Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Dokładnie tak :) Pisałam o tym. Nionia ma być pupilką Mamy p. Patrycji, tylko trzeba było za Mamę podjąć decyzję, bo inaczej zastanawiałaby się jeszcze... latami ;) Pani Patrycja ma świadomość, że gdyby Mama postawiła stanowcze veto (czego raczej nie podejrzewamy), Negri będzie miała siostrzyczkę :) I tak psice musiały się poznać, bo często będą się widywały i zostawały razem. Mama mieszka 3 km od Pani Patrycji i widują się bardzo często, w jednym i w drugim domu.
  2. Oj, ja (a właściwie moje psy) na tę ulgę będziemy musieli jeszcze zdaje się dłuuuuuugo poczekać... Na szczęście moje psice nie takie znów biedne. Tylko melepety - szczególnie Lili, której bez trudu by się udało Imkę zdyscyplinować ;)
  3. Też wysadzam w skrzyni - na ziemi nic się nie uchowa przed stratowaniem :( Poza tym, łatwiej plewić ;)
  4. Zamieszczaj - będziemy się martwić jak się znajdzie licytator ;)
  5. Zapraszam na bazarek m.in. dla kolejnego podopiecznego Hopcikowej wybawicielki, Joli: http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034
  6. Zapraszam na bazarek, w 50% dla kolejnego podopiecznego Joli - Odisia http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034
  7. Zapraszam na bazarek z domowej roboty niebanalnymi pysznościami (100% ekologia!!!) i innymi cudeńkami :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034
  8. Jeśli można na dogo kupować na bazarkach robionych na FB, to czy można też na odwrót? ;) Jeśli tak - ZAPRASZAM fejsbukowiczów również do takiego wsparcia dla Maksyma :) (tylko nie wiem jak to mogłoby organizacyjnie wyglądać...) http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034
  9. W bardzo bliskiej okolicy - na sąsiedniej uliczce. Kochana - z 9 psami wytrzymał, to i z babami da radę ;) A jak nie - droga wolna!!!! :) Na bazarek pysznościowo-cudeńkowy zapraszam po starej znamomości ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034
  10. Wczorajsze wieczorne wieści Niońkowe: Wszystko w porządeczku oprócz tego, że gdy się jednak Nioniuś zorientował, że zniknęłam nie na żarty, łatwo nie było. Płakała, zawodziła, na spacerze szukała mnie w miejscu, gdzie zaparkowałam samochód. Po schodach na górę do sypialni nie chciała wejść wieczorem, więc ją p. Patrycja wniosła. Ułożyła na posłanku obok łóżka i do 1 w nocy musiała miziać, bo samo położenie ręki na łepku nie pomagało ;) Ale tragedii nie ma - apetycik jest, wyniki przemiany materii też, więc będzie coraz lepiej. Natomiast Negri w ramach focha założyła głodówkę... W niedzielę wieczorem Nionia przyjęła leki bez problemu, w kawałku wędliny. W poniedziałek rano nie było już tak kolorowo! Cwaniaczek brał pakiecik wędlinkowy, szamał z apetytem, po czym... tabletka lądowała na podłodze. Tym sposobem p. Patrycji "wyszła" prawie cała wędlina przewidziana na śniadanie! ;) Na dodatek, z już przygotowanych dla dzieci kanapek, za sprawą kota Tymka, który postanowił wykorzystać zamieszanie z podawaniem tabletek Soni, również zniknęła wędlina!!! Na pytanie Oli co dziś na śniadanie, odpowiedź brzmiała "jogurt"! :) Dziś po południu, Nionia pozna Mamę p. Patrycji. Wieczorem zadzwonię spytać czy szatański plan córki względem mamy się powiódł. Dzieci (czyli wnuki) obiecały mocne wsparcie ;) Na koniec zaproszę na bazarek dla konfirmowego Maksyma i jola_lilowego Odisia: http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034
  11. Polecam bazarek (w 50% dla Maksyma) :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034
  12. I tu na bazarek w połowie dla konfirmowego Maksyma zaproszę :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034
  13. Zapraszam na bazarek dla konfirmowego Maksyma i jola_lilowego Odisia :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034
  14. Zapraszam na pysznościowy i cudnościowy bazarek - 50% utargu będzie dla maksymalnego Maksyma! :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034
  15. Nie ma za co. Ja też się martwiłam o Marysię (i Rudka ;)) Korzystając z okazji, zapraszam najserdeczniej na bazarek dla konfirmowego Maksyma i jola_lilowego Odisia :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034
  16. Bez względu na wynik wizyty, potrzebne będą środki na remont Odisiowej paszczy. Zapraszam zatem na bazarek, z którego 50% utargu zostanie przeznaczone właśnie na ten CEL :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146228-domowe-pyszno%C5%9Bci-i-inne-cuda-na-maksyma-i-odiego-do-2804-godz-2100/?p=16144034
  17. Napisz też może PW np. do Alla Chrzanowska - gdyby np. do fundacji pomocy dogom zgłosił się znalazca...
  18. Pikuś, Twoja ratlerkowatość zdecydowanie dobrze wróży ;) :)
  19. Żylistek - cudo! I jeszcze polecam kalinę wonną - tak to ma parcie na kwitnienie, że hej! :) U nas dobre jest gniazdo bocianie na starym kominie od szklarni, która przestała być opalana węglem, a to gorsze jest na słupie tuż przy szosie. Na tym gorszym najpierw nie było bocianów przez kilka ładnych lat, potem ze 2 lata z rzędu były (chyba po tym, jak w tym lepszym zameldowały się 4 bociany (!), a teraz nie wiadomo - na tym lepszym bocian jest od ponad 2 tygodni, a to gorsze stoi puste... Wczoraj Stefan też nieźle zamiatał. Gdy jechaliśmy do domu, piach aż walił nam w przednią szybę auta! Nasz domek na szczęście niski i "plaskaty", a wokół same piętrowe, więc o dach się nie martwiliśmy, choć też... jęczał... Nie cierpię wiatru - robię się wtedy nerwowa i nie do wytrzymania ;)
  20. Świetne wieści, że się goi i że będzie wiadomo co z łapą. No i najważniejsze - że nie trzeba się martwić o dach nad głową, przynajmniej na razie. Trzymaj się Maksymie Antonowiczu - z takimi Ciotkami nie zginiesz! :)
  21. W jak najlepszym - wczoraj z nią rozmawiałam. Wzięła sobie mały urlop od dogo, ciesząc się obecnością Rodziny w komplecie. Strat w psach nie ma - panowie stanęli na wysokości zadania i nie zawiedli pokładanych w nich nadziei ;)
  22. Dokładnie tak! Sterylka ma być i tak i tak - bez względu na to czy ciąża jest czy jej nie ma, więc USG byłoby zdecydowanie wyrzucaniem kasy w błoto ;)
  23. Faktycznie majtasy... twarzowe ;) Takie pod kolor sierściuchy :)
×
×
  • Create New...