-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
no to trzeba by się dowiedzieć. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[B]rufusowa na wątku majeczki zasugerowała że ta młoda-biało ruda może być w ciąży. tak na nią patrzę i rzeczywiscie chyba by trzeba to sprawdZić i w razie czego [/B][B]szybko wysterylizować. poza tym bez sterylki nawet na dt do hajaa też by nie mogła przecież i,ść, przecież tam jest pies![/B] -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudem-uratowane-tragedia-3-amstaffow-tysontilatequilla-pisdz-141421/"][/URL]podlinkowane: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudem-uratowane-tragedia-3-amstaffow-tysontilatequilla-pisdz-141421/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/55/20d9e89219dce7d6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudem-uratowane-tragedia-3-amstaffow-tysontilatequilla-pisdz-141421/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/55/9fced5d5d55d43ba.jpg[/IMG][/URL]
-
aga mi mówiła że majka najpierw dobrała się do takiej kratki wentylacyjnej na dole drzwi a potem obżarła resztę, by się zmieścić przez dziurę. być może zrobiła to bo chciała się wydostać na zewnątrz by zrobić na zewnątrz koope ale się nie udało i aga miała cały dom do sprzątania i dywanik do prania:razz: nic więcej nie zniszczyła więc może boi się tak małych pomieszczeń
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
hajaa, ale chodzi ci o sonię czy o tą nową? -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
agaga21 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
hajaaa, ty mówisz poważnie? możesz dać jej tymczas nawet na dłużej? myślę że transport jakoś się da załatwić. -
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
ile ona może mieć lat? czy facet poniesie jakieś konsekwencje tego bestialstwa, którego się dopuścił? -
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='marta23t']ja miałabym dla niej tymczas tylko problem jest tego typu, że tym tymczas jest za Zieloną Górą, na wiosce gdzie do weta jest 60 km a osoby, które by mogły ją na tymczas zabrać nie mają auta:shake: i nawet nie maja jak dojechać. poza tym 3 razy w tyg. wychodzą na 8-10 godzin. więc nie wiem czy to dobre rozwiązanie?:oops::shake:[/quote] chyba nie bardzo...ale może ci ludzie mogli by wziąć jakiegoś innego psiaka, zdrowego, który nie potrzebuje kontroli weta za często?:razz: -
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
ania, podejrzewam że sunia na tyle źle się czuje że nie będzie szukać zaczepki...w końcu jest połamana. pytanie tylko jak twoja trójeczka przyjmie ją do stada?:razz: jeśli oczywiście faceta urobisz(powiedz że to tymczas;) ) -
Boksiowata starsza Zina wciąż czeka w schronisku na dom - Olsztyn
agaga21 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
szkoda babuni strasznie.:shake: -
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
strasznie zauroczyła mnie ta maleńka....już nawet zaczęłam truć mężowi żeby ją wziąć na tymczas ale usłyszałam kategoryczne NIE:placz: taka malizna musi znaleźć jakiś miły kącik u kogoś kto się nią zaopiekuje. -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i26.tinypic.com/29fd00w.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/n0ie.jpg[/IMG] -
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
ada, wyrzuć banerek i skopiuj ode mnie;) -
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
no dokładnie, to tak jak ja...co zresztą widać po moich banerkach:razz: -
[quote name='soboz4']To Podgórze z Dolnośląskiego obok Lubina[/quote] oj...czyli to w ogóle nie koło zgorzelca...
-
[quote name='soboz4']Ta miejscowość to Podgórze, chyba coś mówił o Zgorzelcu, bio tych miejscowości jest dużo. Miał amstafa, ale zmarł, mówił że nawet wterynarz nie wiedział co mu było, że chyba się czym zatruł.[/quote] fionkę trzeba poprosić, ona w zgorzelcu mieszka!
-
[quote name='maciaszek']Rozumiem, że jest jakiś chętny na psa, tak? A gdzie dokładnie mieszka? Można poprosić kogoś z dogomaniaków o przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej. Tylko trzeba być bardzo czujnym. Wiele osób chce mieć DA, nie zdając sobie kompletnie sprawy na co się porywają. Że o pseudohodowcach nie wspomnę... Mam robić ogłoszenia?[/quote] dokładnie! dogomaniaczki są w całej polsce, prawdopodobnie uda się znaleźć kogoś odpowiedniego do wizyty:razz: