Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Zaglądam do wyżełków z nadzieją, ze wreszcie ktoś je wypatrzy, pokocha i przygarnie.
  2. Myślę, że uwagi Pana, który ma trzyłapką będą bardzo cenne, do tego sugestie wetów jak rehabilitować chorą łapkę i czy ktoś dał nadzieję na to, że Narnia-Rumba stanie na niej? Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało.
  3. Nareszcie korzysta z życia. Jeszcze żeby domek się znalazł.
  4. Dzisiaj odnawiałam ogłoszenie Iwci na tablicy, dodali nową funkcję, miejscowość, i za nic nie mogłam skojarzyć,gdzie Iwcia przebywa. Dałam na Warszawę.
  5. Może Murzyn pilnował, żebyś sąsiadki nie pogłaskał ;) Jak on tego gołębia upolował?
  6. Jak się zaaklimatyzowała Fruzia?
  7. [quote name='Tola']To jest wózeczek dla trzyłapków, a nie dwułpaków - czyli pozostałe 3 łapki będą w pełni wykorzystane, pisałam o tym w poprzednim poście;). Najlepiej chyba będzie, jak zaproszę na wątek p. Anię, która nam tu wszystko najlepiej wytłumaczy:) [/QUOTE] Nie zrozumiałam w czym rzecz ;) Jeśli zdrowa łapka będzie pracowała, to ok.
  8. Bardzo się cieszę, że Pańcia Narni tak odpowiedzialnie podchodzi do problemu z łapką. Jednak z wcześniejszej wypowiedzi Toli, zrozumiałam, że potrzeba stabilizatora a nie wózeczka. Czy w tej sytuacji odciążając nogę na której aktualnie chodzi, nie spowoduje się zaniku mięśni i suczka przestanie w ogóle poruszać się na własnych nogach?
  9. Nie spotkałam się na dogo z takim przypadkiem. Może trzeba będzie poszperać na forach weterynaryjnych, a jak nie będzie takiego tematu to założyć. Póki co nie mogę tego zrobić, bo komp mi tak muli, że tracę cierpliwość.
  10. Śliczna Polcia, śliczne foteczki :) Dziękujemy!
  11. Ale śliczne zdjęcia. Faficzek szczęśliwy, nareszcie na swoim miejscu :)
  12. Bardzo się cieszę, że Elvisek zaufał człowiekowi, a z kotkiem i psem się dogadają. Tylko na to potrzeba trochę czasu. Trzymam kciuki, żeby wszystko odbyło się bezboleśnie :)
  13. Jednym słowem pies na psy ;)
  14. Śliczna Bezia czeka na domek
  15. Bazarek dla Narnii zakończony. Udało się zebrać[B] 83,15 zł.[/B] Pieniążki zaraz przeleję na konto z pierwszego postu. Jak dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  16. Witaj maleńki. Co tam u ciebie nowego?
  17. Oj, niedobrze :shake: Na pewno mniejsza waga będzie korzystniejsza dla jej stawów.
  18. Ale fajne wieści :) Zaraz podmienię ogłoszenie czarnego jamniczka na Funię
  19. Śliczna Lusieńka, oby ten kwas zadziałał skutecznie, trzymam kciuki.
×
×
  • Create New...