Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. CUDOWNA, RADOSNA SUNIA SZUKA NOWEGO DOMU - AMSTAFF (684052189) - Aukcje internetowe Allegro allegro wyróżniła ania z poznania dziękuję aniu:loveu:
  2. no to trzeba by się dowiedzieć.
  3. [B]rufusowa na wątku majeczki zasugerowała że ta młoda-biało ruda może być w ciąży. tak na nią patrzę i rzeczywiscie chyba by trzeba to sprawdZić i w razie czego [/B][B]szybko wysterylizować. poza tym bez sterylki nawet na dt do hajaa też by nie mogła przecież i,ść, przecież tam jest pies![/B]
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudem-uratowane-tragedia-3-amstaffow-tysontilatequilla-pisdz-141421/"][/URL]podlinkowane: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudem-uratowane-tragedia-3-amstaffow-tysontilatequilla-pisdz-141421/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/55/20d9e89219dce7d6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudem-uratowane-tragedia-3-amstaffow-tysontilatequilla-pisdz-141421/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/55/9fced5d5d55d43ba.jpg[/IMG][/URL]
  5. aga mi mówiła że majka najpierw dobrała się do takiej kratki wentylacyjnej na dole drzwi a potem obżarła resztę, by się zmieścić przez dziurę. być może zrobiła to bo chciała się wydostać na zewnątrz by zrobić na zewnątrz koope ale się nie udało i aga miała cały dom do sprzątania i dywanik do prania:razz: nic więcej nie zniszczyła więc może boi się tak małych pomieszczeń
  6. hajaa, ale chodzi ci o sonię czy o tą nową?
  7. jak się miewa herunia? miała już jakieś konfrontacje z psami?jak się w domu sprawuje?
  8. ożesz!!!!:crazyeye: wiemy już że majeczka musi nauczyć się zostawania w kennelu:shake: no co za paskuda jedna!
  9. hajaaa, ty mówisz poważnie? możesz dać jej tymczas nawet na dłużej? myślę że transport jakoś się da załatwić.
  10. ile ona może mieć lat? czy facet poniesie jakieś konsekwencje tego bestialstwa, którego się dopuścił?
  11. majeczka zaczyna już lepsze życie ale macie u was w schronie kilka astowatych.proszę, załóżcie im wątki lub chociaż wątek zbiorczy, by można je było poogłaszać.
  12. [quote name='marta23t']ja miałabym dla niej tymczas tylko problem jest tego typu, że tym tymczas jest za Zieloną Górą, na wiosce gdzie do weta jest 60 km a osoby, które by mogły ją na tymczas zabrać nie mają auta:shake: i nawet nie maja jak dojechać. poza tym 3 razy w tyg. wychodzą na 8-10 godzin. więc nie wiem czy to dobre rozwiązanie?:oops::shake:[/quote] chyba nie bardzo...ale może ci ludzie mogli by wziąć jakiegoś innego psiaka, zdrowego, który nie potrzebuje kontroli weta za często?:razz:
  13. ania, podejrzewam że sunia na tyle źle się czuje że nie będzie szukać zaczepki...w końcu jest połamana. pytanie tylko jak twoja trójeczka przyjmie ją do stada?:razz: jeśli oczywiście faceta urobisz(powiedz że to tymczas;) )
  14. [URL]http://img195.imageshack.us/img195/5010/bild111c.jpg[/URL] boże, jakie cudo!!!:placz: dziewczyny z radomia, zrobicie jej wątek? dowiecie się o niej czegoś?
  15. [quote name='ab-agnieszka'] Chrapie okropnie no i te gazy pieczace w oczy moze do jutra jej przejda:evil_lol:[/quote] ja bym na to nie liczyłą:evil_lol::diabloti:
  16. strasznie zauroczyła mnie ta maleńka....już nawet zaczęłam truć mężowi żeby ją wziąć na tymczas ale usłyszałam kategoryczne NIE:placz: taka malizna musi znaleźć jakiś miły kącik u kogoś kto się nią zaopiekuje.
  17. [IMG]http://i26.tinypic.com/29fd00w.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/n0ie.jpg[/IMG]
  18. ada, wyrzuć banerek i skopiuj ode mnie;)
  19. no dokładnie, to tak jak ja...co zresztą widać po moich banerkach:razz:
  20. [quote name='soboz4']To Podgórze z Dolnośląskiego obok Lubina[/quote] oj...czyli to w ogóle nie koło zgorzelca...
  21. [quote name='soboz4']Ta miejscowość to Podgórze, chyba coś mówił o Zgorzelcu, bio tych miejscowości jest dużo. Miał amstafa, ale zmarł, mówił że nawet wterynarz nie wiedział co mu było, że chyba się czym zatruł.[/quote] fionkę trzeba poprosić, ona w zgorzelcu mieszka!
  22. [quote name='maciaszek']Rozumiem, że jest jakiś chętny na psa, tak? A gdzie dokładnie mieszka? Można poprosić kogoś z dogomaniaków o przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej. Tylko trzeba być bardzo czujnym. Wiele osób chce mieć DA, nie zdając sobie kompletnie sprawy na co się porywają. Że o pseudohodowcach nie wspomnę... Mam robić ogłoszenia?[/quote] dokładnie! dogomaniaczki są w całej polsce, prawdopodobnie uda się znaleźć kogoś odpowiedniego do wizyty:razz:
×
×
  • Create New...