Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. no nie! to mnie znowu załamałaś! sezon wakacyjny rozpoczęty:-(
  2. [quote name='Karolcia_ko5']Mamy 50 zł na chłopaka. ;)[/quote] jednorazowo czy miesięcznie?:cool3: karolcia, jak spacerki? jak postępy granda?
  3. [IMG]http://i44.tinypic.com/o5tez8.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/o5tez8.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i39.tinypic.com/v2uro7.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: szczeniorek kochany! [IMG]http://i44.tinypic.com/2q1umxe.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/xd5ttx.jpg[/IMG] :loveu::loveu: [IMG]http://i39.tinypic.com/7104fn.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/5n2990.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i44.tinypic.com/ofy743.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2q8dlzb.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2na1bhi.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i40.tinypic.com/6t3exg.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/vipnah.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/mif1qs.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/8zqiht.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/qx9zcx.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i41.tinypic.com/2r5cevp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/e7xddx.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/30l1nro.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/6t3exg.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i39.tinypic.com/b4eyyc.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2nl8nck.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1039x5z.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2lo1yyb.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/dmpoav.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i42.tinypic.com/11vi5qs.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2i082es.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/r10w76.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/ofy743.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2wrp8ib.jpg[/IMG]
  10. a ja poproszę o link do wątku tych szopienic.:razz:
  11. marti, majeczka na pewno nie będzie taka sama jak coffee. nie wiemy czy się słucha i nie załatwia bo "znamy" ją tylko z wątku a tula i red ze schroniska, gdzie nie ma możliwości tego sprawdzić. ja nie wiem, czy ty jesteś gotowa na wzięcie już następnej suni.tylko ty możesz wiedzieć ale nie chciałabym byś się np. rozczarowała, bo maja to nie coffee. być moze jest podobna z charakteru a być moze całkiem inna. ty musisz być pewna czy chcesz pokochać sunię która może się okazać całkowicie inna. nie ukrywam jednak, ze w tej chwili adopcja majeczki byłaby wspaniałym rozwiązaniem bo do hotelu już mamy kolejkę....
  12. też już mnie to zaczyna delikatnie wkurzać. jeśli pies idzie do domu to można chyba o tym napisać a jeśli nie to przecież wystawie mu znów allegro! po co ma siedzieć w schronie w nieskończoność???
  13. [quote name='__Lara'] Kurcze, szkoda takiej okazji przegapić, może przedzwonić do tej Pani???[/quote] jak będzie chciała to przecież zadzwoni. lepiej "na siłę" nie wciskać psa nikomu
  14. aga, napisałam ci pw z prośbą o swift...nie dostałam odp.
  15. no a może zjadł coś, co blokuje mu te jelita? może można go rozciąć i je po prostu udrożnić?:-(
  16. czy jest dla niej jeszcze ratunek? czy można mu ją odebrać?
  17. z tymi zdjęciami (jesli jamor udostępni) mozna zrobić suni super allegro. zdjęcia z dziećmi zachęcają bardzo ludzi.:cool3:
  18. o matko! jaka biedna ta ulka!:placz:czy ona jest leczona? już doczytałam, że jest leczona.
  19. [url=http://allegro.pl/item665803107_amstaff_y_pitbull_e_bullowate_do_adopcji.html]Amstaff y , Pitbull e , bullowate do adopcji! (665803107) - Aukcje internetowe Allegro[/url] ale macie tam cuda!:-( [SIZE=1]jesli mogę...tekst arji jest bardzo mało czytelny na czarnym tle[/SIZE]
  20. o! widzę że już tu dotarłaś:evil_lol:
  21. freya, właśnie wysłałam do ciebie pw z numerem konta. dzięki wielkie!
  22. tula, a jak brzuszek wygląda? będzie ta konsultacja z wetem?
  23. co o tym myślę, zostawię dla siebie...:shake: jesli ktoś zrobi fotki i udostępni mi je oraz numer kontaktowy to zrobię suni allegro, tylko proszę o wiadomość . smutne to, że zakłada się suni wątek i utrudnia szukanie jej domu. nie rozumiem tych waszych "zasad". szkoda malutkiej a wiadomo, że z allegro bardzo dużo psiaków domy znajduje.
  24. [quote name='ageralion'] Co do allegro, mozesz robic ale wtedy ja nie zgadzam sie na umieszczenie moich zdjec i mozesz sie spodziewac pretensji ze stronyc schroniska. Chociaz nie majac nikogo do kontaktu ciezko psu zrobic allegro.[/quote] no to jak mam zrobić allegro bez zdjęć?:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  25. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-przywrocic-nadzieje-dixonowi-do-30-07-a-141115/#post12541022[/url]
×
×
  • Create New...