Taki fajny psiak i tak długo czeka.
Skoro z netu nie ma odzewu, to może Adaśka do jakiejś gazety lokalnej trzeba dać, może też papierowe ogłoszenia trzeba rozwiesić?
O rety! Jak tu pracować z zaciśniętymi kciukami, ale czego się nie robi dla sprawy:kciuki:
Tak bardzo bym chciała, żeby się Elviskowi udało.
Muszę w takim razie pozmieniać ogłoszenia Chudego, może i jemu się poszczęści.
O matko! Jaki piękny kocurek.
Identyczny jak mój Baal.
Biedna Tajga,
wiadomo z jakiej przyczyny ten niedowład?
edit.:
Ogłosiłam kocurka na tablicy, gumtree i morusku
Nazwałam go Bajuś.
Też zaglądam do Polci, nie zawsze coś piszę.
Oj Lidan, serdecznie Wam współczuję, gips w lecie, to masakra, dobrze, że się ochłodziło.
Ciesz się, że mąż zajął się laptopem i nie jęczy i narzeka :evil_lol:
[quote name='Radek']No właśnie, co to jest że czarnym psiakom trudniej znaleźć dom?[/QUOTE]
Gdzieś kiedyś słuchałam, że były przeprowadzone badania (nie pamiętam, czy w Pl) i dzieci 3-4 latki miały podejść do psa który im się najbardziej podoba. Większość dzieci podeszła do jasnych, białych psów.
Czyli wygląda na to, że ludzie maja jakieś preferencje odnośnie kolorów.
To już niedługo, muszę się sprężyć z bazarkiem.
edit.:
bazarek dla Narnii:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246381-Kubeczki-szklanki-kieliszki-na-badanie-i-operację-kalekiej-Narnii?p=21212704#post21212704[/URL]
zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku