Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo dziękujemy za ogłoszenie Dobrze, że ktokolwiek dzwoni
  2. Co słychać u Zewa? Czy on ma jakiś kontakt z innymi psami, czy jest całkowicie odizolowany? Myślę o nim często i czekam na jakieś informacje, zdjęcia...
  3. Wrzuciłam linki do ogłoszeń na koniec pierwszego postu Poli. jeśłi jakieś dojdzie, też je dogram. Pola potrzebuje niestety lepszych zdjęć. Jaaga, gdyby udało Ci się zrobić temu fisiowi jak się bawi zabawką, jak leży spokojnie. Ja wiem, że to trudne zadanie, ale może jak jesteś już w domu cos Ci się uda zrobić.
  4. Dziękujemy bardzo Agnieszce znajomej elik za wrześniową wpłatę 20 zł dla Fidusia
  5. Bardzo dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 20 zł stałej za wrzesień dla Bonuska
  6. No i dobrze Tosia znajdzie dom tu, bez konieczności latania samolotem
  7. Elu, tym razem nie zgodzę się z Tobą. Rozi może wali bezpośrednio, ale zrozumiałam jej wpis jako troskę o Dżekusia. Od początku zresztą pisała o dobru staruszka i stąd jej irytacja. Tu nie ma idealnego rozwiązania. Dżekuś potrzebuje teraz wyjątkowej opieki i czasu. Nuuka też potrzebuje czasu i wyjątkowej opieki. Limonka nie mogła przeznaczyć wystarczającej ilości czasu obydwu psiakom. Ta przeprowadzka była konieczna. Nie można więc w tej chwili użalać się, tylko przyjąć, że tak musiało być. Musimy wspierać Limonkę w tej decyzji, a nie powodować u niej większe poczucie winy niż ma. Bo, że ma widać gołym okiem. Moim zdaniem niesłusznie, bo zrobiła bardzo dużo dla Nuuki. Nuuka potrzebuje trochę więcej czasu w nowym miejscu, żeby wszystko zaakceptować, bo pokochała Limonkę, ale wierzę w to, że się przełamie i jeszcze będzie ganiała wesoła.
  8. Trzeba myśleć o tym, że półtora roku miał dom, dobrą opiekę i troskę. O tym chcę pamiętać myśląc o Timusiu...
  9. No nie, mogłyby mieć lepiej, ale nieskromnie powiem, że u nas są też bardzo szczęśliwe
  10. Dziękujemy bardzo Dulskiej za wpłatę 30 zł dla Fidusia
  11. To bardzo smutna wiadomość. Myślę nad słowami wetki. Timuś w zasadzie wegetuje i może ona ma rację, żeby pomyśleć o ulżeniu mu...
  12. Ale jestem dumna z moich psiaków Cała czwórka przeżyła 3-dniowy "najazd" rodzinny. Od piątku do niedzieli było u nas sporo ludzi, było głośno, ciasno i wesoło. Psiaki dzielnie znosiły obecność, dawały się głaskać, siedziały z gośćmi na kanapie, a Baloo nad ranem nawet poszedł spać obok chłopaka córki Jacka W sobotę spędziły prawie 7 godzin same, bo urodziny mojego męża zrobiliśmy w lokalu. Są wspaniałe, grzeczne i naprawdę potrafią się odnaleźć w takim rozgardiaszu. Do tego w niedzielę przyjechał nieznany im wcześniej psiak. Luka miała lekki problem z akceptacją na początku, bo on chciał od razu wskakiwać na kanapę, ale też dala sobie z tym radę. Jestem z nich bardzo dumna. Zwłaszcza z Luki, która była przecież takim dzikusem do ludzi
  13. Brawo! Cudownie, że wyłuskałaś ten domek pośród wielu kiepskich ofert Asiu
  14. Moim zdaniem decyzja jest dobra i w zasadzie jedyna słuszna. Jeśli zostało jej niewiele czasu, niech go spędzi w domu z innymi psami i z ludźmi cały czas obok, a nie w klatce. Ja wiem Limonko, że nie masz innego wyjścia, że musi siedzieć w klatce, ale niech to, co jej zostało będzie pełne obecności innych istot obok niej. Pokochała Cię bardzo, ale jestem przekonana, że w nowym DT przylgnie do kogoś, kto okaże jej czułość i troskę. Ty masz Dżekusia, któremu musisz poświęcić cały swój wolny czas, bo to raczej końcówka jego życia jest. Bardzo przepraszam, że tak bezpośrednio napisałam, ale naprawdę uważam, że Tobie również potrzebny jest spokój i czas dla staruszka. Ja też mogę podjeżdżać do suni, jeśli będzie niedaleko Warszawy.
  15. Bardzo mocno trzymam kciuki! To super wiadomość. Na pewno pomoże przy adopcji.
  16. Czy Ty jesteś Cyborgiem Nadziejko? Bez wytchnienia robisz te bazarki Bardzo dziękujemy!!!!
  17. Ich strona na FB wygląda nieźle. Tak pisza o tym psiaku: Jest w tragicznym stanie! Stada pcheł, wszędzie stare rany, jest bardzo wychudzony i wylękniony.
  18. Bardzo serdecznie dziękujemy Nadziejce za zrobienie kolejnego bazarku dla Tosi i Teosia. Psiaki dostały właśnie 53 zł Serdecznie dziękujemy też Nesiowatej za wpłatę 20 zł dla psiaków. W zamieszaniu nie wpisałam tej wplaty 2.09, ale już nadrobiłam zaległości. Zapomniałam też podziękować osobie spoza dogo - mojej sąsiadce Agnieszce za przelanie 378 zł za utrzymanie Tosi w sierpniu Agusia pokryła całą płatność Tosi
  19. Bardzo dziękujemy Kate1 za wpłatę stałej 40 zł za wrzesień
×
×
  • Create New...