[quote name='Tola']Obyło się bez behawiorysty; Riko potrzebował czasu i cierpliwości nowej Rodziny i otrzymał to wszystko.
Zrozumiał, ze to jego miejsce już na stałe i nie musi walczyć o pozycję:)
Zachowuje się prawie nienagannie; "prawie", bo wciąż robi podkopy w ogrodzeniu.[/QUOTE]
Bardzo się cieszę, że Riko się zmienił, niechby jeszcze przestał kopać.
Pomponiku ['] :(