założyłam mu wątek na astowym:
[url=http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=2828]Szczecin- płaczący amstaff • Szukam nowego domu/I'm looking for a new home • http://amstaff-pitbull.eu • Forum miłośników wszystkich bullowatych.[/url]
aniu, bardzo dobry pomysł, ten hotelik jest niedrogi, miałabyś psiaka "na oku".
wiem, że na naszej klasie chyba 2 osoby oferowały pomoc finansową (20 zł jedna i druga nie określiła kwoty).
może uda się uzbierać te 200 zł miesięcznie...