[quote name='Pianka']no własnie tez o tym myślałam, przecież z hoteliku czy za leczenie mozna spokojnie dostac faktury i dostarczyć fundacji.
no i te allegro jak zbawienie, aukcje z takimi zdjęciami (np. łysy pies, ranny pies) ida bardzo dobrze.
Ale ja nie znam zadnej fundacji, takie zaufanej, która mogłaby sie podjąć prowadzenie finansów Ibiska.
Moze ktoś z was zna jakąś fundacje?
[B]Deklaracje miesieczne[/B]
Brysio-10 zł
natalijo- 10 zł
niufek-100 zł
coronaaj- 65 zł
185 zł- deklarowana kwota miesięczna[/quote]
no ja niestety nie wiem która fundacja by się podjęłóa.myślę że musicie na pw prosić przedstawicieli różnych fundacji o to...może któraś się zlituje.
wygląda na to że ok. 200zł miesięcznie trzeba by dozbierać do samego hoteliku?+_leczenie?