-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Średnio zakudłaczony Kaktusik prześliczny! Bardziej widać urocze białe znaczenia :) -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Nutusia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Wiosna w pełni - Loruś zmienia więc garniturek :) -
Można się wesprzeć jakimś uspokajaczem ziołowym... O sąsiadach się nie wypowiem. Jak już pójdę na emeryturę - chciałabym się wyprowadzić w takiej miejsce, gdzie najbliższy sąsiad nie będzie bliżej niż z 5 km!
-
Prześliczna! I ta ufność... Jestem dobrej myśli co do domku ;)
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
Nutusia replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Dziuniek - masz fach w ręku - strzyżenie I klasa! :) -
Luna-wychudzone psie dziecko pod opieką Sos Bokserom za TM :(
Nutusia replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Korzystaj z życia i wyciskaj jak cytrynę - do ostatniej kropli! :) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwego powrotu "na swoje" :) -
Rudeusz I Piękny! :)
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I relaksik po gimnastyce \ Na koniec dzisiejsza zaduma nad życiem :) -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Sunia Pani Patrycji jest bardzo uległa i sporo mniejsza od Nioni. Zobaczymy jak to wszystko urządzimy - mam zadzwonić jak podjadę pod płot ;) Nionia chyba boi się większych psów i na nie... warczy! Wczoraj w lecznicy dzielnie znosiła towarzystwo kotów i malutkiej sunieczki,ale gdy do poczekalni weszły 2 większe psiaki, warczała jak wściekła. Doktor jest wielce zadowolony i z Nioni i z siebie :) Rzepka trzyma się tak, jakby od nowości była na swoim miejscu. Bólu już nie powinno być. Na wszelki wypadek, żeby też trochę wspomóc rozumek, na 4 dni dostała lek lekko p/zapalny i p/bólowy. Będzie też brała HMB - preparat na odbudowę masy mięśniowej - do momentu, aż zacznie normalnie korzystać z łapki. Zakupiłam tabletki na 20 dni - niech ma jako "wiano" ;) Jesteśmy już spakowane - leki, książeczka, umowa, kocyk, adresatka... Wczorajsze werandowanie I wieczorna rehabilitacja ;) -
Słomiany zapał - częste zjawisko, niestety... :(
-
A co to za problem wykopać dół pod takim krzakiem?... Fakt - kłujących nie wykopują, ale podkopać - żaden problem :(
-
Też czarna! :)
-
Warto wiedzieć! ;) Wczoraj w lecznicy dowiedziałam się od moich Doktorów, że jest ludzki odpowiednik Carsivanu. Substancją główną Carsivanu jest pentoksyfilina (100 mg). Jest ona również składnikiem ludziego Agapurinu i Polfilinu. Agapurin kosztuje zdaje się coś ok. 10 zł, więc cena jest śmieszna w porównaniu do ceny Carsivanu. A dawka zdaje się 2x większa. Warto podpytać lekarzy prowadzących staruszki - z powodzeniem mogą wypisać receptę na ludzki lek na 100% ;) http://www.doz.pl/leki/p2913-Agapurin http://www.doz.pl/le...lin_prolongatum
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Nutusia replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Wczoraj w lecznicy dowiedziałam się od moich Doktorów, że jest ludzki odpowiednik Carsivanu. Substancją główną Carsivanu jest pentoksyfilina (100 mg). Jest ona również składnikiem ludziego Agapurinu i Polfilinu. Agapurin kosztuje zdaje się coś ok. 10 zł, więc cena jest śmieszna w porównaniu do ceny Carsivanu. A dawka zdaje się 2x większa. Warto podpytać lekarzy prowadzących staruszki - z powodzeniem mogą wypisać receptę na ludzki lek na 100% ;) http://www.doz.pl/leki/p2913-Agapurin http://www.doz.pl/le...lin_prolongatum -
Jeśli macie lub znacie zwierzaki, które muszą przyjmować Carsivan - warto wiedzieć! Wczoraj w lecznicy dowiedziałam się od moich Doktorów, że jest ludzki odpowiednik Carsivanu. Substancją główną Carsivanu jest pentoksyfilina (100 mg). Jest ona również składnikiem ludziego Agapurinu i Polfilinu. Agapurin kosztuje zdaje się coś ok. 10 zł, więc cena jest śmieszna w porównaniu do ceny Carsivanu. A dawka zdaje się 2x większa. Warto podpytać lekarzy prowadzących staruszki - z powodzeniem mogą wypisać receptę na ludzki lek na 100% ;) http://www.doz.pl/leki/p2913-Agapurin http://www.doz.pl/le...lin_prolongatum
-
Wczoraj w lecznicy dowiedziałam się od moich Doktorów, że jest ludzki odpowiednik Carsivanu. Substancją główną Carsivanu jest pentoksyfilina (100 mg). Jest ona również składnikiem ludziego Agapurinu i Polfilinu. Agapurin kosztuje zdaje się coś ok. 10 zł, więc cena jest śmieszna w porównaniu do ceny Carsivanu. A dawka zdaje się 2x większa. Warto podpytać lekarzy prowadzących staruszki - z powodzeniem mogą wypisać receptę na ludzki lek na 100% ;) http://www.doz.pl/leki/p2913-Agapurin http://www.doz.pl/le...lin_prolongatum
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
Nutusia replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Wczoraj w lecznicy dowiedziałam się od moich Doktorów, że jest ludzki odpowiednik Carsivanu. Substancją główną Carsivanu jest pentoksyfilina (100 mg). Jest ona również składnikiem ludziego Agapurinu i Polfilinu. Agapurin kosztuje zdaje się coś ok. 10 zł, więc cena jest śmieszna w porównaniu do ceny Carsivanu. A dawka zdaje się 2x większa. Warto podpytać lekarzy prowadzących staruszki - z powodzeniem mogą wypisać receptę na ludzki lek na 100% ;) http://www.doz.pl/leki/p2913-Agapurin http://www.doz.pl/leki/p4828-Polfilin_prolongatum -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj nie wiem... Szczególnie teraz, gdy na tyle godzin jest zamykana w sypialni :( Jedzie do domu z ogródkiem, Pani będzie miała dla niej więcej czasu. Myślę, że już po kilku dniach dojdzie do wniosku, że zmiana się... opłacała ;) -
Ku pamięci, czyli wspomnień czar - album moich podopiecznych
Nutusia replied to Nutusia's topic in Foto Blogi
Totalne wniebowzięcie Bajki/Majki głaskanej przez Pańcia :) oraz wielkanocny portret małej Tosi, która była wyjątkowo grzeczna i nie poczyniła żadnych strat w święconce (fakt, dobrze i pilnie strzeżonej ;))