Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ślicznotka nadal czeka na kochający domek
  2. Rozumiem, czyli trzymam kciuki za środową przeprowadzkę. Mam nadzieję, ze i Chudego ktoś wypatrzy i pokocha.
  3. Oba domki chcą Elviska? Nie reflektuje któryś na Chudego?
  4. Piękny pies, on taki trochę w typie kaukaza czy sarplaninac'a chociaż maści ONkowatej. Może ktoś z molosów będzie mógł pomóc.
  5. Taki fajny psiak i tak długo czeka. Skoro z netu nie ma odzewu, to może Adaśka do jakiejś gazety lokalnej trzeba dać, może też papierowe ogłoszenia trzeba rozwiesić?
  6. Biedna Lizunia. Żeby zdążyć z wizytą u neurologa.
  7. Bardzo jestem ciekawa jak się prezentowała Polcia. Ewo, proszę napisz, ile mam wpłacić za sesję i poproszę o dane do przelewu.
  8. To chyba nie był dobry dom, jeśli rok w wieku psa robi taką różnicę a nic innego się nie liczy, to sceptycznie jestem nastawiona.
  9. Śliczny krzaczek, wspomnienie o Bugisiu.
  10. Bezia biegnie na początek szukać domku.
  11. Ale super wiadomość :) Bądź szczęśliwa maleńka
  12. O rety! Jak tu pracować z zaciśniętymi kciukami, ale czego się nie robi dla sprawy:kciuki: Tak bardzo bym chciała, żeby się Elviskowi udało. Muszę w takim razie pozmieniać ogłoszenia Chudego, może i jemu się poszczęści.
  13. Trzymam mocno kciuki, żeby chociaż jednemu się udało.
  14. O matko! Jaki piękny kocurek. Identyczny jak mój Baal. Biedna Tajga, wiadomo z jakiej przyczyny ten niedowład? edit.: Ogłosiłam kocurka na tablicy, gumtree i morusku Nazwałam go Bajuś.
  15. Też zaglądam do Polci, nie zawsze coś piszę. Oj Lidan, serdecznie Wam współczuję, gips w lecie, to masakra, dobrze, że się ochłodziło. Ciesz się, że mąż zajął się laptopem i nie jęczy i narzeka :evil_lol:
  16. [quote name='Radek']No właśnie, co to jest że czarnym psiakom trudniej znaleźć dom?[/QUOTE] Gdzieś kiedyś słuchałam, że były przeprowadzone badania (nie pamiętam, czy w Pl) i dzieci 3-4 latki miały podejść do psa który im się najbardziej podoba. Większość dzieci podeszła do jasnych, białych psów. Czyli wygląda na to, że ludzie maja jakieś preferencje odnośnie kolorów.
  17. Iwcia na początek, po domek
  18. Kurcze, ogłoszenia cały czas odświeżam i nic :-(
  19. To już niedługo, muszę się sprężyć z bazarkiem. edit.: bazarek dla Narnii: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246381-Kubeczki-szklanki-kieliszki-na-badanie-i-operację-kalekiej-Narnii?p=21212704#post21212704[/URL] zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku
  20. Dobrze, że się wyciszyła. Oby tak dalej.
  21. Co u sunieczki, jak ona się czuje? Miziam Lusię po główce.
  22. O, to może jakieś zdjęcie zabawowe się uda Polci zrobić :)
  23. Biedny Red, tyle złego na jednego psiaka. Trzymam za zdrówko psiaczka, musi mu się udać.
×
×
  • Create New...