Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. I to jest dowód, że nie można generalizować, że na wsi żyją wyłącznie ludzie źle traktujący zwierzęta, tak samo jak krąży opinia, że na Podhalu żyją wyłącznie górale patrzący za kasą a zwierzęta mają za nic. Ten sąsiad z traktorem ma trzy pieski, jednego staruszka z wyboru a dwa wyrzucone z auta.
  2. Jak jest z ogłoszeniami Iwy? Ktoś ją cały czas ogłasza? Jest na forum molosów? Ma ogłoszenia papierowe?
  3. Trzymam kciuki, żeby Riko się udało. Szkoda byłoby psiaka. Gdzieś czytałam, że w Lublinie jest dobry behawiorysta, może przyjrzałby się sytuacji z boku i rozpoznał problem.
  4. Ten z wyjątkowym traktorem jest zza płotu. ;) Traktor zrobi pyr,pyr a moje psy stawiają uszy i pędzą do kawałka płotu skąd widać sąsiada na traktorze. Dodam jeszcze, że tylko ten traktor jest dla nich atrakcyjny, inni sąsiedzi nie wzbudzają zainteresowania :) Mam nadzieję, że mimo wszystko wróci jeszcze złota polska jesień.
  5. To Riko i Fafik są w jednym domu?
  6. Jaki bezbronny facecik leży :p
  7. Ale fajnie uszy postawił, na 3 zdjęciu wygląda jak ONek. :) Moje psiaki stawiają uszy jak sąsiad odpala traktor. Mizianka dla Baja i reszty stada.
  8. Ale fajna buda, ciepło będzie jakiemuś psiaczkowi.
  9. Na pewno to się w końcu odmieni i szczęście zapuka do suczynek.
  10. A jak w dt u Rumby, miłość kiełkuje?
  11. Ogłoszenia, które robiłam cały czas odnawiam i one własnie są ze starymi zdjęciami. Nie zmieniłam na nowe foto, żeby nie usunięto ogłoszeń.
  12. Mam na myśli skontaktowanie się z jakimś klubem/klubami emerytów, rencistów, seniorów i albo powiesić papierowe ogłoszenie na ich tablicy, albo o ile się da, na spotkaniu grupy zaprezentować Misia. Tak sobie marzę, że może inne pieski też by skorzystały. Wpisałam w google "kluby emerytów i rencistów Kraków" i wyskoczyło mi trochę linków.
  13. Co słychać u Bezi?
  14. Ciocie, a może trzeba szukać domku dla Misia w innej grupie ludzi? Wśród osób starszych, na emeryturze, chcących mieć towarzystwo czterołapka na spacerki i siedzenia w fotelu. Tacy ludzie rzadko korzystają z netu. Może na jakiś seniorskich spotkaniach zaprezentować Misia? Jak myślicie?
  15. Ogłoszenie Misia wyróżnione, tym razem ma je ode mnie. :) Trzymam kciuki, żeby wreszcie ktoś wypatrzył słodziaka.
  16. Zaraz wyróżnię ogłoszenie Misia na tablicy :)
  17. Cudna suńka czeka na dom.
  18. Kto wie, kto wie, ludzie mają bardzo różne pomysły.
  19. [quote name='Anja2201']Tak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641-6-szczeniaków-i-mama-uratowane-od-łopaty-szczeniaki-w-Pdt-Pepsi-w-schronisku-(?p=21143001#post21143001[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641-6-szczeniaków-i-mama-uratowane-od-łopaty-szczeniaki-w-Pdt-Pepsi-w-schronisku-(?p=21286696#post21286696[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641-6-szczeniaków-i-mama-uratowane-od-łopaty-szczeniaki-w-Pdt-Pepsi-w-schronisku-(?p=20859046#post20859046[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233641-6-szczeniaków-i-mama-uratowane-od-łopaty-szczeniaki-w-Pdt-Pepsi-w-schronisku-(?p=20718665#post20718665[/URL][/QUOTE] Dziękuję :)
  20. Czy jest gdzieś więcej zdjęć Jamajki?
  21. Odwiedzam Misiaczka
  22. Super wieści, bądź szczęśliwa sunieczko :)
  23. Ale cudowna wiadomość, oby więcej się nie gubił. Foteczek suni z postu 362 też nie widzę.
×
×
  • Create New...