Biedny Riko,
mnie się wydaje, że on próbuje ustawić hierarchię w stadzie. Jeśli w dt były dzieci i było ok, to raczej o to chodzi.
Dobrze, żeby Pan czy Pani pokazali mu gdzie jego miejsce w stadzie.
Może powinni się zwrócić do behawiorysty, żeby im pomógł.