Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Lusieńka biegnie na początek porozglądać się za domkiem.
  2. [quote name='Dogo07']Tak, wynik jest negatywny , czyli wszystko w porządku :).[/QUOTE] Świetnie, że Bezia zdrowa. Domku gdzie jesteś?
  3. Polcia przygotowuje się do zimy :)
  4. O, już się bardzo pewnie czuje, bo uszy postawił :) Cudownie! Pikuś jeszcze nie ma wątku.
  5. A faktycznie, na pierwszym i trzecim zdjęciu udaje, że go nie ma :) Jakieś ma biedaczek nieprzyjemne doświadczenia.
  6. Straszna bieda, a mimo to pełen życia. Dobrze, że już bezpieczny.
  7. Odwiedzam Lusię i idę na bazarek :)
  8. Zadumany pycholek ma Tuptuś.
  9. Słodka panienka, dobrze, że już wszystko ok. To jedyny domek pytający o Fruzię? Powinna stać kolejka. Domownik z alergią miział i pieścił Fruzię?
  10. u mnie dzisiaj 12 st., zimnooo a co słychać u Polci?
  11. Nie będę oryginalna w swojej wypowiedzi ;) Piękny pies!
  12. Żeby się w końcu maleńkiej poszczęściło. Trzymam kciuki.
  13. To trzymam kciuki za szczylkowe domki ;)
  14. Miałam kilka pytań o szczeniaczki, podawałam jak w ogłoszeniu, numer tel. Jeden Pan jest bardzo zainteresowany, podałam numer, nie dodzwonił się (tel. wyłączony) i prosi o kontakt. handziu, na pw podaję namiary na pana.
  15. Ewa nie ma netu, więc pewnie nie może przekazać wieści z hoteliku. Od jutra ma się lekko ochłodzić, może jakoś ludzie i psy zaczną inaczej funkcjonować.
  16. Trzymam mocno kciuki za trafną diagnozę i ustawione leczenie. Bardzo możliwe, że lekarz będzie chciał widzieć malutką.
  17. Przelew poszedł. Jak dojdzie proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245767-Pr%C3%B3bki-krem%C3%B3w-woda-perfumowana-i-inne-cuda-dla-Faficzka-i-Lusi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245767-Pr%C3%B3bki-krem%C3%B3w-woda-perfumowana-i-inne-cuda-dla-Faficzka-i-Lusi[/URL]
  18. Z bazarku Faficzka, który zamieszkał we własnym domku, za zgodą większości biorących udział w bazarku ( milagros19853201 jeszcze nie odpowiedziała na pw, ale mam nadzieję, nie będzie miała nic przeciwko) chcę przekazać 35,70 zł. na leki dla Lizy. Proszę o dane do przelewu.
  19. [quote name='Tola'] Mogę założyć, ale mam mało informacji o psiaku i tylko to jedno zdjęcie... Nawet nie wiem, czy jest więcej zdjęć Pikusia? Może lepiej, jak wątek założy terra, która jest bliżej - będziemy ją wspierać. Mam nadzieje, ze razem uda się pomóc maluszkowi.[/QUOTE] Założę Pikusiowi wątek jak uda mi się wykonać jakiś ruch. Na razie Pikuś gdzieś się zaszył, jak wszystkie pieski w ten upał. Widziałam go wczoraj ok. 18 jak wracałam z miasta. Cieszę się, że u Fafika wszystko dobrze.
×
×
  • Create New...