Mam na myśli skontaktowanie się z jakimś klubem/klubami emerytów, rencistów, seniorów i albo powiesić papierowe ogłoszenie na ich tablicy, albo o ile się da, na spotkaniu grupy zaprezentować Misia. Tak sobie marzę, że może inne pieski też by skorzystały.
Wpisałam w google "kluby emerytów i rencistów Kraków" i wyskoczyło mi trochę linków.