[quote name='Tola']To jest wózeczek dla trzyłapków, a nie dwułpaków - czyli pozostałe 3 łapki będą w pełni wykorzystane, pisałam o tym w poprzednim poście;).
Najlepiej chyba będzie, jak zaproszę na wątek p. Anię, która nam tu wszystko najlepiej wytłumaczy:)
[/QUOTE]
Nie zrozumiałam w czym rzecz ;)
Jeśli zdrowa łapka będzie pracowała, to ok.