Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo serdecznie dziekuję za potwierdzenie wplat i za wpłaty oczywiście Bardzo dziękuję za opłacenie:)
  2. Agatko kochana, my tu szykujemy zamach na Ciebie, właściwie na Twój czas i nieśmiało pytamy z Alaskan, czy zrobiłabyś jeszcze jeden bazarek imienny? Dla suni, która mieszka w kojcu z Okruszkiem i razem z nim pojedzie do Murki? Opisałam jej historię na wątku Inki, ktory od teraz staje się wątkiem Inki i tej nowej suni. https://www.dogomania.com/forum/topic/362190-kontynuujemy-szczęśliwy-adopcyjnie-wątek-dla-nowej-suni-ma-na-imię-inka-zostańcie-z-nami-pomóżcie-ją-utrzymać-sali-ma-ds-wanilka-i-tosia-też-już-w-ds/page/28/ A to jest ta sunia. Ma kilka lat. Może nie aż 7, choć tyle ma w książeczce, ale nie jest to młodziak.
  3. Przelałam na konto ZEA 380 zl dla Bonusa do faktury na kwiecień. Nie mam jeszcze potwierdzenia Toli, ale na pewno pod koniec kwietnia 70 zl wpłaciła Pani Anna G-R.
  4. Razem z Alaskan bardzo dziękujemy za wspaniałą licytację i piękne imię Asia ma słaby zasięg, a wraca dopiero w sobotę.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy maarit za wpłatę 100 zł dla Bonusa
  6. Padłam Limonko, tylko Ty potrafisz rzucić jakieś propozycje imion, żeby na koniec wybrać kompletnie inne Ale ładne
  7. Dzień dobry. Ja nadal na działce, do tego w telefonie nie mam internetu. Niby powinien być, a nie ma. Podłączyłam się pod internet męża i podrzucam
  8. Dzień dobry. Pięknie dzięuję za bazarek imienny dla Okruszka:) Trochę z doskoku z działki poprosze 5 głosów na Marcysia
  9. Bardzo dziękujemy, że zostajecie z maluszkiem Murko, dla Ciebie wielkie podziękowania za opiekę nad Adusią i za chęć przyjęcia maluszka
×
×
  • Create New...