Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Chyba nie bardzo :( Gorzej, że nawet dramatycznych pyskówek nie ma komu ukrócić...
  2. A kto go przeniesie, skoro modów na dogo BRAK? ;)
  3. O matko - uważaj na te kleszcze! Wg zaleceń każdy człowiek, który znalazł na ciele wbitego kleszcza (bez względu na to czy powstał rumień czy nie), powinien brać antybiotyk przez 21 dni, a potem, po 2 miesiącach (chyba) zrobić badanie krwi w kierunku boreliozy! Jeśli chodzi o zabezpieczenie, to nasza Pani Doktor twierdzi, że można się pryskać frontlinem w sprayu. Potem się umyć i znowu popryskać ;)
  4. Pokerku - dziękuję :) I coś mi mówi, że warto było tyle czekać ;)
  5. Ryszardzie - tylko wiara w to, że gdzieś "tam" jest lepiej niż w tym podłym "tu" trochę koi ból straty...
  6. No tak - Loczka poszła do DS bez namaszczenia i bez wizyty PA ;) :) Anecik, jakoś ten czas zleci... Z pewnością WARTO na takie cudo czekać :)
  7. I ja swoje zaciskam - do białości!!!!!
  8. Z pewnością się ucieszy, bo bardzo to lubi :) Imkę też tak "ścichapęk" podczytujesz? ;)
  9. Gdyby się nie wysikała przed zabiegiem, to po znieczuleniu wystarczy trochę pęcherz przycisnąć i... poleci ;) U naszej Imki za boga by się moczu nie złapało, bo ona w ogóle nie da do siebie podejść, gdy jest na ziemi :(
  10. Jednym słowem - tego mu było trzeba! Czemu daje wyraz na pierwszym zdjęciu :)
  11. Klosz na głowie to duży dyskomfort dla psa. Mi już od samego patrzenia jest niewygodnie ;) Mądra psinka z Tabaki, że ranki nie rusza :)
  12. Potwierdzam - rozmawiałam wczoraj z p. Natalią ;) Odiś jest bardzo grzeczny i kochany. Był moment niepewności, bo przy pierwszym wyjściu obojga Państwa z domu piszczał i szczekał pod drzwiami, ale był to jednostkowy "wyskok". Państwo nawet zamontowali kamerę, żeby zobaczyć co Odi robi w czasie ich nieobecności w domu i jak się zachowuje. I co? Stoi chwilę pod drzwiami, po czym się kładzie i czeka na powrót Państwa - już spokojny i pewien, że niedługo wrócą! :) Zabieg umówiony na 14 maja na 18.00. Teraz mam nadzieję, że się Poczta Polska spisze i wysłana wczoraj przesyłka priorytetowa z antybiotykiem dotrze do jutrzejszego wieczora ;)
  13. Jedną łapą w domu - zawsze coś ;)
  14. Łezka wzruszenia mi się w oku zakręciła... mój niegdysiejszy psiak też tak "polował" na wodę z węża :)
  15. Szkoda, bo Pianolę naprawdę warto poznać :)
  16. To druga już wybrana?... Chyba mnie coś ominęło! ;)
  17. Mnie na hasło "las" od razu wszystko swędzi! :(
  18. Nie, no nie aż tak ;) Mamy we Wrocku takie kontrolerki, że nie musimy jechać osobiście! :) Choć miasto bardzo mi się podoba i jest drugim (obok Gdańska) polskim miastem, w którym mogłabym zamieszkać.
  19. Fakt - głowa i nogi bolą od samego czytania!!!!
  20. Piękna data! :)
  21. Życie Ci pewnie kiedyś tę ciekawość zaspokoi ;)
  22. Pisałam o sytuacjach, gdy sięgam po smycz. Bo to, że poza tym wszyscy wychodzą razem z drzwiami, to jest nasza wielorazowa codzienność...
  23. I ja - jako (nie)szczęśliwy posiadacz psa i kota z instynktem łowcy rozgrzeszam ;)
×
×
  • Create New...