Jump to content
Dogomania

Karolcia_ko5

Members
 • Posts

  4034
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  Jestem Karolina i kocham zwierzęta wszystkie;)
 • Location
  Konin/Poznań
 • Interests
  Zwierzaki, sport..
 • Occupation
  Uczeń;p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Karolcia_ko5's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Będę wdzięczna każdej dobrej duszy za okazaną pomoc! :) Uzbieraliśmy dopiero 1014 zł...
 2. Cel drugi: https://www.siepomaga.pl/auto-konin Drodzy Darczyńcy! Koniński oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce od prawie 20 lat jest administratorem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie. Działamy jako organizacja na terenie naszego miasta i nie tylko. Do naszej pracy w ramach prowadzenia schroniska, ale także w ramach inspektoratu niezbędny jest sprawny samochód, który jest przystosowany do przewożenia zwierząt. Codziennie przyjmujemy zgłoszenia, dotyczące zaniedbywanych bądź porzuconych, a także powypadkowych zwierząt, które niejednokrotnie potrzebowały natychmiastowej pomocy weterynaryjnej. Przemierzamy kilkadziesiąt kilometrów, aby nieść pomoc potrzebującym i cierpiącym czworonogom. Wszystkie interwencje, a także praca w ramach administrowania schroniskiem wiąże się z posiadaniem sprawnego, odpowiednio wyposażonego auta. Bez niego nie możemy działać i pomagać nie tylko tym bezdomnym, ale też tym skrzywdzonym przez ludzi zwierzętom, którym pomoc jest potrzebna. Auto, które w tej chwili służy nam do wyjazdów po raz kolejny w krótkim czasie przeszło bardzo kosztowną naprawę. Przez okres jego naprawy pracownicy jeździli swoimi prywatnymi samochodami. Służbowe auto jest wysoko wyeksploatowane i w każdej chwili może po raz kolejny wymagać kolejnej naprawy. Pieniądze, które przeznaczamy na ten cel mogłby wspomóc kolejne zwierzaki. Dlatego apelujemy o pomoc w zakupie samochodu, który będzie przystosowany do transportu zwierząt i posłuży nam na dłużej. Chcemy zadbać o bezpieczeństwo nasze i zwierząt, ale nie posiadamy wystarczająco środków, by móc wyposażyć nasz Oddział w sprawny samochód. Jest to bardzo duże obciążenie dla naszego budżetu. Cała nasza nadzieja to WY, ludzie dobrej woli. Nasza organizacja, nasz koniński oddział, nie istnieje bez auta. Cała nasza praca i pomoc opiera się na wyjazdach, dojazdach i transporcie. Samochód używamy jest codziennie, dlatego auto to podstawa w naszym działaniu. Liczymy na waszą wyrozumiałość oraz finansowe wsparcie. Liczy się każda złotówka i każdy grosz. Cały dochód z tej zbiórki będzie przeznaczony na taki samochód, na jaki uzbierane środki nam pozwolą. Bardzo prosimy o Wasze wsparcie!
 3. Cel pierwszy: https://www.siepomaga.pl/karmadlakoniniakow "Karma dla psiaków z niewydolnością wątroby. Momo, Pempek, Kalif czekają!" W naszym schronisku nie brakuje zwierząt starszych, schorowanych, wymagających szczególnej opieki, leków, ale i też odpowiedniego wyżywienia. Momo, Kalif i Pempek, podopieczni schroniska, otrzymują specjalistyczną karmę, ponieważ stwierdzono u nich znacznie podniesione wskaźniki wątrobowe oraz niewydolność wątroby. W związku z powyższym, muszą być na specjalnej diecie oraz przyjmować lekarstwa. Zapewnienie psiakom odpowiedniej karmy to dla schroniska duży wydatek finansowy, dlatego prosimy o wsparcie. Psiaki dostają karmę HEPATIC TROVET. Worek 12,5 kg kosztuje ok. 170 zł, a jedna puszka Hepatic ok. 8 zł. W miesiącu przeciętnie potrzebujemy zakupić 3 worki suchej karmy oraz około 20 puszek, czasem więcej. Poza karmą musimy zapewnić psiakom kosztowne lekarstwa. Psiaków z takimi schorzeniami, wymagającymi specjalnej diety wciąż przybywa. Schronisko nie jest w stanie wszystkiego finansować. Wyżywienie jest podstawą i znacznie ułatwia leczenie. Bardzo zależy nam na Państwa wsparciu. Liczy się każda złotówka. Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc!
 4. Wydarzenie ma na celu zachęcenie państwa do pomocy zwierzakom z Konina za pomocą portalu siepomaga.pl. Jest wiele potrzeb i wiele pomysłów będziemy starali się je sukcesywanie realizować. Jak zawsze liczymy na waszą pomoc i na wasze wsparcie. Wybierz cel i wesprzyj nas! To proste..Wystarczy odwiedzić portal siepomaga.pl, wybrać cel i wysłać sms lub przekazać dobrowolną kwotę. Zapraszamy!Razem możemy więcej :)Cel pierwszy: https://www.siepomaga.pl/karmadlakoniniakow numer: 72365 treść: S4775 koszt 2,46 zł brutto (w tym VAT) Cel drugi: https://www.siepomaga.pl/auto-konin numer: 72365 treść: S4785 koszt 2,46 zł brutto (w tym VAT) Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Koninie ul. Gajowa 7a, 62 - 510 Konin tel. 63 243 80 38, e-mail: [email protected]
 5. Dizelek za Tęczowym Mostem [*], Miał nowotwór, nie mogliśmy dla niego już nic zrobić...
 6. Kochani już niebawem skończy się worek Munia z darów i będziemy musieli zamówić nowy.. jest na koncie Munia 111 zł, brakuje około 60 zł, kto dorzuci ?:)
 7. Na koncie Munia 51 zł :) Weszły dwie wpłaty: 02.11. Monika Ś. - 20 zł 04.11. Aleksandra - 40 zł
 8. Pustki, cisza... Kochani nasz uroczy Farciarz ma niewydolność wątroby i chore serduszko apelujemy o pomoc w zakupie karmy. Mamy coraz więcej schorowanych, starszych psów, które dożywotnio muszą przyjmować karmę i leki.. schroniska nie stać na tak duże wydatki. Dla tego wciąż prosimy o pomoc. Jest wielu ludzi, którzy nas wspiera bądź angażuje - dziękujemy! Tym razem prosimy w imieniu Farciarza: Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Koninie ul. Gajowa 7a, 62-510 Konin, 85 1020 2746 0000 3502 0017 0217 z dopiskiem: Farciarz, dla Farciarza, karma dla Farciarza :) Jeśli ktoś zdecydowany jest wysłać do nas paczkę z darami będziemy ogromnie wdzięczni. Istnieję również możliwość adopcji psiaka wirtualnie wpłacając na jego konto co miesiąc dowolną kwotę, wpisując również jego imię. Farciarz nie posiada wirtualnego opiekuna. Przypominam, że psiaka można również adoptować realnie bądź odwiedzać w schronisku :) Kontakt: tel. 63 243 80 38, ul. Gajowa 7a e-mail: [email protected]
 9. Bardzo mi przykro :(... Dziękuje wszystkim za pomoc i opiekę.. zwłaszcza caryca26!
 10. Kochani oto troszkę zmienione wydarzenie Munia, zapraszam! https://www.facebook.com/events/653147031479255/ Niestety konto Munia jest na minusie :( Dlatego apelujemy o pomoc, by nie zabrakło na następny worek karmy..
 11. Kochani, Dizelek z powodu powiększonej prostaty przeszedł zabieg kastracji... a jego towarzyska Maksyma pojechała do nowego domu :)
×
×
 • Create New...