Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29112
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Ani za wpłatę i Toli za informację
  2. Toli, dopiero dotarło do mnie, że pisałaś o 1000 zł, które podzieliłaś. Czy to znaczy, że mam dopisać jeszcze do rozliczenia 250 zł? Ostatnia wpisana wpłata to 70 zł 15 stycznia.
  3. Bardzo dziękujemy! Ta pomoc i tak spadła niespoodziewanie i bardzo się z niej cieszymy
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy Aśce7 za wpłatę stałej 10 zł na styczeń
  5. To prawda, emocje były do końca, a Nesiowata po mistrzowsku pokonała Romusia Bardzo dziękujemy wszystkim biorącym udział
  6. Dla mnie najważniejsza w pracy zdalnej jest możliwość bycia z psami. Przy chorej Peruszce to bardzo ważne, że mogę podać jej leki, wynieść na dwór kilka razy w ciągu dnia. No i za każdym razem, kiedy coś mi się liczy, ja przytulam moje ogonki:) Z ludźmi spotykam się na dwóch długich spacerach codziennie, więc na brak kontaktów nie narzekam. A w kwestii imienia to jednak jest Romuś, więc poproszę 10 głosów na Romusia
  7. Bardzo dziękujemy Na koncie wirtualnych adopcji mamy minus 10 zł. Czy mam odliczyć z wpłat stałych na konto ZEA, czy rozliczymy przy kolejnych wpłatach na wirtualnych adopcjach?
  8. Uffff... byłam dzisiaj fizycznie w firmie Dla osoby od 4 lat pracującej zdalnie to naprawdę wysiłek i przeżycie Ciężko było zaglądać na dogo, więc dopiero teraz podrzucam:)
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę stałej 30 zł na styczeń
×
×
  • Create New...