-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='snuszkak']dziś nie byl agresywny, tzn. jadl z ręki czasem, gdy przechodziłam obok dalej od jego klatki to tak wlasnie agresywnie szczekal i pokazywal zeby, jak podchodziłam blizej uspokoił sie. NIe był zamkniety na kłodke, mial cała miske wody i karmy miski były z domu w schronie takich nie mamy. Na budzie były szelki ze smycza. Myśle że wersja jest na tyle podobna ze to o to samo chodzi, bebki w biurze sa poprostu bardzo malo zorientowane, bylabym zmartwiona gdyby wersja byla zupelnie inna, a tak to jestem spokojna. Ale ktoś mogł mi dac znać o tym psie bo widze ze wszyscy wiedzieli tylko nie ja :shake:[/quote] nie wszyscy, tylko ci którzy byli w sobotę;) a ja się dowiedziałam od ani przez telefon.nic nie pisałam bo pomyślałam, że może rzeczywiście ktoś tam go odbierze, choć wydawało mi się to mało prawdopodobne. teraz jak piszesz o tych miskach, szelkach to myślę że może on naprawdę jest tam chwilowo(oby!!!) -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
agaga21 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saint']ale przecież my z Linką zajrzymy.. :roll:[/quote] wiem ale chyba raz lub dwa z tego co ania mi mówiła...czy będziecie codziennie?:cool3: -
to w takim razie życzę gisell powrotu do zdrowia (i to nie tylko ze względu na zdjęcia;))
-
[śląskie] Tara - piekna pitbullka mieszka w Rybniku ;-))))))
agaga21 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
ja sypie "na oko" tyle ile moje psisko potrzebuje (no może ostatnio nie aż tyle, bo po obcięciu klejnotów jadłby 2 razy tyle co zwykle:evil_lol: ) myślę że tarze nie zaszkodzi jak bedzie miała karmy do oporu bo chudzinka z niej jest.;) -
a jakby jakaś obca osoba, niezwiązana ze schroniskiem (np. ja:eviltong:) wystawiła by suni allegro to co...?:cool3: potrzebuję tylko konkretny namiar na osobę, która ma kontakt z sunią w miarę czesto i mogłaby odbierać telefony od potencjalnych zainteresowany6ch adopcją. ta osoba musi wiedzieć o co pytać. w aukcji mogę nie pisać, w którym mała jest schronisku.
-
ja właściwie tez chciałabym zobaczyć gabi ...i nie mam złych intencji!:evil_lol:
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
agaga21 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
ponawiam prośbę...dostałam namiar na pw na jedną osobę, która ewentualnie mogła by zaglądać do puszczykowa ale niestety nie da rady. teraz jest tak duszno a psiakom nie ma kto wody zazwyczaj nalać. ania wyjechała i do niedzieli chyba nikt tam nie zajrzy....:shake: może któraś z cioteczek mogła by choć raz czy dwa w tym tygodniu tam podjechać i zobaczyć czy psiaki mają coś w garnkach...? -
wiedziałam że skądś znam tą mordę! (i twarz też znajomo wyglądała:evil_lol:;)) [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/15172798/21/main/89687d3f33.jpeg[/IMG] wybaczysz, że ci fotkę skradłam;) ?
-
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
agaga21 replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
trzeba poprosić którąś cioteczkę od ogłoszeń by poogłaszała kropkę. -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='kometa']sunia poszła na dwór do rozrodu..:shake: chce ktos sie wybrac na wizyte poadopcyjna...?[/quote] [B]no jak to???? przecież jakaś fundacja miała ją brać![/B] -
[quote name='andzia69']to nie pitbull - to sweetbull:loveu::loveu::loveu:[/quote] hehe, no fakt;)
-
[quote name='aga_krzys'] na razie bardzo podpadł pani, bo w ciągu tygodniu załatwił 2 pary nowych butów:mad:.[/quote] to pani jeszcze nie wie, że buty się chowa???:crazyeye::diabloti::diabloti:
-
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
wiemy o tym psiaku...tylko to juz jest druga wersja ...ani i saintowi mówili, że jacyś młodzi ludzie szli na spacer i po drodze zostawili psa "na przechowanie" właśnie i że mają go odebrać. pies w sobotę był bardzo agresywny, nawet ania:crazyeye: bała sie podejsć do niego. rzucał się z zębami na kraty jak ktos się zbliżał. w niedzielę już był ponoć spokojny. pies jest zamknięty na kłódkę i nawet nie ma jak mu nalać wody. [IMG]http://i39.tinypic.com/29motox.jpg[/IMG] [URL="http://pl.tinypic.com/?t=postupload"][IMG]http://i43.tinypic.com/2jeeqrs.jpg[/IMG] [/URL] -
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
czyli tak juz ma zostac? ta łapeczka wygląda jakby była za długa...a sunia sliczna-taka drobinka. powinna mieć wspaniałą rodzinę!:-(:-( -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']nie ma nic ale czas z tym zacząć juz napisałam do natalia aa ;) i jutro napiszę jakiś teskt o nim :) będzie można robić inne ogłoszenia[/quote] no najwyższy czas. nie wiem dlaczego tak zwlekacie z tym:shake:. w razie czego mogę zrobić allegro.