Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Mizianki dla jesiennych panienek :)
  2. U obu suczek te same objawy i takie same wyniki?
  3. Gdzie jest domek dla Bezi?
  4. O matko kochana :( strasznie pod górkę mają te szczeniaczki, Leosiu, śpij spokojnie maleńki
  5. [quote name='piescofajnyjest']dobrze, ze sie uspokoilo!![/QUOTE] i oby jak najdłużej nic się nie działo
  6. Słodka dziewczynka :)
  7. Oby udało się opanować lekami te ataki. Biedactwo malutkie.
  8. Uważam, że trzeba wykorzystać każdą szansę na znalezienie domku dla Misia. A domek i tak będzie sprawdzany.
  9. Dziękuję Tolu, ależ ona jest fajna psica :)
  10. Tak, proszę link do galerii, im więcej zdjęć, tym więeksza szansa, że ktoś ją wypatrzy i pokocha.
  11. Znacie kogoś z Kątów W. bądź okolicy, kto zrobiły wizytę pa ?
  12. Dobrze byłoby, gdyby domek okazał się odpowiedzialny, i ten właściwy dla Lizy.
  13. No to mają świetny widok i oko na wszystko co się dzieje na posesji :)
  14. Mam nadzieje, że tym razem odezwie się dobry domek dla Misia. Trzymam kciuki.
  15. U mnie też ma tablicę. Postaram się dorobić jej jeszcze jakieś ogłoszenia.
  16. Fajna galeria :) Na co mają widok leżąc w budzie/budach ?
  17. Biedactwo, śpij spokojnie ['] :(
  18. Te ogłoszenia, które zrobiłam, cały czas odnawiam, ale to widać za mało. Może trzeba powtórzyć z nowymi fotkami.
  19. Też trzymam kciuki za domek dla Poli
×
×
  • Create New...