-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Bardzo dziękuję za informację, a Nesiowatej za wpłatę
- 1565 replies
-
Karma już u Bonusa:) Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej na marzec
- 1565 replies
-
Czy mamy na pokładzie jakieś businesswomanki? :D
Ewa Marta replied to feryenne's topic in Zakończone
Ech, szkoda, że nie ma tu nikogo, kto skorzystałby z tej super oferty:( -
Dzisiaj konto Bonusa zasiliła kwota 250 zl To wpłata od Malwy - stała deklaracja za okres 11'24 do 03'25. Bardzo serdecznie dziękujemy
- 1565 replies
-
Czy mamy na pokładzie jakieś businesswomanki? :D
Ewa Marta replied to feryenne's topic in Zakończone
Dobry wieczór:) -
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł stałej na marzec Swoją stałą 30 zł też wpłaciłam dzisiaj.
- 1565 replies
-
Czy mamy na pokładzie jakieś businesswomanki? :D
Ewa Marta replied to feryenne's topic in Zakończone
Dzień dobry, zapraszamy serdecznie -
Czy mamy na pokładzie jakieś businesswomanki? :D
Ewa Marta replied to feryenne's topic in Zakończone
A może mamy na pokładzie Rodziców, krewnych osób, które potrzebują fajnej porady dotyczącej otwieranego albo już działającego biznesu? Z własnego doświadczenia wiem, że gdybym kiedyś dostała taką pomoc, ominęłaby mnie walka z nietrafionymi pomysłami. Długo wychodziłam w dołka, a w końcu uciekłam na etat. Szkoda, że wtedy nie było takiego bazarku:) Może jedna trafiona rada zaoszczędziłaby mi stresu... -
Czy mamy na pokładzie jakieś businesswomanki? :D
Ewa Marta replied to feryenne's topic in Zakończone
Podrzucę -
Czy mamy na pokładzie jakieś businesswomanki? :D
Ewa Marta replied to feryenne's topic in Zakończone
Bardzo dziękujemy za to, że chcesz poświęcić swój czas na zebranie funduszy dla suni Mam nadzieję, że mamy w swoim gronie początkujące businesswoman, które skorzystają z tej super oferty:) Zawsze możecie udostępniać tę ofertę poza dogo i licytować w imieniu kogoś spoza forum -
Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b za wpłatę 30 zł i Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej dla Bonusa
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy mari za wpłatę 20 zł stałej na marzec i Alaskan za wpłatę stałej 50 zł za luty i 50 zł za marzecoraz Agnieszcze znajomej elik za wplatę 40 zł stałej na marzec
- 1565 replies