Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo dziękujemy. To zasługa ich - naszych wspaniałych psiaków. Cała czwórka jest wspaniała. Najmniej na zdjęciach i filmach jest Peruszki, bo ona nie lubi robienia zdjęć. Usztywnia się i nie chcemy jej denerwować. Ale jest przekonana, mądra, uwielbia się przytulać.
  2. Kochana maleńka Myślę, że bardzo przydałoby się wyczesanie jej tyłu. A ja zapomniałam napisać, że mój syn powiedział, że Andrzej mąż Jaagi jest super miły i bardzo komunikatywny Zachwycamy się zawsze Jaagą, a Andrzej pozostaje z boku, więc z radością dowiedziałam się, że bardzo fajny z niego człowiek
  3. Moje psiaki zjadały tak głóg. Ale Bonus mnie zaskakuje. Nie widzi, a wie jak zerwać poziomkę..
  4. Ja chciałam tylko dać znać, że Ania zamówiła 2 opakowania tego probiotyku dla suni: https://allegro.pl/oferta/eurowet-probiotyk-dla-psow-15x1-5g-12064289059?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_supermarket_animals_pla_pmax&network=x&placement=&test=pmax&category=animals&gclid=CjwKCAjw-8qVBhANEiwAfjXLrma8ikVNHUDv14ZArjEyPRzZ-ocnOg-SuyAGO9XaO9NcWEPp9BjpKxoCu60QAvD_BwE
  5. Bardzo szkoda, ale nikt nie wiedział o niej tego dnia. Moja Ania poszalała z zakupami dla suni. Kupuje 15 kg suchej i 24 puszki intestinala. Do tego zaraz zamawia ten probiotyk. Już nie wiem, czy ją całować, czy ochraniać
  6. Jaaga, piszę z telefonu, więc mam utrudniony dostęp do internetu. Bardzo Cię proszę wrzuć mi link do konkretnej karmy RC. Są chyba różne. I bardzo proszę prześlij mi na pw pełny adres do siebie W domu mam, tu nie. Wyśle od razu Ani, żeby zrobiła zakupy karmy i probiotyku. Edit: coś znalazłam, może być ta? https://allegro.pl/oferta/royal-canin-gastro-intestinal-pies-7-5-kg-gi25-12042211880
  7. Elunia jutro wgra filmiki, jak chętnie pije od Marcina. Nie bała się wąskiej, podróżnej miseczki. Test na lamblie wyszedł natychmiast, ma ich dużo. Jaaga od razu da metronidazol.
  8. Już u Jagi Tak napisała: Mala juz jest. Akurat trafila, kiedy szykuje psom jedzenie, to dalam jej cieply posilek. Je z apetytem. Dalam ja do klatki, ale jak jutro bedzie ok, to chyba puszcze luzem, bo wydaje sie tylko zaglodzona z takim apetytem. Lece karmic dalej.
  9. Będzie dobrze Sunia pojedzie w dużej klatce kennelowej. Marcin zabierze jakieś prześcieradła i podkłady. Moja przyjaciółka Ania J. chce małej kupić karmę i jak będzie potrzeba, to taki odżywczy liquid. Czekam na informacje od Jaagi jaka karma będzie najwłaściwsza. Może warto zrobić jej badania, żeby wiedzieć co powinna jeść.
×
×
  • Create New...