Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. wysłałam ci pw;)
  2. [IMG]http://i25.tinypic.com/2iuunpj.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/sgmiig.jpg[/IMG]
  3. no tak:oops:przecież czytałam że psiak ma już panią...skleroza:oops::oops::evil_lol:
  4. chyba jakiegoś cudu potrzeba:shake::-(
  5. [url]http://img6.imageshack.us/img6/2960/dsc1132.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:cudowny! jak szczeniaczek wygląda:evil_lol: ada-jeje, jest gdzieś gotowy tekst dla chłopaka do ogłoszeń? dodam go na moje bullki na nk.
  6. hej, dziewczyny, ja nie widzę tu żadnego zdjęcia z okładki...:razz:
  7. z niebieskiego forum przeklejam pytanie: [B]Czy chlopak jest nauczony czystosci? Da sie to jakos sprawdzic? Jak sie zachowuje na spacerach i jak jego stosunek do suk? Bede wdzieczna za odpowiedz...[/B] [URL="http://www.amstaff-pitbull.eu/memberlist.php?mode=viewprofile&u=182"][/URL]
  8. a w jakim ona jest stanie? bardzo jest obolała i delikatna?
  9. poproś pana o adres mailowy i o zdjęcia od czasu do czasu i wiadomości o suni:cool3:
  10. basiu, dziękuję. jeśli wy nie macie zastrzeżeń to chyba azalia mogła by zacząć pakować manatki!:cool3:
  11. [quote name='Klementynkaa']my na potrzeby nadziei dobermana nazwałysmy go DODZIO :) i nie wiem czy nie ma juz wystawionego nadziejowego allegro, sprawdze i jesli nie ma to wystawię, ok?[/quote] i co z tym linkiem do allegro?:cool3:
  12. basiu, dziękuję:loveu:! wysłałam ci numer tel.do pana
  13. już ci wysyłam do nich numer tel. jedną chwileczkę!
  14. [quote name='Pianka']no własnie tez o tym myślałam, przecież z hoteliku czy za leczenie mozna spokojnie dostac faktury i dostarczyć fundacji. no i te allegro jak zbawienie, aukcje z takimi zdjęciami (np. łysy pies, ranny pies) ida bardzo dobrze. Ale ja nie znam zadnej fundacji, takie zaufanej, która mogłaby sie podjąć prowadzenie finansów Ibiska. Moze ktoś z was zna jakąś fundacje? [B]Deklaracje miesieczne[/B] Brysio-10 zł natalijo- 10 zł niufek-100 zł coronaaj- 65 zł 185 zł- deklarowana kwota miesięczna[/quote] no ja niestety nie wiem która fundacja by się podjęłóa.myślę że musicie na pw prosić przedstawicieli różnych fundacji o to...może któraś się zlituje. wygląda na to że ok. 200zł miesięcznie trzeba by dozbierać do samego hoteliku?+_leczenie?
  15. może aukcję cegiełkową jakaś fundacja mogłaby wystawić dla ibiskas.może bazarki...ile było deklaracji? ile trzeba dozbierać co miesiąc?
  16. eh...i mi się oczy spociły:oops:
  17. [quote name='mariamc']Agaga, Inez de Villaro będzie robić wątki z naszego schroniska, ja nie mam czasu. Zaraz prześlę Ci na PW artykułz otwarcia i zdjęcia , które robili "seterowaci"[/quote] jestem w szoku:loveu::loveu::loveu:! dziękuję ci za podesłanie linków. [B][SIZE=4]to nie schronisko, to pensjonat!!!jesteś wspaniała absolutnie!gratuluję ci serdecznie![/SIZE] [/B]
  18. mój pies w ogóle nie nosi ale słyszałam że te fizjologiczne są dobre. z resztą wyobraź sobie ja duszno by psu było w takim pełnym kagańcu latem. mam nadzieję że jednak okaże się że sunia dogada się z psami a po prostu pierwsze spotkanie wyszło nieciekawie. może potrzebuje trochę czasu by zaakceptować psa.
  19. jeśli chodzi o ogłoszenia to ja się piszę tylko na allegro(na naszą klasę już sunię dodałam), o resztę trzeba poprosić którąś ze speców od ogłoszeń, np. Jenny19:razz: czekam na zdjęcia w takim razie.
  20. a my tu troszkę zapominamy, że to wątek sofii......czy cos więcej wiadomo o suni? czy jest gdzieś już ogłaszana? chętnie zrobię allegro tylko bym potrzebowała kilka ładnych zdjęć.:cool3:
  21. właśnie tu trafiłam, nie dam rady teraz przebrnąć przez cały wątek:oops:. czy mogę się na coś przydać? czy piesek ma allegro?czy mógłby mi ktoś streścić historię psiaczka?:cool3:
  22. eh...dostałam cynk, że basia0607 mieszka niedaleko, napisałam właśnie do niej. jesli ona nie da rady pomóc to mam jedną osobę ale niedoświadczoną w wizytach...więcej odzewu nie było.:shake:
  23. dodałam candy na niebieskie: [url=http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=2892]SZCZECIN-CANDY Z DROŻDŻYCĄ • Szukam nowego domu/I'm looking for a new home • http://amstaff-pitbull.eu • Forum miłośników wszystkich bullowatych.[/url]
  24. jak ona na koty reaguje?
×
×
  • Create New...