Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Ale nawet jak nie jesteś Mamą, to życzliwa dusza zawsze się suniom przyda:) Wpadaj na ich wątki Kochana:) Wątek Milo jeszcze bez zmiany tytułu, ale to tam będzie rezydowala Ada:) Na drugim wątku rozgości się Inka.
  2. Agatko, my zAlaskan zostawimy nasze wpłaty już na koncie. Będą czekały na pozostałą kasę i wpiszemy na watkach suniek. Tym razem wielka prośba o przesłanie kasy na dwa konta. Sunia A do mnie, sunia B do Alaskan. Bardzo dziękujemy za kolejny wspaniały bazarek
  3. O Pani kochana! Ale wejście Takie z przytupem. No bardzo jestem ciekawa jak sunieczki będą miały na imię:) Dzisiaj się okaże...
  4. "Nasze" niebawem rozpoczną nowe życie, a pozostałe czekają na pomoc. Chciałoby się wygrać w totolotka i zabrać je wszystkie....
  5. Bardzo dziękujemy za wpłatę Bardzo dziękuję Odpisuję z wpłat za ZEA.
×
×
  • Create New...