Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo dziękujemy też Annie G-R za wpłatę stałej 60 zł za wrzesień
  2. Bardzo dziękujemy Kasi K. za wpłatę 50 zł dla Poli
  3. Bardzo dziękujemy za ogłoszenie. Obawiam się tylko, czy Łódź to nie za daleko. Może udałoby się zrobić to ogłoszenie gdzieś pod Warszawą? Nie znam się na ogłoszeniach na olx, więc może głupio pytam, ale może Piaseczno, Józefów, Piastów, czy Pruszków wchodziłby w grę?
  4. Kilka dni nie zrobi już różnicy. Zdrowie Andrzeja jest teraz najważniejsze. Poza tym to rzeczywiście dobry pomysł, żeby chwilę został w jednym miejscu, żeby uwierzył, że to póki co koniec zmian.
  5. Cudowne wiadomości! Tak się cieszę, że Cudny Fafel zaakceptował nowe miejsce W tej sytuacji najlepsze dla niego jest pozostanie u Jaagi do czasu znalezienia nowego domku. Kolejna zmiana mogłaby odbić się bardzo na jego psychice. Mnie aż ręce świerzbią, żeby wyciągnąć mu te martwe kłęby z pupy. Oby jak najszybciej udało się umówić wizytę u groomerki
  6. Psiak jedzie już do Jagny. Wsiadł grzecznie, jest spokojny w drodze. Karma zdążyła dojechać, jedzie więc wyposażony. Będzie dobrze. Asia jest kompletnie rozstrojona Nie ma jak teraz pisać, bo jest poza domem.
  7. Wszystko się uda. Trzymamy oczywiście kciuki, ale bardziej za Ciebie, żebyś nie padła ze stresu. W tej chwili potrzebne jest finansowe wsparcie Cudnego, bo po opłaceniu dotychczasowego hotelu na koncie będzie pusto.
  8. Co by nie było teraz najważniejsze jest ogarnięcie tej sytuacji. Najważniejsze, że dzisiaj Cudny będzie już pod opieka osoby doświadczonej i radzącej sobie z różnymi psimi sytuacjami. Asiu, jestem z Tobą. Podjęłabym taka samą decyzję i zawiozłabym swojego podopiecznego do domowego DT. To była dla niego szansa na poznanie normalnego życia. Działasz zawsze dla dobra tych zwierzaków.
  9. Dobry pomysł że smaczkami. A na sierść dobrze jest podać siemię lniane i omegę 3 do mokrej karmy.
  10. Bardzo smutna wiadomość Pięknie o niego walczyłaś Moli...
  11. Nie dzisiaj, za dzień, dwa... Spokojnymi, posuwistymi, wolnymi ruchami. Można coś spokojnie, cicho do niego mówić wtedy.
  12. Najważniejsze, że zareagowałaś Asiu. Jakiś czas już szukałaś dla niego miejsca, tylko nie pisałaś o tym. Nie miej wyrzutów proszę. Miejmy nadzieję, że za dzień dwa Psiak pozwoli się dotykać. Wtedy można go będzie zabrać do groomera. Teraz można podpowiedzieć, żeby Państwo przetarli go mokra mikrofibrą.
  13. Opłaciłam pobyt Teosia od 1 do 17.09. Pozostała do rozliczenia surowica, która była na szybko pożyczona i teraz Jaaga ją odkupuje.
  14. Odpoczywaj i dużo zdrowia Gucio dostał 50 zł od Rafala i Małgosi, dzięki czemu opłaciłam zakup 3 dawek Frontline Combo bez minusa na koncie. Bardzo dziękujemy
  15. Już wyróżniłam. Za kilka minut powinno być widoczn3e. Koszt 24,93 zł
×
×
  • Create New...