Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wspaniała wiadomość :) na zdjęciach widać, że Rumba szczęśliwa, w oczach czai się błysk radości, jakiś chochlik, faktycznie ona odmłodniała :) Wygląda pięknie :loveu: powodzenia suniu :)
  2. [quote name='ocelot']Bardzo dziękujemy:)[/QUOTE] Ale nadal nie mam konta na które mam przelać kaskę :)
  3. [B]Bezia niewielka, kremowa suczka szuka domu [/B]Bezia to nieduża suczka, zabrana ze schroniska do domu tymczasowego, gdzie okazała się być bardzo łagodną i wpatrzoną w człowieka psinką. Ma ok. 6 lat, jest zdrowa, została zaszczepiona i wysterylizowana. Doskonale dogaduje się z innymi psami. Bardzo chętnie chodzi na spacery. Szukamy dla niej domu i ludzi, którzy docenią tą delikatną i łagodną suczkę. Wprawdzie nic nowego nie napisałam, ale z braku laku dobry kit ;)
  4. Pieniążki z bazarku na leczenie suniek.
  5. zaglądam do Misia, nadal cisza? Nikt nie dzwoni, nie pyta?
  6. A Adaś nie może do hoteliku?
  7. Bardzo jestem ciekawa brykającej Rumby :)
  8. Co słychać u sunieczek, jak się one mają? Są już jakieś wyniki? Na bazarku kwiatowym udało się zebrać[B] 63,10 zł.[/B] Proszę o dane do przelewu.
  9. Przydałyby się nowe zdjęcia, może jakieś na spacerku przy człowieku.
  10. Coś więcej o tej suni wiadomo? Więcej zdjęć też by się przydało. A co z Meliską, ma domek?
  11. Trzymam kciuki za bezproblemową sterylkę, mam nadzieję, że to nic poważnego, oby nic z krtanią.
  12. Jak się miewa Bezia?
  13. Może coś takiego? Ale proszę Karolcia_ko5 o konsultację. Może jeszcze coś więcej wiemy o Adasiu np. jak chodzi na smyczy, jak sam zostaje w domu, jaki jest do kotów a może zmienił się na tyle, że może iść do domu z dziećmi?[B] Kremowy Adaś szuka swojego człowieka [/B]Adaś ma ok....lat. Jest łagodnym, wesołym, pełnym energii i kochającym człowieka psem. Zgadza się z innymi psami. Adaś miał trudną przeszłość, okaleczony emocjonalnie przez nieodpowiedzialnych ludzi, dostał szansę na nowe życie, zamieszkał w hoteliku ze szkoleniowcem. Tam przekonał się, że nie wszyscy ludzie są źli. Teraz czeka na własny dom i własnego człowieka, który nigdy go nie zawiedzie. Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.
  14. Biedne niechciane psiątko :( Co teraz człowiek może suni dać zanim jej życie zgaśnie, tylko miłość, troskę i poczucie, że jest kimś ważnym.
  15. Piękny, zielonooki kocurek o orientalnej urodzie :loveu: Trzymam kciuki, żeby szybciutko znalazł swój dom. Trzeba mu zrobić ogłoszenia, jak najwięcej.
  16. Ale tam pięknie :) Nawet za zdjęć emanuje spokój i jednocześnie moc lasu. jak się miewa Horynka?
  17. To co teraz piszemy o Adasiu?
  18. Biedactwo :( ile jeszcze zniosą te biedne psiątka :shake:
  19. Widziałam kiedyś taki ogród, gdzie króliczki kicały w dzień gdzie chciały a na noc były zabierane do domu. Trawka to tam była wzorcowo przystrzyżona cały czas :) Bajutek zapewne sprawdzał czy to zwierzyna łowna ;)
  20. więcej wiary cioteczki ;)
  21. Kiedyś spędziłam ponad połowę dnia na pakowaniu, po czym okazało się, że moja poczta już przekazała przesyłki do macierzystego oddziału i musiałam jechać do wsi obok, pełna obaw, czy aby tam otwarte :roll: Też sobie tłumaczyłam, szczytny cel :p Czy Saszka zawsze ma takie zielone oczy, czy tylko w odpowiednim świetle? [COLOR=#3E3E3E]Królik Roger chodzi sobie gdzie chce, czy masz jakąś zagrodę dla niego?[/COLOR]
  22. Iwcia szuka kochającego domku
×
×
  • Create New...