Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Dziękujemy bardzo Nesiowatej za wpłatę 10 zl dla Fidusia
  2. Missi ogłoszenie zostało usunięte przez OLX w dniu, w którym jej nowa rodzina po nią dzwoniła. Ellig zareklamowała mimo wszystko chcąc wiedzieć, jaki jest powód. Okazało się, że jakiś facet złożył skargę na postępowanie niezgodnie z regulaminem. Stawiamy, że to ten, który żądał od Alaskan jej pełnych danych i namiarów na Stowarzyszenie. Ludzie potrafią być niestety dupkami Elunia odpisała im, że żaden regulamin nie został złamany, że mamy prawo odmówić adopcji do budy, czy ludziom, którzy nie zadeklarują sterylizacji w odpowiednim czasie. Uznali reklamację, ale Ela napisała, że sunia ma już dom i głoszenie usunęła. Wysłała im zdjęcia z nowego domu na dowód.
  3. Moli, Tola sprawdzi, ale charakterystyczny jest jej ogonek. Sunia jest wystraszona, więc nie można jej jeszcze zrobić zdjęcia jak w kojcu schroniskowym, ale zobacz - długi i z czarnymi końcówkami. To ona:)
  4. Fiduś dostał od syna b-b 20 zł. Serdecznie dziękujemy
  5. Przede wszystkim na miskę pełną dobrego jedzenia, na trawę i na własny dom w przyszłości
  6. Tosia wygląda lepiej na żywo niż Teoś. Też zostanie podkarmiona, ale on jest chudziutki, tylko przez sierść tego nie widać. Dla mnie Teoś też bardziej Pekinek niż mopsik, ale może na żywo jednak bardziej mopsika przypomina
  7. Mamy nowe wiadomości o psiakach. Tosia miała nie zdjęte szwy, które wylizywała i zaczęły gnić. Jaaga wszystkie zdjęła i będzie jej podawała Metronidazol. Powinno być dobrze. Tosia jest lękowa, sama nie podchodzi do człowieka. Kiedy Andrzej brał ją na smycz wystawiła pyszczek, jakby chciała ugryźć, ale tylko straszyła. Nie ugryzła nikogo. Rano nie chciała za nic wyjść na spacer, może pilnowała wygodnego miejsca w pokoju. Załatwiła się na podkład. Jaaga słusznie postanowiła dać jej odpocząć, nie narzucać się, nie brać na ręce. Niech maleńka poobserwuje inne psiaki ich zachowanie i sama zdecyduje kiedy podejść. Z innymi psami zgoda. Tosia z pyszczka nie wygląda jak na tych pierwszych zdjęciach, na szczęście charakterystyczny ogonek daje pewność, że to "nasza" sunia, ta sama, co na zdjęciach, na których ją zauważyłyśmy. Teoś jest przecudowny, zrównoważony, miły i wyluzowany. Słychać zachwyt w głosie Jaagi, jak o nim mówi. Spał na fotelu. Ma bardzo gęstą sierść jak mopsik, ale pod sierścią chude ciałko. Na pewno trzeba go odżywić, bo ma niedowagę. Alaskan wrzuci potem zdjęcia. Jeszcze nie ogłoszeniowe, takie dla nas, żeby cieszyć się początkiem nowego życia dwóch ogonków.
  8. Najważniejsze, że cały czas ma dobry nastrój. Mam nadzieję, że wyniki choć trochę drgnęły i poszły w dobrą stronę. W jej oczach można utonąć, śliczna jest!
  9. Fajnie, że sunia zsocjalizowana i zna smycz. Jeszcze tylko SPA i można chyba szukać jej domu
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy za pierwsze wpłaty dla Tosi i Teosia:) Psiaki dostały 30 zł od Nesiowatej i 200 zł od Anuli. Kłaniamy się Wam nisko i dziękujemy za pomoc
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonuska
  12. Marysiu kochana, ale tak symbolicznie poproszę, bo za dużo masz na głowie Kochana, numer konta wysłałam już kilka dni temu i wczoraj jeszcze dopisałam wiadomość Poszukaj
  13. Pierwsza wiadomość jest taka, że suczka lękliwa, a psiak super. Nie chcę naciskać, więc czekamy na wolną chwilę Jaagi. Imiona się spodobały.
  14. Bardzo do niego pasuje. Bardzo się cieszymy, że jesteś
  15. U mnie stale trzeba zamiatać, ale nie zamieniłabym tego na czysty dom bez zwierzaków
  16. Trzeba się chyba cieszyć, że jest bezpieczny w hotelu. To starszy, duży pies. Może nie znaleźć domu.
  17. Nie wiem skąd one biorą siłę w taką pogodę na bieganie i zabawy, ale Luśka może bawić się cały czas. W domu z Figuszką, na spacerach ze swoją bandą. Balutek też wtedy dołącza. Co śmieszne mają wokół pełno terenów z trawą, a one najbardziej lubią bawić się na piachu. A co tam, niech mają. Potem osypują się w domu i zamiatam wszystko Kiedy duże psiaki szaleją, ja mam czas, żeby przytulać maluchy. Peruszka chętnie nadstawia się wtedy do głaskania, a Figuszka chętnie wskakuje na ręce, bo z góry lepiej widzi co robią duże. Generalnie na nudę nie narzekamy Zdjęcie z Figą niewyraźne, bo sa w takim ruchu, że ciężko złapać. Tu Figuszka skacze na Luśkę:) A tu poranny spacer:
×
×
  • Create New...