Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Jaaga, nie dzwonię, bo nie chcę zabierać Ci czasu, ale razem z Ellig i Alaskan bardzo o Was myślimy i trzymamy kciuki.
  2. Musi być mała, bo tak o niej pisała Tola: Suczka waży 5,20 , jest młodziutka, maluszek ma parę tyg.
  3. Poczekajmy na domek, w którym nie będzie tak długo sama.
  4. Taki nieporadny staruszek z niego. Trafił mu się cudny domek starości
  5. Fantastycznie! W takim razie pozostaje tylko mamusia? Może pora na rozliczenie szczeniaczków? Wiem, że Jaaga czipowała psiaki i odrobaczała. Czy ze wspólnej puli coś będzie rozliczane?
  6. Bardzo serdecznie dziękuję mojej koleżance Kasi W. za wpłatę 20 zł dla Teosia
  7. Ja nie wiem, kiedy Ty śpisz Nadziejko Bardzo dziękujemy, pędzę na bazarek
  8. Opłaciłam pobyt Fidusia w lipcu. Faktura 729/22.
  9. Opłaciła pobyt Bonusa w lipcu. Faktura 729/22. Elunia jutro wgra fakturę.
  10. Kochana Nadziejko, pieniądze już dotarły, bardzo serdecznie dziękujemy! Mam nadzieję, że zgodzisz się, żeby zasiliły wspólne konto Tosi i Teosia. Prowadzimy wspólnie ich rozliczenie
  11. Kochana, uratowałaś ją po prostu. Nie tylko wtedy, kiedy wyciągałyście ją z agat21 ze schroniska. Również, a może bardziej wtedy, kiedy nie zdecydowałaś się na eutanazję, tylko siedziałaś w lecznicy nie mogąc podjąć tej ostatecznej decyzji. Tylko dzięki temu wetka zaproponowała Ci transfuzję. Dla Nuuki to szansa na poznanie życia pełnego miłości i akceptacji. Pamiętaj, że gdyby nie Ty, już by jej nie było. Nie zawsze piszę, ale jestem z Wami cały czas. Nieustannie podziwiam i kłaniam Ci się nisko za Twoją walkę o nią.
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej i Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 20 zł za sierpień
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę stałej 20 zł za sierpień
  14. Bardzo Ci dziękujemy kochana Nadziejko To spory zastrzyk gotówki, z całego serca dziękujemy! Jak tylko dojdzie, potwierdzę na obu wątkach
  15. Kwarantanna tak, ale potem trzeba Teosia odrobaczyć porządnie. Najlepiej byłoby zrobić badania kału, ale nie wiem, czy w sytuacji, w której Andrzej jest sam z psami jest to możliwe.
  16. Kochani, na wątku cisza, bo u Jaagi bardzo duży kłopot. Kilka dni temu jedno ze szczeniąt (suczka) jadących razem z naszymi psiakami zachorowała na parwo. Jaaga z mężem natychmiast odizolowali psy od siebie, maleńka pojechała do kliniki, a pozostałe psiaki dostały od razu i nadal dostają surowicę. Mąż Jaagi odkaża wszystko, a sam do psiaków, które były w jednym pomieszczeniu z tamtą sunią wchodzi w ochronnym ubraniu. Nic nie wskazuje na to, żeby któreś zachorowało, ale trzeba zachować szczególną ostrożność. Jaaga ze swoimi maluchami musiała uciekać do Katowic. Cala ta sytuacja generuje dużo stresu i koszty. Nie ma możliwości ogłaszania Tosi i Teosia, bo oni byli w tym samym pomieszczeniu i mają teraz kwarantannę. Nie wiem skąd na to wszystko weźmiemy Rana Tosi szczęśliwie ładnie się goi, dostała wszystkie zastrzyki. Teoś niestety musi zaczekać z leczeniem pasożytów, bo w tej chwili dostaje surowicę. Pozostają mu chyba dwie dawki. Domyślam się, w jakim stresie są tam wszyscy, dlatego nie dzwonię, nie poganiam. Miałyśmy nadzieję, że Teoś będzie od razu do ogłaszania, ale w tej sytuacji trzeba niestety zaczekać.
  17. Taki właśnie dom znajdzie jej Alaskan Bardzo pięknie dziękujemy
  18. Dziękujemy za odpowiedź. Wetka jeszcze się wypowie, ale to raczej wygląda na pasożyty i kiepskie jedzenie. Dobrze jednak, że potwierdziłaś nasze przypuszczenia
×
×
  • Create New...