Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Cudne foteczki a to zdjęcie jest prze-ślicz-ne :) [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8509/o1dj.jpg[/IMG]
  2. No ludziska, teraz domki będą stać w kolejce po Adaśka :)
  3. Tak, Melisa się podoba, :) dzisiaj znowu miałam o nią pytanie, podałam dane kontaktowe.
  4. odwiedzam Bezię, może ktoś zajrzy i się zakocha
  5. [quote name='piescofajnyjest']widzialam nowe zdjecia Adasia:)[/QUOTE] Co, gdzie, kiedy? ;) Ja też chcę :)
  6. Ale cisza u Tuptusia, nikt nie dzwoni? Nikt nie pyta?
  7. Zaglądam do Bezi i pokazuję ślicznotkę
  8. [quote name='Anja2201']oby ten następny był lepszy :roll:[/QUOTE] i za to trzymam mocno kciuki
  9. Bazarek na leczenie suniek. Zapraszam do kupowania i podnoszenia bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247911-Bazarek-kwiatowy-na-leczenie-dw%C3%B3ch-wy%C5%BC%C5%82owatych-suczek?p=21422136#post21422136"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247911-Bazarek-kwiatowy-na-leczenie-dw%C3%B3ch-wy%C5%BC%C5%82owatych-suczek?p=21422136#post21422136[/URL]
  10. Jest na dogo parę fajnych psiaków, które długo czekają na domy i nie wiadomo dlaczego nikt ich nie zauważa :shake:
  11. Odwiedzam Polcię i trzymam kciuki za domek
  12. Też miałam zdecydowaną ofertę z tablicy, podałam pani namiary, która chce łagodnego psiaka.
  13. Trzymam kciuki żeby się udało zrobić super foteczki, no i może wtedy wreszcie ktoś się zakocha w Adaśku.
  14. Widocznie to nie był TEN domek, wierzę, że on gdzieś jest.
  15. Może warto zaprosić profesjonalnego zwierzęcego fotografa, żeby zrobił Adaśkowi super zdjęcia, bo moim zdaniem to podstawa. Tekst też ważny, jakiś krótki, treściwy, eksponujący zalety psiaka.
  16. Panienko szykuj fryzurkę do zdjęcia, trzeba oczarować domki :)
  17. Piękny kocur, na pewno znajdzie wspaniały domek. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.
×
×
  • Create New...