Bazarek na leczenie suniek.
Zapraszam do kupowania i podnoszenia bazarku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247911-Bazarek-kwiatowy-na-leczenie-dw%C3%B3ch-wy%C5%BC%C5%82owatych-suczek?p=21422136#post21422136"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247911-Bazarek-kwiatowy-na-leczenie-dw%C3%B3ch-wy%C5%BC%C5%82owatych-suczek?p=21422136#post21422136[/URL]
Może warto zaprosić profesjonalnego zwierzęcego fotografa, żeby zrobił Adaśkowi super zdjęcia, bo moim zdaniem to podstawa.
Tekst też ważny, jakiś krótki, treściwy, eksponujący zalety psiaka.