Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Kochana Nadziejko, pieniądze na pewno jutro dotrą i od razu potwierdzę. Z całego serca dziękujemy za Twoją bezinteresowną pomoc dla naszych psiaków
  2. Ale ulga, siedział mi w głowie ten psiak. Uffff...
  3. Dziś na koncie znalazłam niespodziankę 100 zl od Maarit dla Fidusia!!! Bardzo serdecznie dziękujemy
  4. Bardzo pięknie dziękujemy Alaskan za wpłatę stałej 50 zł za wrzesień
  5. Dziękujemy bardzo synowi b-b za wpłatę 20 zł dla Fidusia
  6. Bonus jest bardzo sprytny, inteligentny i nie taki stary. Znakomicie odnajduje się w każdym miejscu, które pozna.
  7. Zamówiłam dzisiaj Guciowi puszki Rocco. Marta ma od siebie kupić karmę suchą. Na puszki miałam zniżke 10%. Za 18 puszek 800 gramowych zapłaciłam 138,28 zł. Nr zamówienia - 5.09.2022 257809384 Cena razem 138,28 zł Dostawa do Marta Berg Sposoby płatności Przelew natychmiastowy Produkty w Twoim zamówieniu Produkt Cena Ilość Kwota Rocco Classic, 6 x 800 g Czysta wołowina 52,80 zł 3 158,40 zł suma 158,40 zł -15,36 zł Zniżka z Planem Oszczędnościowym -4,76 zł Cena razemWszystkie ceny zawierają podatek VAT 138,28 zł
  8. Też myślałam, że Teoś błyskawicznie znajdzie dom. No, ale najważniejsze, żeby dom był super, więc jeśli trzeba czekać, to czekamy
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonuska
  10. Opłaciłam pobyt Fidusia w sierpniu. Faktura 738/22.
  11. Dziękujemy bardzo serdecznie Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej za wrzesień
  12. Dzisiaj wraca do nas już na stałe Jacek. Znowu będzie skowyt i radość taka, że pół bloku będzie wiedziało, że Pańcio przyjechał Jesteśmy już wszyscy zmęczeni tą rozłąką i czekam jak na szpilkach, żeby już wrócil i był cały czas. Zastanawiam się, która z nas bardziej za nim tęskni? Wysłałam ostatnio Jackowi zdjęcie z pytaniem "jesteś zazdrosny" Odpisał "Tylko teraz o którą z Was "
  13. Limonko, po rozliczeniu naszych szczeniaczków Missi i Mikusia na koncie Missi pozostało nam 66 zł. Myślę, że mimo potrzeb naszych innych podopiecznych, Nukusia bardziej potrzebuje tej kasy, dlatego całą kwotę przesłałam na Twoje konto dla niej. To ten sam bank, więc masz je już na koncie.
  14. Bardzo dziękujemy ! Wysłałam wstępny tekst ogłoszenia A;laskan i Ellig do akceptacji ewentualnie poprawy. Jak już będzie gotowy, poprosimy o pomoc w ogłaszaniu Tosi Teoś ma dwa ogloszenia na olx i dwa na gratce.
  15. Bardzo serdecznie dziękujemy Annie G-R za wpłatę 60 zł dla Bonuska za sierpień
  16. Tak o niej napisała Jagna: Wazy 7,5 kg. Boi sie smyczy. Przechodzi z trudem po pare krokow. Wesola, pogodna ale plochliwa. Z psami dobre relacje. Nie powinna isc do malych dzieci, bo moze ugryzc ze strachu. Ma rok.
  17. Bardzo serdecznie dziękujemy Rafałowi z żoną Małgosią za wpłatę 200 zł dla Teosia
  18. Pola dostała od Rafała i jego żony Małgosi 200 zł w tym miesiącu. Bardzo serdecznie dziękujemy!
×
×
  • Create New...