-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Chyba nie bardzo :( Gorzej, że nawet dramatycznych pyskówek nie ma komu ukrócić... -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A kto go przeniesie, skoro modów na dogo BRAK? ;) -
O matko - uważaj na te kleszcze! Wg zaleceń każdy człowiek, który znalazł na ciele wbitego kleszcza (bez względu na to czy powstał rumień czy nie), powinien brać antybiotyk przez 21 dni, a potem, po 2 miesiącach (chyba) zrobić badanie krwi w kierunku boreliozy! Jeśli chodzi o zabezpieczenie, to nasza Pani Doktor twierdzi, że można się pryskać frontlinem w sprayu. Potem się umyć i znowu popryskać ;)
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
Nutusia replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Ryszardzie - tylko wiara w to, że gdzieś "tam" jest lepiej niż w tym podłym "tu" trochę koi ból straty... -
No tak - Loczka poszła do DS bez namaszczenia i bez wizyty PA ;) :) Anecik, jakoś ten czas zleci... Z pewnością WARTO na takie cudo czekać :)
-
Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...
Nutusia replied to Ferox's topic in Kotki już w nowych domach
I ja swoje zaciskam - do białości!!!!! -
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Z pewnością się ucieszy, bo bardzo to lubi :) Imkę też tak "ścichapęk" podczytujesz? ;) -
Gdyby się nie wysikała przed zabiegiem, to po znieczuleniu wystarczy trochę pęcherz przycisnąć i... poleci ;) U naszej Imki za boga by się moczu nie złapało, bo ona w ogóle nie da do siebie podejść, gdy jest na ziemi :(
-
Jednym słowem - tego mu było trzeba! Czemu daje wyraz na pierwszym zdjęciu :)
-
Tabaka SPARALIŻOWANA!!! POMÓŻCIE jej stanąć na łapy!
Nutusia replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Klosz na głowie to duży dyskomfort dla psa. Mi już od samego patrzenia jest niewygodnie ;) Mądra psinka z Tabaki, że ranki nie rusza :) -
Potwierdzam - rozmawiałam wczoraj z p. Natalią ;) Odiś jest bardzo grzeczny i kochany. Był moment niepewności, bo przy pierwszym wyjściu obojga Państwa z domu piszczał i szczekał pod drzwiami, ale był to jednostkowy "wyskok". Państwo nawet zamontowali kamerę, żeby zobaczyć co Odi robi w czasie ich nieobecności w domu i jak się zachowuje. I co? Stoi chwilę pod drzwiami, po czym się kładzie i czeka na powrót Państwa - już spokojny i pewien, że niedługo wrócą! :) Zabieg umówiony na 14 maja na 18.00. Teraz mam nadzieję, że się Poczta Polska spisze i wysłana wczoraj przesyłka priorytetowa z antybiotykiem dotrze do jutrzejszego wieczora ;)
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Nutusia replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Jedną łapą w domu - zawsze coś ;) -
To druga już wybrana?... Chyba mnie coś ominęło! ;)
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Mnie na hasło "las" od razu wszystko swędzi! :( -
Nie, no nie aż tak ;) Mamy we Wrocku takie kontrolerki, że nie musimy jechać osobiście! :) Choć miasto bardzo mi się podoba i jest drugim (obok Gdańska) polskim miastem, w którym mogłabym zamieszkać.
-
Fakt - głowa i nogi bolą od samego czytania!!!!
-
Piękna data! :)
-
Pisałam o sytuacjach, gdy sięgam po smycz. Bo to, że poza tym wszyscy wychodzą razem z drzwiami, to jest nasza wielorazowa codzienność...
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
O to, to, to właśnie!!!!! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I ja - jako (nie)szczęśliwy posiadacz psa i kota z instynktem łowcy rozgrzeszam ;)