Agatko kochana, my tu szykujemy zamach na Ciebie, właściwie na Twój czas i nieśmiało pytamy z Alaskan, czy zrobiłabyś jeszcze jeden bazarek imienny? Dla suni, która mieszka w kojcu z Okruszkiem i razem z nim pojedzie do Murki? Opisałam jej historię na wątku Inki, ktory od teraz staje się wątkiem Inki i tej nowej suni.
https://www.dogomania.com/forum/topic/362190-kontynuujemy-szczęśliwy-adopcyjnie-wątek-dla-nowej-suni-ma-na-imię-inka-zostańcie-z-nami-pomóżcie-ją-utrzymać-sali-ma-ds-wanilka-i-tosia-też-już-w-ds/page/28/
A to jest ta sunia. Ma kilka lat. Może nie aż 7, choć tyle ma w książeczce, ale nie jest to młodziak.