Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. wspaniałe wiadomości!!! no widzisz sherry, warto było czekać rok!:multi:
  2. bedzie sama agnieszka. mam nadzieję że juz niedługo uda sie majeczkę przetransportować do hoteliku, gdzie będzie się czuła jak na wspaniałych wakacjach...dietetyczna karma:cool3:, duzo ruchu i częsty kontakt z ludźmi:lol: mam nadzieję że majeczka odzyska dobrą formę i szybko znajdzie fajny domek.
  3. już w tą niedzielę?:cool3::cool3:
  4. to moze jakieś ładne zdjęcia mogli byście jej porobić?:cool3:
  5. modliszko, robic to allegro czy ma?
  6. co za smutna historia:-( jedyne co teraz mogę zrobić to wstawiłam go tu: [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/227]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] i jesli jeszcze nie ma to mogę zrobić mu allegro.
  7. jak to zamknięcie wątku????:crazyeye:dlaczego??ja protestuję:shake: zawsze po cichutku sledzę sobie losy tego psiaka, czekam na wieści o stanie jego zdrowia, na zdjęcia...tyle tu ciotek którym jego lops nie jest obojetny więc z jakiej racji zamykać wątek??? i po co zakładać nowy? przeciez ten tez jest w dziale psy do adopcji. gdzie tu sens?:niewiem:
  8. oj tak, zgadzam się z tarzanką. uważam, że ta sytuacja jest co naj mniej dziwna(nie doszukuję się tu jakiegoś spisku ale nie podoba mi się ta sytuacja) tymbardziej że były problemy z "dogadaniem się" na początku gabi z nowymi wółaścicielami, z postów nell wynikało, ze nie jest psem zachwycona. nell, wyślij w koncu te zdjęcia zuzlikowej na maila skoro sama ich nie potrafisz wkleić, napisz parę słów o gabi i będzie spokój.
  9. mi to wygląda jakby ustalały hierarhię na nowo. nie wiem w jakim wieku jest druga sunia ale może któraś z nich dojrzała i próbuje wspiąć się na szczebelek wyżej. pewnie jakby ustaliły swoje miejsce to by był spokój.
  10. jenny19, wielkie dzięki!:Rose:
  11. dziewczyny, nie napalajcie się:shake: bo raczej mi się nie uda teraz-przez wakacje. będę drążyć ale chyba tylko po to by zrobić sobie "grunt" na moment zaraz po przeprowadzce.
  12. tula, red, znacie tą dziewczynkę? [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gdzie-jestes-moj-domku-google-page-rankingegowana-ast-ka-sonia-141326/#post12558914[/url]
  13. ojej, jaka smutna dziewczynka:-(
  14. no dobra, dobra...byle to były dobre wieści!:razz::thumbs:
  15. asiaz, z tego co piszesz wygląda na to, że to ideał! będe męża nakręcać ale obawiam się że do przeprowadzki nic z tego a przeprowadzka-jak to z przeprowadzkami bywa zazwyczaj strasznie się przedłuża:placz:
  16. no to facetowi należy sie conajmniej porządny mandat:angryy: jako nauczka a dla psa to pewnie lepiej niż gdyby mieli go u was uśpic.
  17. [quote name='ageralion']Z tego co sie orientuje, to asty nie trafiaja do boksow ogolnych i sa skazane na samotnosc, az do adopcji. Jesli dotre do schronu to wypytam.[/quote] to by był plus, bo mógłby ktos z nim wychodzić i można by się ciut wiecej o nim dowiedzieć, by go poogłaszać.
  18. [quote name='nata od jadzi']jutro wam coś powiem :lol:[/quote] o nie! ja chcę dzisiaj!:mad::evil_lol:
  19. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak to ukradł??? ale to chyba dobra wiadomość...?:evil_lol:
  20. jamor, tam u ciebie to psiaki mają raj na ziemi!
  21. jaka ona jest z charakteru"? czy dogaduje się z innymi psiakami(nie licząc suki, z którą mieszka)? jaka jest do ludzi?a z kotami miała spotkanie?
  22. podałam oba.tylko czy ktos zadzwoni?:shake::shake: nie sądzę, nie w wakacje. anastasia, czy ty będziesz w schronisku w miarę często?
  23. [quote name='red']Brzuszek zagojony, Maja już nie jest leczona. Z tego co wiem, nic już z nią nie będzie robione.[/quote] no to super! mam nadzieję że powolutku zaczyna się szykować do wyjazdu na wakacje do ******hotelu:cool3::evil_lol:
×
×
  • Create New...