-
Posts
29109 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
To niesamowite jak on sobie radzi na otwartej przestrzeni:) Pies, który nie widzi całkowicie tak wspaniale i bez stresu wychodzi na ścieżkę i bez problemu truchta do Kikou:) Cudowne!
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Czy mamy na pokładzie jakieś businesswomanki? :D
Ewa Marta replied to feryenne's topic in Zakończone
Szkoda, ale bardzo dziękujemy Ci za chęć pomocy Ince -
Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej na kwiecień
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękuję Alaskan za wpłatę stałej 50 zł i Asce7 za wpłatęstałej 10 zł na kwiecień
- 1565 replies
-
Czy mamy na pokładzie jakieś businesswomanki? :D
Ewa Marta replied to feryenne's topic in Zakończone
Chyba trzeba się poddać i zakończyć bazarek:( Szkoda wielka, ale jak widac bizneswomanek tu nie ma:( -
Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty i za ich potwierdzenie Dziękujemy również bardzo Kate1 za wpłatę 40 zl stałej i synowi b-b za wpłatę 30 zł stałej Obie stałe na kwiecień
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty kwietniowe:) mari23 - 20,00 zł Dorcia01 - 20,00 zł Agnieszka znajoma elik - 40,00 zł Ja też wpłaciłam swoją - Ewa Marta - 30,00 zł
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Wpłaciłam na konto fundacji ZEA z funduszy Bonusa 370 zł jako wyrównanie do faktury marcowej, która dopiero będzie do zapłacenia. Założyłam, że pozostałe 80 zł będzie na koncie ZEA. (70 zl od Pani Anny G-R za marzec i 10 zl od Nesiowatej za kwiecień)
- 1565 replies
-
Czy mamy na pokładzie jakieś businesswomanki? :D
Ewa Marta replied to feryenne's topic in Zakończone
No niestety ta bardzo atrakcyjna propozycja nie ma tu wzięcia:( Szkoda nie tylko z powodu braku kasy dla Inki. Również szkoda, że taka praktyczna wiedza się zmarnuje:( -
Czy mamy na pokładzie jakieś businesswomanki? :D
Ewa Marta replied to feryenne's topic in Zakończone
Hopsa -
Kasia napisała, że Bonusek się starzeje, co nie przeszkodzilo mu kilka dni temu złapać nogę Pana, który wycinał drzewka w ogródku. Kasia trzymała go na smyczy, a Bonus bez jednego warknięcia wyskoczył znienacka i dopadł nogę Pana. Kasia bardzo Pana przepraszała, ale i tak do pomocy w ogródku musi szukac kogoś innego, a Bonus na czas obecności obcej osoby będzie siedział w domu. Hojrak z niego straszny. On ma w tej chwili koło 11-12 lat, a zachowuje się jak kilkulatek. Na zdjęciach widac jak znakomicie radzi sobie na dworzu sam. Bardzo jesteśmy wdzięczne Kasi za opiekę nad tym trudnym psiakiem. On Kasię kocha i jest kochany. Mial naprawdę mnóstwo szczęścia, że do niej trafił
- 1565 replies
-
- 2
-
-
Czy mamy na pokładzie jakieś businesswomanki? :D
Ewa Marta replied to feryenne's topic in Zakończone
Dzień dobry -
Czy mamy na pokładzie jakieś businesswomanki? :D
Ewa Marta replied to feryenne's topic in Zakończone
Dzien dobry bardzo:) -
Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej na marzec dla Bonusa
- 1565 replies