-
Posts
29116 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Ale ulga, siedział mi w głowie ten psiak. Uffff...
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dziś na koncie znalazłam niespodziankę 100 zl od Maarit dla Fidusia!!! Bardzo serdecznie dziękujemy -
Bardzo pięknie dziękujemy Alaskan za wpłatę stałej 50 zł za wrzesień
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy bardzo synowi b-b za wpłatę 20 zł dla Fidusia -
Bonus jest bardzo sprytny, inteligentny i nie taki stary. Znakomicie odnajduje się w każdym miejscu, które pozna.
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Zamówiłam dzisiaj Guciowi puszki Rocco. Marta ma od siebie kupić karmę suchą. Na puszki miałam zniżke 10%. Za 18 puszek 800 gramowych zapłaciłam 138,28 zł. Nr zamówienia - 5.09.2022 257809384 Cena razem 138,28 zł Dostawa do Marta Berg Sposoby płatności Przelew natychmiastowy Produkty w Twoim zamówieniu Produkt Cena Ilość Kwota Rocco Classic, 6 x 800 g Czysta wołowina 52,80 zł 3 158,40 zł suma 158,40 zł -15,36 zł Zniżka z Planem Oszczędnościowym -4,76 zł Cena razemWszystkie ceny zawierają podatek VAT 138,28 zł
-
Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonuska
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Opłaciłam pobyt Fidusia w sierpniu. Faktura 738/22. -
Opłaciłam pobyt Bonusa w sierpniu. Faktura 738/22
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy bardzo serdecznie Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej za wrzesień -
Dzisiaj wraca do nas już na stałe Jacek. Znowu będzie skowyt i radość taka, że pół bloku będzie wiedziało, że Pańcio przyjechał Jesteśmy już wszyscy zmęczeni tą rozłąką i czekam jak na szpilkach, żeby już wrócil i był cały czas. Zastanawiam się, która z nas bardziej za nim tęskni? Wysłałam ostatnio Jackowi zdjęcie z pytaniem "jesteś zazdrosny" Odpisał "Tylko teraz o którą z Was "
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Limonko, po rozliczeniu naszych szczeniaczków Missi i Mikusia na koncie Missi pozostało nam 66 zł. Myślę, że mimo potrzeb naszych innych podopiecznych, Nukusia bardziej potrzebuje tej kasy, dlatego całą kwotę przesłałam na Twoje konto dla niej. To ten sam bank, więc masz je już na koncie. -
Bardzo serdecznie dziękujemy Annie G-R za wpłatę 60 zł dla Bonuska za sierpień
- 1565 replies
-
Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pola dostała od Rafała i jego żony Małgosi 200 zł w tym miesiącu. Bardzo serdecznie dziękujemy!