[quote name='Tola']
Mogę założyć, ale mam mało informacji o psiaku i tylko to jedno zdjęcie...
Nawet nie wiem, czy jest więcej zdjęć Pikusia?
Może lepiej, jak wątek założy terra, która jest bliżej - będziemy ją wspierać.
Mam nadzieje, ze razem uda się pomóc maluszkowi.[/QUOTE]
Założę Pikusiowi wątek jak uda mi się wykonać jakiś ruch.
Na razie Pikuś gdzieś się zaszył, jak wszystkie pieski w ten upał.
Widziałam go wczoraj ok. 18 jak wracałam z miasta.
Cieszę się, że u Fafika wszystko dobrze.