Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
  • Posts

    3583
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dwbem

  1. Dziewczyny, szkoda waszego czasu i nerwów, niektórzy są niereformowalni i uważają, że są najmądrzejsi i nieomylni i nic na to nie można poradzić. Szkoda tylko tych biednych psow, może faktycznie prokuratura zajmie się tą "wspaniałą" hodowlą, to będzie jedyny dobry skutek.
  2. Wspaniała parka, też lubię zielone kolory.
  3. Wspaniała historia, cudowne psiaki, nareszcie zaznają prawdziwego życia. Chesterek cudny, biedak pewnie nigdy nie widział smyczy ale szybko się nauczy. Oby szybko znalazły kochające domki bo zasługują na to bardzo.
  4. Niestety, zgadzam się z Bou, musisz poczekać aż dorośniesz bo inaczej i tobie i pieskowi może stać się duża krzywda a tego ci nie życzę. Współczuję ci bardzo ale nasze rady to dla twojego i psiego dobra.
  5. To nigdy nie zaszkodzi, ja miałam swojego super weta przez 33 lata, niestety nagle mi zmarł. Może suka ma jakąś niesprawność dróg rodnych.
  6. Cudny maluch, też kocham czarne podpalane, całe życie takie mam - najpierw ONki,potem rottki a teraz pinczery średnie a wcześniej kundelki i też takie.
  7. To pierwsze krycie i może być normalne. Powinno się powtórzyć po dwoch dniach dla pewności zajścia w ciążę. Kiedyś hodowałam, miałam suki hodowlane i reproduktora, bywalo różnie.
  8. Też zajrzałam, cudna maleńka i te jej przerażone oczka.
  9. Super wiek, życzę jeszcze wielu dobrych lat. Ja cieszyłam się kiedy moja ostatnia rottka dożyła 14 lat, to jak ludzkie 108 bo poprzednie żyły krócej.
  10. Śliczne buraski ale nie mogę wziąć żadnego kota bo mój adopciak wykazuje chęć polowania na koty, wszystkie wychowane przeze mnie psy z kotami żyły w zgodzie ale tego wzięłam jak miał 5 lat i teraz mimo, że u mnie jest już prawie 8 nie udalo mi się go odzwyczaić od polowania na koty.
  11. Ja używam obróżek takich półzaciskowych - taśmia z łańcuszkiem, jak pies idzie luźno to jest luźna a jak pociągnie to się częściowo zaciska tak, że nie spada z szyji ale i za bardzo nie dusi psa.
  12. Będzzie dobrze,trzymam kciuki.
  13. Dziewczyny, szkoda waszych nerwów i zdrowia, całego świata nie zbawicie a jak ktoś nie chce zrozumieć argumentów to nie zrozumie. Żal tych psów, hodowla powinna być zgłoszona do Związku Kynologicznego i sądu związkowego albo do sądu za znęcanie się nad zwierzętami.
  14. Mnie już się nie chce dyskutować, za bardzo kocham psy ale jestem już stara i nie chcę się denerwować.
  15. A to ciekawe ale każdy pies ma swoje smaki. Ja miałam pierwszą ONkę, ktora uwielbiała owoce nawet te kwaśne jak wiśnie i porzeczki a te pinczery co mam teraz nie lubią ani owoców ani surowych warzyw więc rozumiem, że mała też ma swoje lubiane i nie lubiane smaki.
  16. Uważam, że tę hodowlę należy zgłosić i w Związxku i nawet na policję bo to mimo, że legalna to faktycznie pseudo. Większość przyzwoitych hodowli traktuje swoje psy jednakowo do ich naturalnej śmierci, też przez jakiś czas byłam hodowczynią i moje suki po pierwsze rodziły maksymalnie 4 razy w życiu )jedna) pozostałe raz lub dwa razy a ostatnie trzy hodowlane, utytułowane nigdy i wszystkie dożywały kilkunastu lat w domu. Znam też hodowczynie u ktorej też wszystkie psy żyją po kilkanaście lat w domu, kochane zadbane choć nie rozmnażane i nie przynoszące dochodów tylko raczej koszty. Więc popieranie takiej pseudo hodowczyni uważam za złe choć rozumiem, że chcesz pomagać biednym psom ale nie tędy droga.
  17. Jak moja suka miała nadkwasotę i jak miała pusty żołądek to wymiotowała żółcią to zaczęłam jej dawać na śniadanie trochę mleka i problemy się skończyły. I wszystkie moje psy wbrew teoriom, że dorosłe nie trawią mleka piją chętnie mleko aż do śmierci i nie mają żadnych dolegliwości.
  18. dwbem

    Surowe mięso

    Oczywiście, ja swoim szczeniakom dawałam surowe mięso już od 3-go tygodnia życia, poza tym całe życie karmię swoje psy mięsem z dodatkami, dostają też jajka, ser, mleko, które trawią do starości i nie chorują, sucha karma bywała bardzo rzadko, awaryjnie jak wyjeżsżałam z psem za granicę na wystawy.
  19. A ja jestem przeciwna nadawaniu psom ludzkich imion, dostałam suczkę o imieniu Elka, zmieniłam na Emi bo bałam się, że kiedy ją zawołam na ulicy a trafi się w okolicy jakaś Elzbieta to mnie ochrzani za to wołanie bo bruderszaftu ze mną nie piła i miałaby rację. Jest tyle mozliwości nadawania imion psich obojętnych dla ludzi.
  20. Biedulka,pewnie boi się, żeby niemusiała wrócić na ulicę i stracić taki wspaniały dom. Cierpliwości i może jak radzi Sowa znaleźć jakiegoś spokojnego pieska do towarzystwa.
  21. No to też trzymam kciuki, żeby było tylko coraz lepiej.
  22. Dzięki za przypomnienie bo nie byłam pewna kto to powiedział więc nie chciałam się wyglupiać ale mam prawo nie pamiętać bo mam juz 80 lat. Dzisiaj są okropne mrozy w nocy, całe szczęście, że sunie już w ciepłym bo w tych budach mogłyby zamarznąć.
×
×
  • Create New...