Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. założyłam mu wątek na astowym: [url=http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=2828]Szczecin- płaczący amstaff • Szukam nowego domu/I'm looking for a new home • http://amstaff-pitbull.eu • Forum miłośników wszystkich bullowatych.[/url] aniu, bardzo dobry pomysł, ten hotelik jest niedrogi, miałabyś psiaka "na oku". wiem, że na naszej klasie chyba 2 osoby oferowały pomoc finansową (20 zł jedna i druga nie określiła kwoty). może uda się uzbierać te 200 zł miesięcznie...
  2. [quote name='mosii']a tylko dlatego, ze dziewczyny z for animals od miesięcy karmiły te psy:shake:[/quote] widziały to od miesięcy???:crazyeye::crazyeye: to dlaczego dopiero teraz była interwencja??? jestem w szoku, że pozwolono by to się działo...
  3. sunia wygląda całkiem nieźle jak na takie warunki.
  4. co u heruni? jak sie sunie dogadują?jak długo może zostać w dt?
  5. a jak układy "damsko-męskie"?:razz:
  6. oo! a ja tego postu nie widziałam... ale cieszę się bardzo!:lol:
  7. śliczna sunia! dziękujemy za zdjęcia!
  8. wspaniale się bawią! [url]http://img125.imageshack.us/img125/7918/bild094.jpg[/url] która to lili:crazyeye::evil_lol::evil_lol:
  9. bardzo, bardzo się cieszę! lili ma wspaniałą rodzinę i "siostrzyczkę" do zabawy, z którą od początku sie polubiły!:multi::lol::multi:
  10. :bad-word::bad-word::bad-word::bad-word: może lepiej zabrac sunie od razu, bo jak im się coś "odwidzi"...? pewnie w sierpniu czekają na nich wspaniałe wakacje...niech się potopią albo niech załapią jakąś paskudną chorobę na tych wakacjach, najlepiej wstydliwą:angryy::angryy::angryy:
  11. wstaw zdjęcia to zainteresowanie wzrośnie pewnie... takich ludzi to bym...:mad::mad::angryy::angryy::angryy:
  12. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/potworne-warunki-brud-fetor-w-srodku-14-psow-powtorka-ze-starej-wsi-pisdz-141435/#post12570064[/url] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Pies rasy mix amstaf zamknięty był w przybudówce w zupełnej ciemnosci.[/FONT][/COLOR][/B] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://img135.imageshack.us/i/dsc09119.jpg/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5673/dsc09119.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://img181.imageshack.us/i/dsc09336.jpg/"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5204/dsc09336.jpg[/IMG][/URL]
  13. w głowie się nie mieści!:placz::angryy::placz: weroniu, czy psiaki bedą miały osobne wątki czy tutaj wszystko będzie razem pisane?
  14. [quote name='andzia69']to pewnie to co na zdjęciu było to to, co z nich zostało...:shake: :angryy:[/quote] :crazyeye: ja myślałam że to jakaś raciczka np. od świni...teraz widzę, że to psia łapka...chyba:placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  15. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/228]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] czasem osoby z nk pomagają finansowo....
  16. niecały jeden dziueń nie było mnie na dogo a tu TAKIE nowiny!!:multi::evil_lol:
  17. mam ogromna nadzieję! lili, spisz się a dostaniesz siostrzyczkę!:cool3:
  18. dzięki tengusiu za podesłanie watku...brak słów....zaraz na naszą klasę wrzucę z numerem konta. draństwo tego bydlaka:angryy::angryy:jest nie do opisania
  19. to teraz chyba kolej na zuzelkę:razz:
  20. [quote name='ewatonieja']Baron chociaż w weekend Cie podniosę:cool3: na razie psiak nie szuka domu, więc ten watek ma charakter czysto informacyjny? jakiej pomocy potrzeba?-nawiązuje do tematu watku[/quote] potrzeba pomocy finansowej bo na samego barona nie mamy uzbieranych deklaracji miesięcznych na opłacenie całej kwoty w hotelu.
  21. majeczka poczeka kilka dni. aga ma do przejechania ok.1300km żeby zabrać maje do hotelu więc musi sobie wszystko sensownie poukładać.
×
×
  • Create New...