Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. No dobra, kombinowałam i wymyśliłam tak: Sunia ruda A - Florka - proszę 5 głosów Sunia ciemna B - Emi - proszę 5 głosów
  2. Dzień dobry bardzo Ja podłączę się pewnie do któryś imion, bo słabo mi idzie wymyślanie nowych. Bardzo dziękujemy, że jesteście
  3. Miło byłby wszystkich i niczyj. Nie o taki dom nam chodzi dla naszych podopiecznych. My szukamy rodziny, a nie ośrodka, gdzie ktoś by z nim spacerował po ogrodzie. Po tygodniu miałby tego ogrodu dosyć. To młody pies, potrzebuje spacerów w nowe miejsca, eksploracji nowych terenów.
  4. Na początku marca zabierzemy z Alaskan pod opiekę mamę suniek i jeszcze jedną sunię. Będą miały szansę spotkać się u Murki
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłatę stałych Dulskiej - 30 zł i Asce7 - 10 zł . Ja też wpłaciłam swoją stałą 30 zł.
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł stałej na luty dla Bonusa
  7. Nie mam pojęcia co doradzić:( Bardzo serdecznie dziękujemy Synowi b-b za wpłatę 30 zł stałej na luty
  8. Elu, wydaje mi się, że tak jak dawniej. Ja zaznaczam link, robię kopiuj (ctrl insert), a potem na wątku wklej (shift insert)
  9. Bardzo, bardzo mi przykro Maszka miała szczęście, że ją Asiu pokazałaś swoim rodzicom. Dostała na 2 ostatnie lata wspaniały, pełen miłosci dom. Dla nas to chwila, ale dla niej to spory kawał życia spędzony z prawdziwą Rodziną. Bardzo dziękujemy Tobie i Twoim rodzicom za te 2 lata.
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej za luty z bonusem - 50 zł i Dorci01 za wpłatę stałej lutowerj 20 zł
  11. Ja zrobiłam na Bielsko-Biała: https://www.olx.pl/d/oferta/kinder-8-kg-milosci-i-wiernosci-szuka-swojego-domu-CID103-ID14hu49.html?bs=olx_pro_listing
  12. Witamy Cię kochana serdecznie:) Bardzo serdecznie dziękujemy też za wpłatę 20 zl stałej na luty dla Bonusa
  13. Boże, tak mi przykro:( Może to nie jest nowotwór. Moja Peruszka 3 miesiące temu miala guza prawie 5 cm, który okazał się otorbionym stanem zapalnym. 12 tygodni brala antybiotyk, USG co 2 tygodnie i znikło. Tego życzę Maszeńce i Wam:(
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Ani za wpłatę i Toli za informację
  15. Toli, dopiero dotarło do mnie, że pisałaś o 1000 zł, które podzieliłaś. Czy to znaczy, że mam dopisać jeszcze do rozliczenia 250 zł? Ostatnia wpisana wpłata to 70 zł 15 stycznia.
×
×
  • Create New...