Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Podniosę wątek, może akurat...
  2. super, oby udało się wyciągnąć z Polci to co najpiękniejsze :)
  3. [quote name='rita60']Pakiecik czeka na niego...[/QUOTE] rita60, bardzo dziękuję :) oby dał sobie pomóc.
  4. Ale masa kociąt:crazyeye: Skąd brać domki, tragedia.
  5. Zaglądam do Fruzi i zaciskam kciuki za domek
  6. Malizna słodzizna owczarka obrabia a on cierpliwie to znosi :) i jaka posłuszna dziewczynka :)
  7. Iwcia nadal czeka na kochający dom.
  8. Jestem na zaproszenie. Śliczna suczka
  9. Odwiedzam Lusię i podnoszę wątek Hope2, bardzo proszę o potwierdzenie wpłynięcia pieniążków (35,70 zł.) z bazarku, widzę już kwotę w rozliczeniu. Dziękuję :) Link do bazarku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/245767-Zakonczony-Letnia-sukienka-krótkie-spodenki-dla-Faficzka-i-Lusi-do-4-08-g-20/page5
  10. Zaglądam do Lizy, i głaszczę po główce
  11. Super, że psiaczek ma dom, oby taki na zawsze. Saszka vel Samochodzik nadal prześliczny ;)
  12. Trzymam kciuki za sesję i modelkę :)
  13. Śliczne foteczki, kochany Tuptulek
  14. [quote name='Maciek777'] Bo nie ma mnie w Rządzie;) Przecież zamiast dusić psy w schroniskach, mogliby zrobić ogólnopolską akcję kastrację / sterylizację - za darmo dla wszystkich chętnych, a bezdomniaki obowiązkowo. Za kilka / kilkanaście lat schrony świeciłyby pustkami:) [/QUOTE] No to Maciek, zacznij działać, będziemy na Ciebie głosować :) Jednak z tą dobrowolnością bywa różnie. Może w miastach bardziej ludzie świadomi, na wsiach argument jest jeden, "nie bede okaleczać zwierza, niech se poużywa". Ale Bajutek szczęśliwy, że się mógł potarzać :) Mój jeden piesek po kąpieli pobiegł prosto do ogniska i wytarzał się w popiele. Jak go zobaczyłam to myślałam, że to obcy, kolorek mu się zmienił :roll: Śliczny jest Samochodzik. :) A dlaczego Samochodzik?
  15. O rety! Ale fajny psiak. Nie jeden ONeczek może mu pozazdrościć noszenia uszu. Biedactwo, jeszcze małego psa gdzieś się wciśnie, ale dużego już gorzej. Trzeba go chyba szybko ogłosić, może ktoś się zainteresuje.
  16. Uważam, chociaż nijak mi do decydowania ;) , że warto zrobić Polci profesjonalną sesję. Też się dołożę.
  17. Pikuś wczoraj kręcił się wokół auta przywożącego pieczywo (czasem ktoś mu coś rzuci), więc poleciałam kupić bułkę. Dawałam po kawałku i w czasie jak jadł, pogłaskałam go po główce, poskrobałam za uszkiem, pozwolił na to, był spokojny, nawet poklepałam go po boczku. Ale gdy ręka zaczęła krążyć bliżej szyi, cofnął się. Pytałam ludzi, gdzie sypia. Powiedzieli ,że w rowie, ale tam go nie ma, bo go szukałam. Gdzieś ma kryjówkę i muszę go namierzyć.
  18. Zrobię bazarek na ten cel. Tak bardzo się cieszę, oby Pan dał się przekonać.
  19. Odwiedzam Iwcię i biegniemy na początek
  20. Przelew poszedł. Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  21. Odwiedzam Duszka i miziam wirtualnie po główce.
  22. Bazarek z bluzeczkami zakończony. Udało się zebrać 36,20 zł. Proszę o dane do przelewu.
  23. [quote name='Anja2201']Przychodzę z bardzo smutnymi wiadomościami , Miziaczek nie żyje :(:(:( ze względu na swoją chorobę zawsze jadł bardzo łapczywie , wczoraj było tak samo , zadławił się karmą , opiekun nic nie zdążył zrobić ,wszystko trwało może 3 minuty , Miziak się udusił :(:( . Miziak był cudownym psem i mimo ,że nie był moim psem , nie umiem sobie z tym poradzić , mam nadzieję ,że jest już szczęśliwy za TM .[/QUOTE] O nie! Nie pisałam tutaj, ale cały czas myślałam o pięknym Miziaku, dziwiąc się, że nikt nie dopatrzył się przyjaciela w tym cudzie. Dlaczego los jest taki okrutny i już na początku drogi tak boleśnie doświadczył Miziaka? Śpij spokojnie piesku :-(
×
×
  • Create New...