Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Karma już u Bonusa:) Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej na marzec
  2. Ech, szkoda, że nie ma tu nikogo, kto skorzystałby z tej super oferty:(
  3. Dzisiaj konto Bonusa zasiliła kwota 250 zl To wpłata od Malwy - stała deklaracja za okres 11'24 do 03'25. Bardzo serdecznie dziękujemy
  4. Na prośbę Kasi zamówiłam karmę dla Bonusa i Rewuni:) Każde płaci po 161 zł:
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Kate1 za wpłatę 40 zł stałej na marzec Swoją stałą 30 zł też wpłaciłam dzisiaj.
  6. Dzień dobry, zapraszamy serdecznie
  7. A może mamy na pokładzie Rodziców, krewnych osób, które potrzebują fajnej porady dotyczącej otwieranego albo już działającego biznesu? Z własnego doświadczenia wiem, że gdybym kiedyś dostała taką pomoc, ominęłaby mnie walka z nietrafionymi pomysłami. Długo wychodziłam w dołka, a w końcu uciekłam na etat. Szkoda, że wtedy nie było takiego bazarku:) Może jedna trafiona rada zaoszczędziłaby mi stresu...
  8. Bardzo dziękujemy za to, że chcesz poświęcić swój czas na zebranie funduszy dla suni Mam nadzieję, że mamy w swoim gronie początkujące businesswoman, które skorzystają z tej super oferty:) Zawsze możecie udostępniać tę ofertę poza dogo i licytować w imieniu kogoś spoza forum
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b za wpłatę 30 zł i Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej dla Bonusa
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy mari za wpłatę 20 zł stałej na marzec i Alaskan za wpłatę stałej 50 zł za luty i 50 zł za marzecoraz Agnieszcze znajomej elik za wplatę 40 zł stałej na marzec
×
×
  • Create New...