Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Oczy przecieram i uwierzyć nie mogę, że sunie BB są uwzględnione na Twoim kolejnym bazarku Nadziejko Bardzo mnie wzrusza ta pomoc... bardzo
  2. Jak miło jest usiąść w domu przy komputerze i bez problemu znaleźć wątek bazarku Dzien dobry bardzo
  3. Wspaniały wynik! Nadziejko, jesteśmy Ci bardzo wdzięczne za pomoc sunieczkom BB Zbieramy, ciułamy każdy grosik teraz, żeby starczyło dla Bajeczki do końca. A i Brawurki domek gdzieś się zapodział i sunieczka pewnie długo jeszcze będzie w hoteliku...
  4. Dzień dobry, kolejny bazarek odnaleziony z telefonu. Podrzucam
  5. Ufff, odnalazłam bazarek. Jestem na działce bez laptopa, a z telefonu mam ograniczone możliwości odnajdywania wątków… Podrzucam
  6. Wspaniały wynik Ja się przywitam i pędzę popracować.
  7. Dzień dobry. No nie wiem jak ja dam radę na tej działce:)
  8. My twardo jedziemy jutro na działkę. Najwyżej będziemy się podgrzewać. Moje psy uwielbiają tam być. Najstarsza 16-letnia peruszka wyleguje sie na tarasie i obserwuje świat. Tym razem dostanie poza miękkim posłankiem jeszcze kocyk do przykrycia. Pozostałe będą ganiać jak szalone i domagać się spacerów poza działkę:)
  9. U mnie pada, psiaki śpią i nie zorientowalam się, że to koniec dnia pracy
  10. Tak się zapracowałam, że nie zauważyłam która godzina. Podrzucam...
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy Malwie za wpłatę 100 zł dla Bonusa za kwiecień i maj i Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej na maj
×
×
  • Create New...