Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Gdzieś mi kołacze, że facet rozmnażał psy bez opamiętania, więc mogło być tak ,że wszystko odbywało się w obrębie jednej rodziny i teraz wylazł jakiś defekt.
  2. Też pomyślałam o wadzie genetycznej. Wiadomo jakim psem była pokryta Pepsi?
  3. Biegniemy na wirtualny spacerek
  4. Biedna sunieczka, oby udało jej się pomóc.
  5. O, to wspaniałe wieści :) Bardzo, bardzo się cieszę :)
  6. Cudowna menażeria :loveu: jeden ładniejszy od drugiego, a oczy Saszki - nieziemskie :loveu:
  7. Trzecie zdjęcie najbardziej do Tuptusia podobne :) ale na drugim ślicznie wyszła główka. Na bank jest młodszy ;) chwilki nie ustoi spokojnie :)
  8. Dzwońcie domki po Polcię...
  9. To czekam na wieści. Postaram się jeszcze w tym tygodniu zrobić bazarek dla szczeniaczków.
  10. Jakiś wysyp kociąt jest teraz. Biedactwa, jak przeżyją zimę. Może warto zrobić im pojedyncze zdjęcia i ogłoszenia. Maluchy łatwiej znajdują domki niż dorosłe.
  11. To prawda, gdzieś te lata umykają, patrzę a sunia już nie bryka tylko drepce statecznie.
  12. Odwiedzam Lizę i miziam po główce
  13. Bądź szczęśliwa sunieczko :)
  14. Szczęście w nieszczęściu, że to tylko tyle.
  15. A może zanim się zacznie masować dobrze byłoby rozgrzać łapkę (lampą, kocem elektr. itp).
  16. Dobre wieści, oby takich więcej i częściej :)
  17. zaglądam do suczek... i czekam na wieści
  18. Ogłoszenia Nany wciąż odnawiam, może udałoby się jakieś nowe zdjęcia zrobić, żeby coś zmienić i może kudłaczka chwyci kogoś za serce.
  19. [quote name='Tola']Obyło się bez behawiorysty; Riko potrzebował czasu i cierpliwości nowej Rodziny i otrzymał to wszystko. Zrozumiał, ze to jego miejsce już na stałe i nie musi walczyć o pozycję:) Zachowuje się prawie nienagannie; "prawie", bo wciąż robi podkopy w ogrodzeniu.[/QUOTE] Bardzo się cieszę, że Riko się zmienił, niechby jeszcze przestał kopać. Pomponiku ['] :(
  20. Coś mi się pomyliło, bo myślałam ,że już są wyniki krwi. Z niepokojem, ale i nadzieją czekam na wieści.
  21. To czekamy na wieści i fotki z wypadu w góry.
×
×
  • Create New...