-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Wystarczyło kasy z wpłat Tolu. Ostatnio wpłaciłam 370 zl
- 1565 replies
-
Hop
-
No wzruszona jestem bardzo. Tak bardzo dziękuję Ci Nadziejko za te wszystkie bazarki
-
ROZLICZONY 61 zl KROPKA73 HALINKA NESIA RADEK-DZIĘKUJĘ💓14.06 GUCIOWI
Ewa Marta replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Jak to możliwe, że Gucio doczekał się bazarku? To mnie zaskoczyłaś i naprawdę wzruszyłaś Nadziejko Bardzo, bardzo dziękuję -
Dzień dobry
-
Dzień dobry
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej i Asce7 za wpłatę 10 zł stałej na czerwiec. Na prośbę Kikou zamówiłam 2 worki karmy dla Rewy i Bonusa. Karma Bonuska kosztowała 188,16 zł:
- 1565 replies
-
Dzien dobry
-
Dzień dobry
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej Elik za wpłatę 40 zł stałej i mari23 za wpłatę 20 zł stałej . Obie wpłaty czerwcowe.
- 1565 replies
-
Już po deszczu:) Wróciłam właśnie z Powsina z psami:) Bezdeszczowe dzień dobry zatem
-
Kolejny bazarek dla Zuzi ???? Bardzo, bardzo dziękujemy Nadziejko
-
Też podrzucę
-
Przelalam 370 zł na konto ZEA, żeby wystarczyło na opłatę pobytu Bonusa w kwietniu.
- 1565 replies
-
hop
-
Dzien dobry:)
-
Dzien dobry
-
Dzień dobry
-
Dobrego dnia kochani
-
Podrzucę