) mozna zrobić suni super allegro. zdjęcia z dziećmi zachęcają bardzo ludzi.:cool3: -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
o matko! jaka biedna ta ulka!:placz:czy ona jest leczona? już doczytałam, że jest leczona. -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[url=http://allegro.pl/item665803107_amstaff_y_pitbull_e_bullowate_do_adopcji.html]Amstaff y , Pitbull e , bullowate do adopcji! (665803107) - Aukcje internetowe Allegro[/url] ale macie tam cuda!:-( [SIZE=1]jesli mogę...tekst arji jest bardzo mało czytelny na czarnym tle[/SIZE] -
co o tym myślę, zostawię dla siebie...:shake: jesli ktoś zrobi fotki i udostępni mi je oraz numer kontaktowy to zrobię suni allegro, tylko proszę o wiadomość . smutne to, że zakłada się suni wątek i utrudnia szukanie jej domu. nie rozumiem tych waszych "zasad". szkoda malutkiej a wiadomo, że z allegro bardzo dużo psiaków domy znajduje.
-
[quote name='ageralion'] Co do allegro, mozesz robic ale wtedy ja nie zgadzam sie na umieszczenie moich zdjec i mozesz sie spodziewac pretensji ze stronyc schroniska. Chociaz nie majac nikogo do kontaktu ciezko psu zrobic allegro.[/quote] no to jak mam zrobić allegro bez zdjęć?:crazyeye::crazyeye::crazyeye: