-
Posts
29116 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Jaaga, nie dzwonię, bo nie chcę zabierać Ci czasu, ale razem z Ellig i Alaskan bardzo o Was myślimy i trzymamy kciuki.
-
Musi być mała, bo tak o niej pisała Tola: Suczka waży 5,20 , jest młodziutka, maluszek ma parę tyg.
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Poczekajmy na domek, w którym nie będzie tak długo sama. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Taki nieporadny staruszek z niego. Trafił mu się cudny domek starości -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Opłaciłam pobyt Fidusia w lipcu. Faktura 729/22. -
Opłaciła pobyt Bonusa w lipcu. Faktura 729/22. Elunia jutro wgra fakturę.
- 1565 replies
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Kochana, uratowałaś ją po prostu. Nie tylko wtedy, kiedy wyciągałyście ją z agat21 ze schroniska. Również, a może bardziej wtedy, kiedy nie zdecydowałaś się na eutanazję, tylko siedziałaś w lecznicy nie mogąc podjąć tej ostatecznej decyzji. Tylko dzięki temu wetka zaproponowała Ci transfuzję. Dla Nuuki to szansa na poznanie życia pełnego miłości i akceptacji. Pamiętaj, że gdyby nie Ty, już by jej nie było. Nie zawsze piszę, ale jestem z Wami cały czas. Nieustannie podziwiam i kłaniam Ci się nisko za Twoją walkę o nią. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej i Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 20 zł za sierpień -
Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 20 zł za sierpień
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Kochani, na wątku cisza, bo u Jaagi bardzo duży kłopot. Kilka dni temu jedno ze szczeniąt (suczka) jadących razem z naszymi psiakami zachorowała na parwo. Jaaga z mężem natychmiast odizolowali psy od siebie, maleńka pojechała do kliniki, a pozostałe psiaki dostały od razu i nadal dostają surowicę. Mąż Jaagi odkaża wszystko, a sam do psiaków, które były w jednym pomieszczeniu z tamtą sunią wchodzi w ochronnym ubraniu. Nic nie wskazuje na to, żeby któreś zachorowało, ale trzeba zachować szczególną ostrożność. Jaaga ze swoimi maluchami musiała uciekać do Katowic. Cala ta sytuacja generuje dużo stresu i koszty. Nie ma możliwości ogłaszania Tosi i Teosia, bo oni byli w tym samym pomieszczeniu i mają teraz kwarantannę. Nie wiem skąd na to wszystko weźmiemy Rana Tosi szczęśliwie ładnie się goi, dostała wszystkie zastrzyki. Teoś niestety musi zaczekać z leczeniem pasożytów, bo w tej chwili dostaje surowicę. Pozostają mu chyba dwie dawki. Domyślam się, w jakim stresie są tam wszyscy, dlatego nie dzwonię, nie poganiam. Miałyśmy nadzieję, że Teoś będzie od razu do ogłaszania, ale w tej sytuacji trzeba niestety zaczekać.
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Taki właśnie dom znajdzie jej Alaskan Bardzo pięknie dziękujemy