Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Wczorajsze korzystanie z ciepełka ;) Fiołki nam kwitną w trawie, gdzie im się uda nie poddać psiemu tratowaniu... Małe górą!!!
  2. Imcioszek pozdrawia niedzielnie :) Pożegnalne ujęcie z Nionią Trzy... "pionki" :)
  3. Średnio zakudłaczony Kaktusik prześliczny! Bardziej widać urocze białe znaczenia :)
  4. Wiosna w pełni - Loruś zmienia więc garniturek :)
  5. Można się wesprzeć jakimś uspokajaczem ziołowym... O sąsiadach się nie wypowiem. Jak już pójdę na emeryturę - chciałabym się wyprowadzić w takiej miejsce, gdzie najbliższy sąsiad nie będzie bliżej niż z 5 km!
  6. Prześliczna! I ta ufność... Jestem dobrej myśli co do domku ;)
  7. Dziuniek - masz fach w ręku - strzyżenie I klasa! :)
  8. Korzystaj z życia i wyciskaj jak cytrynę - do ostatniej kropli! :)
  9. Musimy zamieszkać u mnie albo u DoPi - wtedy się będą same wyprowadzały ;) :)
  10. Rudeusz I Piękny! :)
  11. I relaksik po gimnastyce \ Na koniec dzisiejsza zaduma nad życiem :)
  12. Sunia Pani Patrycji jest bardzo uległa i sporo mniejsza od Nioni. Zobaczymy jak to wszystko urządzimy - mam zadzwonić jak podjadę pod płot ;) Nionia chyba boi się większych psów i na nie... warczy! Wczoraj w lecznicy dzielnie znosiła towarzystwo kotów i malutkiej sunieczki,ale gdy do poczekalni weszły 2 większe psiaki, warczała jak wściekła. Doktor jest wielce zadowolony i z Nioni i z siebie :) Rzepka trzyma się tak, jakby od nowości była na swoim miejscu. Bólu już nie powinno być. Na wszelki wypadek, żeby też trochę wspomóc rozumek, na 4 dni dostała lek lekko p/zapalny i p/bólowy. Będzie też brała HMB - preparat na odbudowę masy mięśniowej - do momentu, aż zacznie normalnie korzystać z łapki. Zakupiłam tabletki na 20 dni - niech ma jako "wiano" ;) Jesteśmy już spakowane - leki, książeczka, umowa, kocyk, adresatka... Wczorajsze werandowanie I wieczorna rehabilitacja ;)
  13. Słomiany zapał - częste zjawisko, niestety... :(
  14. A co to za problem wykopać dół pod takim krzakiem?... Fakt - kłujących nie wykopują, ale podkopać - żaden problem :(
  15. Warto wiedzieć! ;) Wczoraj w lecznicy dowiedziałam się od moich Doktorów, że jest ludzki odpowiednik Carsivanu. Substancją główną Carsivanu jest pentoksyfilina (100 mg). Jest ona również składnikiem ludziego Agapurinu i Polfilinu. Agapurin kosztuje zdaje się coś ok. 10 zł, więc cena jest śmieszna w porównaniu do ceny Carsivanu. A dawka zdaje się 2x większa. Warto podpytać lekarzy prowadzących staruszki - z powodzeniem mogą wypisać receptę na ludzki lek na 100% ;) http://www.doz.pl/leki/p2913-Agapurin http://www.doz.pl/le...lin_prolongatum
  16. Wczoraj w lecznicy dowiedziałam się od moich Doktorów, że jest ludzki odpowiednik Carsivanu. Substancją główną Carsivanu jest pentoksyfilina (100 mg). Jest ona również składnikiem ludziego Agapurinu i Polfilinu. Agapurin kosztuje zdaje się coś ok. 10 zł, więc cena jest śmieszna w porównaniu do ceny Carsivanu. A dawka zdaje się 2x większa. Warto podpytać lekarzy prowadzących staruszki - z powodzeniem mogą wypisać receptę na ludzki lek na 100% ;) http://www.doz.pl/leki/p2913-Agapurin http://www.doz.pl/le...lin_prolongatum
  17. Jeśli macie lub znacie zwierzaki, które muszą przyjmować Carsivan - warto wiedzieć! Wczoraj w lecznicy dowiedziałam się od moich Doktorów, że jest ludzki odpowiednik Carsivanu. Substancją główną Carsivanu jest pentoksyfilina (100 mg). Jest ona również składnikiem ludziego Agapurinu i Polfilinu. Agapurin kosztuje zdaje się coś ok. 10 zł, więc cena jest śmieszna w porównaniu do ceny Carsivanu. A dawka zdaje się 2x większa. Warto podpytać lekarzy prowadzących staruszki - z powodzeniem mogą wypisać receptę na ludzki lek na 100% ;) http://www.doz.pl/leki/p2913-Agapurin http://www.doz.pl/le...lin_prolongatum
  18. Wczoraj w lecznicy dowiedziałam się od moich Doktorów, że jest ludzki odpowiednik Carsivanu. Substancją główną Carsivanu jest pentoksyfilina (100 mg). Jest ona również składnikiem ludziego Agapurinu i Polfilinu. Agapurin kosztuje zdaje się coś ok. 10 zł, więc cena jest śmieszna w porównaniu do ceny Carsivanu. A dawka zdaje się 2x większa. Warto podpytać lekarzy prowadzących staruszki - z powodzeniem mogą wypisać receptę na ludzki lek na 100% ;) http://www.doz.pl/leki/p2913-Agapurin http://www.doz.pl/le...lin_prolongatum
  19. Wczoraj w lecznicy dowiedziałam się od moich Doktorów, że jest ludzki odpowiednik Carsivanu. Substancją główną Carsivanu jest pentoksyfilina (100 mg). Jest ona również składnikiem ludziego Agapurinu i Polfilinu. Agapurin kosztuje zdaje się coś ok. 10 zł, więc cena jest śmieszna w porównaniu do ceny Carsivanu. A dawka zdaje się 2x większa. Warto podpytać lekarzy prowadzących staruszki - z powodzeniem mogą wypisać receptę na ludzki lek na 100% ;) http://www.doz.pl/leki/p2913-Agapurin http://www.doz.pl/leki/p4828-Polfilin_prolongatum
  20. Oj nie wiem... Szczególnie teraz, gdy na tyle godzin jest zamykana w sypialni :( Jedzie do domu z ogródkiem, Pani będzie miała dla niej więcej czasu. Myślę, że już po kilku dniach dojdzie do wniosku, że zmiana się... opłacała ;)
  21. Totalne wniebowzięcie Bajki/Majki głaskanej przez Pańcia :) oraz wielkanocny portret małej Tosi, która była wyjątkowo grzeczna i nie poczyniła żadnych strat w święconce (fakt, dobrze i pilnie strzeżonej ;))
×
×
  • Create New...