Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wczoraj dostałam wiadomość z ogłoszenia z pytaniem dlaczego Tosia nadal jest ogłaszana, skoro już ma domek. na dowód czego dostałam zdjęcie :)
  2. Zaglądam do Lizuni i miziam po główce.
  3. Zaglądam do Poli i z ciekawością czekam na fotki modelki.
  4. Ale się cieszę, że Helia ma domek :sweetCyb: To taka śliczna i kochana sunia. Uwielbiam zdejmować ogłoszenia, gdy psiaczek znajdzie dom :lol: Tolu a o Tusię nikt nie pyta? Imbirek nadal bez domu?
  5. Rumba, też ładnie :) Odżyła sunieczka, docenia, że jest kochana :)
  6. Gdybym wiedziała...ale nie wiem. Iwcia czeka...
  7. I niech ktoś powie, że nieszczęścia nie chodzą parami :mad: DIF, trzymaj się. Od roku mam zmywarkę ( końcu dałam się namówić córce) i nie wiem jak bez niej żyłam tyle lat ;)
  8. Ale cudne wieści :) Mam nadzieję, że pan się zakocha na zabój i Narnia nareszcie będzie miała kochający dom na zawsze. Ciekawe jak się aklimatyzuje w dt. Narni wychodzi podszerstek, taka teraz pora. Po kąpieli da się łatwo wyczesać i będzie prawdziwa księżniczka.
  9. Gdzieś przecież musi być domek Iwci.
  10. Chcemy, żeby ludzie szanowali zwierzęta, a nie szanują siebie wzajemnie :shake:
  11. Narnia na pewno będzie grzeczna a co ma być, to będzie. Nieustająco trzymam kciuki.
  12. Przelałam 20 zł. na sesję Polci.
  13. Dobrze, że się ataki uspokoiły, oby to trwało jak najdłużej.
  14. Ewo, podaj mi proszę nr konta, bo mi zniknęło wśród innych kont.
  15. Przepis przepisem a życie sobie i nie chodzi tutaj tylko o myśliwych. Ale ludzie w okolicy wiedzą, że spaceruję z psami ,więc może żaden nie ma do mnie aż takiego żalu, żeby strzelać do psów. U mnie latem nagminnie strzelają z kapiszonów z odpustu podrywając gołębi i strasząc kuny. Biedny Baj, może jak minie okres polowań, to nieco odsapnie.
  16. Cudne sunieczki :loveu: wątek poczytam w wolnej chwili :)
  17. U nas też nie ma grzybów, żadnych. Nawet jak popadało, to w lesie było sucho. Powoli tracę nadzieję, że zapełnię tego roku słoiczki grzybkami. Śliczne te kicie, faktycznie zdjęcie żurnalowe :) Podobne dzieje masz Tolu jak ja. Chałupa była tylko na lato, bo wygwizdów totalny. Ale się zaparłam i tz wyszykował stajnię, gdzie przemieszkałam 1,5 roku. Jak ktoś pytał, gdzie mieszkasz, odpowiadałam w stajni :evil_lol: Konsternacja pełna. Nawet ksiądz po kolędzie wpadł i wypadł czym prędzej :evil_lol: Mizianka dla Maćkowego stada. Od jakiegoś czasu boję się chodzić po lesie z psami. Wprawdzie w okolicy nie było przypadku zastrzelenia psa, ale kto wie kiedy ktoś z flintą wpadnie na taki pomysł.
  18. Bardzo się cieszę, że kiciuś już bezpieczny we własnym domku. Biedna sunia :(
×
×
  • Create New...