-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Ślicznoty! Jeśli chodzi o Szuwarka, to powinien znaleźć dom, zanim ogłoszenia zdążą spaść na drugą stronę ;)
-
Nikt już do nas nie zagląda?... Wczorajszy dzień w ogrodzie przyniósł stratę jednego przęsełka w płotku przy wiciokrzewie - świetnie się go gryzło, aż drzazgi leciały! ;) Zawsze wiedzieliśmy, że nasz Lesio to pies absolutnie niebanalny (zupełnie jak bohater Chmielewskiej ;)). Są wyniki testu na Cushinga i oczywiście (!) nie są jednoznaczne, a co za tym idzie, nie można kategorycznie ani potwierdzić ani wykluczyć choroby. Przez miesiąc mamy podawać Vetoryl i po tym czasie zrobimy kolejny test. Tak więc, póki co, wyskoczyłam wczoraj z 400 zł i mam miesiąc na oswojenie się z myślą, że tak już może być do końca Lesiowego żywota... Do tego dochodzą leki na tarczycę i osłona na wątrobę. No i dalej nie wiadomo co z tym posikiwaniem. Dziś Lesław został w domu, z odmierzoną ilością wody, żeby sprawdzić ile wypije w ciągu dnia. Cholercia, nie mógł mój niebanalny pies poczekać aż spłacę kredyt i będę mogła zaciągnąć następny? :(
-
Kobitki górą! :)
-
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
26 kg!?!?!? Matko, jaki z niej kawał baby - waży więcej niż moja bokserka!!!! ;) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Nutusia replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Misiaku-biedaku... trzymaj się, kochany! -
A ja się najbardziej cieszę, że przeprowadzi się od razu na swoje i będzie jej zaoszczędzony dodatkowy stres. Powodzenia, Słoneczko! Jesteś mądrą psinką i z pewnością szybko się zorientujesz, że jesteś już u siebie na zawsze :)
-
Na szczęście już jest jutro i będą wieści o Mimisi :)
-
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
Nutusia replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
Z takimi fotami to co najmniej do pałacu powinna trafić ;) :) -
Dokładnie tak! Świat tych dwóch piesków pomalowałaś w najszczęśliwsze kolory, a także dałaś radość ludziom :)
-
O matko, jak ja marzę o odludziu!!!!!! Takim prawdziwym, gdzie sąsiada nie widać i trzeba do niego jechać przynajmniej na rowerze ;)
-
Boże, co ta psina ma w tej maleńkiej głowince?... :(
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Nutusia replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Otóż to! Bo z ogonkiem pójdzie już jak z płatka - taki króciuteńki jest ;) :) -
Ku pamięci, czyli wspomnień czar - album moich podopiecznych
Nutusia replied to Nutusia's topic in Foto Blogi
Nie ma. Nie znam się na blogach i źle mi się kojarzą. Wczoraj minęły 2 lata od przeszczęśliwych "adopcin" Duszki/Coco. Zadzwonię dziś do Basi po wieści o malutkiej. Dobrze wiem co usłyszę, ale mogę tak słuchać długo i namiętnie! :) A zapisać chyba możesz klikając na "śledź temat" na górze, po prawej stronie.... -
Jakim cudem jeszcze mnie tu nie było?!!?!?!? Ech, co ślepemu po oczach, ja się pytam? ;)
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła p. Patrycja. Podeszła z Nionią do swojego weta, który zalecił chodzenie na spacerki na bardzo krótkiej smyczce. Pomogło! Krótko trzymana Nioniusia używa operowanej łapki :) Poza tym, wszystko świetnie. Ostatnio Sonia gościła u siebie Negri przez cały dzień i panienki były dla siebie miłe (choć wielkiej miłości to raczej z tego nie będzie - obie zatwardziałe jedynaczki ;)). Coraz pewniej czuje się też nie tylko w domu, ale także w ogrodzie. Tatę p. Patrycji uwielbia, bo absolutnie na wszystko jej pozwala. Mama stara się być sroga i nie pozwala wylegiwać się na szezlongu. To znaczy... udaje, że nie widzi wygrzanego wgłębienia na szezlongu, z którego Nioniusia zeskakuje słysząc, że Pańcia nadchodzi :) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Dzień świra to bardzo smutny film - goła prawda :( Co do przeznaczenia naszych podatków, podobnie jak co do przeznaczenia pieniędzy wpłacanych w horrendalnych kwotach do ZUS, nie mam najmniejszych złudzeń - na to co potrzeba idzie ich znikomy %... -
Fajnie, że Pan odzyskał Małą, a ona jego. A najfajniej, że przynajmniej ona nie przysporzy p. Małgosi kolejnych szczeniaczków do wyadoptowania...
-
Chyba jednak nie... Nic na siłę :(
-
~ Psiaki z naszej wsi ~ szczesciarz Sonek na swój domek :)
Nutusia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Oooooo... duży postęp - BRAWO! :)