Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. [quote name='piescofajnyjest']ludzie bioracy leki p/padaczkowe narzekali na przyrost masy ciala, moze z Lizunia jest tak samo?[/QUOTE] Z tym się nie spotkałam, natomiast na pewno leki wpływają na zdolność psychofizyczną i stąd zapewne takie zachowanie Lizy. Pytałam o częstotliwość podawania leków, ponieważ w tej chorobie systematyczność jest bardzo ważna jeśli nie decydująca. Trzymaj się Lizunia.
  2. Oby Liza dobrze szła na te leki. O wyleczeniu można mówić jeśli przez 3 lata nie ma ataku (tak jest przynajmniej u ludzi). Bardzo ważne jest systematyczne podawanie leku. Liza bierze co dzień, czy okazjonalnie?
  3. wpisałam w google "imprezy spotkania dla seniorów warszawa" wyskoczyło sporo linków. Może na jakimś spotkaniu Polcia byłaby pkt. programu?
  4. Już chyba o tym pisałam, uważam, że trzeba zrobić najwięcej jak się da papierowych ogłoszeń i porozwieszać w lecznicach, zaprzyjaźnionych sklepach i in. oraz gazetach. Pola jest sunią nadającą się w sam raz dla osoby statecznej w kwiecie wieku a tacy raczej nie siedzą w necie.
  5. Trzymam kciuki za udaną przeprowadzkę Pepsi.
  6. Odwiedzam sunię, osobiście bardzo wierzę w ćwiczenia fizyczne i masaże,
  7. Biedny Riko, mnie się wydaje, że on próbuje ustawić hierarchię w stadzie. Jeśli w dt były dzieci i było ok, to raczej o to chodzi. Dobrze, żeby Pan czy Pani pokazali mu gdzie jego miejsce w stadzie. Może powinni się zwrócić do behawiorysty, żeby im pomógł.
  8. [quote name='terra'][COLOR=#000000]Oddam [/COLOR][COLOR=#000000]kupon uprawniający do 20 zł. zniżki na dowolną usługę w SmartVet Katowice.[/COLOR][/QUOTE] Nikt nie leczy psiaka czy kota w tej lecznicy? Trochę szkoda mi wyrzucić kupon, dostałam go na wystawie a mieszkam za daleko, żeby skorzystać. Jeśli jest ktoś zainteresowany, proszę o pw.
  9. Trzymam za powodzenie kuracji
  10. Wstawiałam Jamajkę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246973-poszukiwany-owczarek-niemiecki-lub-w-typie-rasy?[/URL] Bardzo proszę o wstawienie zdjęć psiaczków na pierwszą stronę. :mad: ;)
  11. Bardzo się ciesze, że Tymonek ma domek :) i trzymam kciuki, żeby przeprowadzka odbyła się bezstresowo :)
  12. Obiecałam 10 zł. na karmę dla Niuni. Kto zbiera kaskę?
  13. [quote name='Aska7']Nachuchane i naplute na szczescie na oba zacisniete kciuki :)[/QUOTE] U mnie też... Czy Jamajka nadaje się do dzieci? W tym wątku ktoś szuka onkowatego szczeniaka, może suni się poszczęści: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246973-poszukiwany-owczarek-niemiecki-lub-w-typie-rasy?[/URL]
  14. [quote name='szafra']Kruszynka dzięki Twoim ogłoszeniom znalazła domek :loveu:. Dzięki Terra. A tu możecie poczytać o naszych psiakach i o punkcie na portalu Wodzisławskim : [URL]http://www.tuwodzislaw.pl/wiadomosci,na-pomoc-wodzislawskim-psom-i-kotom-,wia5-3266-6876.html[/URL][/QUOTE] O, to dobrze, bardzo się cieszę :)
  15. [quote name='szafra']Funia dalej w kojcu. Potrzebna pomoc w ogłoszeniach Fuńki :) Aaaaaaaa Tera jest jakiś odzew z Twoich ogłoszeń ? Są jeszcze aktualne ?[/QUOTE] Niestety, nikt nie pytał o Funię. A co z tym szczeniaczkiem, nazwałam go Kruszynka?
  16. [COLOR=#000000]Oddam [/COLOR][COLOR=#000000]kupon uprawniający do 20 zł. zniżki na dowolną usługę w SmartVet Katowice.[/COLOR]
  17. Pokazuję słodką Bezię
  18. Wyniki krwi wyglądają na dobre. Jaki lek dostała Liza na padaczkę?
  19. Zaglądam do Misia, czasem nic nie piszę. Nowe zdjęcia dodałam do odnawianych ogłoszeń. Myślę, że nowe ogłoszenia mają sens, moje mogły się opatrzyć a i może ktoś będzie miał szczęśliwą rękę.
  20. Adaśku, ty pewnie ten hotelik za domek uznałeś.
  21. do góry, może domek zajrzy...
  22. podnoszę wątek, może zajrzy jakiś domek
×
×
  • Create New...