Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Ciągle myślę o tej przeprowadzce Micha i tak mi go szkoda Ja wiem, że nie ma wyjścia, ale to będzie dla niego stres
  2. Wychodzą i to bardzo szybko. Dzisiaj jeszcze Balutek trochę pokasłał, a Luśka pochrząkiwała, ale na spacerze ganiały i nic się nie działo. Po raz pierwszy od choroby spotkaliśmy się dzisiaj z naszym stadem. Zdecydowaliśmy się na spotkanie, bo te psiaki wszystkie miały kontakt z pierwszą sunią, która chorobę przyniosła i nie zachorowały. Poza tym to czwarta doba podawania antybiotyku, więc i moje już nie zarażają. W tym tygodniu Jacek pracuje jeszcze zdalnie z domu. Dopiero 16 maja wraca do Niemiec. Dzięki temu psiaki mają podwójna opiekę i przytulanki.
  3. Maluchy nie złapały tego świństwa, Luka już prawie zdrowa, a Balutka kaszel łapie już tylko kilka razy dziennie. Jest znacząca poprawa, ale leki bierzemy nadal. W środę kontrola u weta. Bardzo się stresowałam, ale szczęśliwie wychodzimy z tego.
  4. Aż się boję zapeszyć, ale jest ciut lepiej. Nadal kaszle, ale już nie tak gwałtownie i nie wymiotuje śliną. Na spacerze prawie nie kasłały i bawiły się. Dodam siemię lniane, w tym stresie zapomniałam, że to też znakomity oklejacz. Dzięki za radę.
  5. Dusił w sensie krztusił się. Miał bardzo uporczywy kaszel. W tej chwili mamy wrażenie, że jest ciut lepiej.
  6. Poleciałam do apteki i kupiłam ten Petit drill. Mam nadzieję, że Balutek poczuje ulgę.
  7. Dostają prawoslazowy. Poczytam o tych, które wymieniłaś i kupię któryś, bo jedna butelka szybko się skończy
  8. Moje skarby mają kaszel kenelowy:( Luśka zaraziła się kilka dni temu od jednej suni, dzisiaj dołączył Balutek. Ponieważ leczenie Luki nie przynosiło efektów, dzisiaj oboje dostali baterię leków - przeciwzapalne, antybiotyki, odpornościowe i syrop prawoślazowy. Biedne są bardzo, zwłaszcza Balutek On aż się zadławia. Mam nadzieję, że leki szybko zadziałają.
  9. Ja już straciłam nadzieję na jego adopcję. Poza tym on tak bardzo jest przywiązany do Marty i Saszy, że nie wyobrażam sobie ich rozstania, ale.... cudy się zdarzają. Marta nie zdecydowała się na zatrzymanie go za zwrot kosztów, więc dalej szukamy. Dzięki wielkie Tyśka.
  10. Ja mam szóstego, starszego psiaka poza dogo na utrzymaniu aktualnie, nie jestem w stanie podjąć się większej pomocy finansowej, ale na pewno jakoś w razie czego wesprę. Myślałam kiedyś o wzięciu go pod opiekę,całe się nie udało, więc chociaż zadeklaruje coś.
  11. Bardzo dziękujemy! Właśnie doszło na konto:) Serdecznie dziękujemy też mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonuska
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę stałej 10 zł dla Natki
  13. Bardzo pięknie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę stałej 10 zł dla Bonuska Ja też swoją wpłaciłam.
  14. Opłaciłam pobyt Gucia w kwietniu. Za niecałe 2 tygodnie trzeba kupić mu karmę. Nie wiem skąd na to wszystko brać. Dziękuję losowi za Przyjaciół, którzy wspierają nas w utrzymaniu psiaków, bo bez nich to byłoby niemożliwe ...
  15. Zrobiłam właśnie przelew za pobyt Natki w kwietniu w hoteliku. Na szczęście niezawodny Rafal z żoną Małgosią wsparli bardzo znacząco konto naszych psiaków i Natka dostała aż 380 zł!
×
×
  • Create New...