Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. No właśnie... zdjęcia z rana. Weź tu się człowieku wyśpij Każdego ranka, dodam wczesnego ranka mamy to całe towarzystwo w komplecie w łóżku. W nocy najczęściej śpią z nami Figa i Luka lub Luka i Balutek. Perełka wybiera posłanko pod łóżkiem. Rano, jeśli któreś z nas wstanie, to miejscówka jest od razu zajmowana Upały się skończyły, więc całe stadko chętniej śpi na posłankach i w łóżku.
  2. Życie go nie rozpieszczało, zwłaszcza ostatnie lata. Pewnie dlatego wygląda na więcej lat niż ma
  3. Jagna prosiła, żeby tego nie robić, bo usuwają ogłoszenia. Każde ogłoszenie ma mieć inne zdjęcia.
  4. Jagna, przepraszam, ale musze się odezwać. Zew miał 205 zł deklaracji stałych, z czego 140 zł jest płacone a bieżąco do września włącznie. Wykruszyły się 3 wpłaty, z których Konfirm zadeklarowala dzisiaj wpłatę 20 zł stałej (w czerwcu i lipcu wpłaciła po 30 zł). Tak naprawdę więc wykruszyły się dwie całe wpłaty 25 zł i 10 zł plus 10 zł u Konfirm. Twierdzenie, że wszyscy odwrócili się od Zewa jest krzywdzące. Na wątek nikt nie zagląda, bo nic się nie dzieje. Mam to samo na swoich wątkach, na których nie mam czasu dbać o bieżące działanie i muszę się z tym pogodzić. Fajnie, że wrzuciłaś zdjęcia, że cos napisałaś - to ma szansę uruchomić na nowo wątek.
  5. A może zmienić to zdanie o korekcie chodzenia na smyczy? Z ostatnich informacji z hotelu wynika, że jak się przestraszy, to staje, ale na smyczy chodzi?
  6. Elunia odpisała, że zrobi. Ma być na Żory? Podrzucisz link do swojego ogłoszenia, żeby można bo zmodyfikować treść?
  7. Ja nie robię ogłoszeń. Poproszę Elunie, ale ona w tej chwili przechodzi covid i jest bardzo słaba. Zapytam.
  8. Cudowne wiadomości Jutro sprawdzę. Z telefonu mam problem. Znajdziemy jej dom w Polsce, gdzie będzie można zrobić wizytę pa.
  9. Pieniądze już na koncie psiaków. Z całego serca dziękujemy Nadziejko No i pięknie:) Za chwilę spotka nowych przyjaciół i będzie szczęśliwy
  10. Kochana Nadziejko, z całego serca dziękujemy! Jak tylko dojdą od razu dam znać
  11. Pola dostała dzisiaj 20 zł od mojej koleżanki Kasi W. Bardzo dziękujemy
  12. Zdjęcia bardzo fajne, dziękujemy bardzo
  13. Bardzo dziękujemy. Na pewno coś uda się wybrać. Oczywiście szukamy aktywnego domu, który sprosta energii Poli.
  14. Asiu, dzięki wielkie za kolejny super domek Super, że jest taki fajny
  15. Będzie dobrze, tylko potrzebuje czasu, żeby poznać nowe życie.
  16. To trudna sytuacja, domyślam się, że towarzystwo Andżeli nie wpływa za dobrze, ale w końcu musi mieć jakiś kontakt z innymi psami, skoro jest cały czas w kojcu. Zew na pewno odczuje ulgę po kąpieli i wyczesaniu.
  17. Jestem pewna, że cos wykombinujesz. Dzięki
  18. Bardzo dziękujemy też Asce7 za wpłatę stałej 10 zł za wrzesień
  19. Bardzo dziękujemy za ogłoszenie Dobrze, że ktokolwiek dzwoni
×
×
  • Create New...