-
Posts
29116 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Serdeczne podziękowania dla Anny G-R za wpłatę stałej 60 zł za lipiec
- 1565 replies
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dziekuję bardzo. Mam przelać teraz kasę? Jeśli tak, daj znać, na które konto -
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, że o to zadbałaś. Najważniejsze, że jest już pod opieką. Może trzeba jej kupić ubranko, żeby nie dobierała się do rany? -
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Już wczoraj Elunia (Ellig) mówiła, że sunia wygląda jej na niezłego łobuziaka -
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Cudownie, że jest szczęśliwa i ma kogoś, kogo kocha i kto kocha ją -
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Maleńka dostała całe 50 zł od Kasi K. , która od dawna wspiera nasze psiaki. Bardzo pięknie dziękujemy -
Rudzia jest słodka. Ranka nie wygląda bardzo źle. Dziura powinna zziarniniwać, ale lepiej pokazać wetowi .
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Lepiej ja pokazać wetowi. To dobra decyzja -
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Maleńka dostała 50 zł od Małgosi D., która pomaga nam zawsze, jak jesteśmy w dołku finansowym. Bardzo dziękujemy! -
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Maleńka od wczoraj dostaje antybiotyk. Jaaga mówi, że wszystko będzie dobrze. Sunia to żywioł Jak tylko rana się zagoi, zaczynamy ogłaszać Koszt pobytu sunieczki to 14 zł za dobę. W tym jest już karma. -
Przyszedł czas zakupu karmy dla Gucia. Jak zawsze wysyłam Marcie 150 zł, a ona dokłada 84 zł, żeby kupić wybrana przez siebie karmę dla niego. Znowu poratowała nas Ania wpłatą 400 zł dla niego. Myślałam, że uda się w tym miesiącu pokryć tą wpłatą pobyt Gucia w DT, ale wypadł zakup karmy i znowu nie wystarczy
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Psiaki już u Jagny. Sunia ma niezagojoną ranę i w środku jest duży obrzęk. Koniecznie trzeba podać antybiotyk. Na szczęście jest w dobrych rękach.