Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Wpadam wieczorkiem. też jestem ciekawa, czy będzie domek?
  2. Śliczne dzieciaki. Trzymamy nieustająco.
  3. Nauczanie początkowe się zaczęło;)
  4. O nie, kolejne malce.....
  5. Boskie, cudne :loveu::loveu: Nie wiem, które jest najpiękniejsze;)
  6. Zaglądam wieczorkiem.' Jakie fajne stópki;)
  7. M&S

    Moje Chow Chowy

    Cześć wieczorkiem:)
  8. My jesteśmy sędziowani jak zwykle na szarym końcu.
  9. Ja też trzymam:)
  10. [quote name='Wiola&Miłosz']jest godz 23 a fenek wylazl na jedzonko;) Nawet popil.. Obecnie sie kreci w kojcu z pudelek rozlozonych[/QUOTE] Brawo Fenek, brawo:):)
  11. Witanko, witanko:) Przebiłeś wszystkich;) mamy czwarteczek i wolny weekendzik:multi:
  12. [quote name='Alicja']powiedzmy ze się zasiedziała ;)[/QUOTE] Troszeczkę ;)
  13. Tak, mam taki zamiar i plan:)
  14. Jakie malizny, sliczne są:loveu:
  15. [quote name='Ladymonia0610']Informuje ,że Felek jest w domu stałym.;) Bardzo dobrym domu;)[/QUOTE] Fantastycznie!!! Felek jest śliczny i te skarpetusie:)
  16. [quote name='1izabelka1']przepraszam ale czy ktoś w ogóle obejrzał mój filmik [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/a014.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/d014.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a032.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a046.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Melduje, że tak. radosne rozbawione charciole:loveu:
  17. [quote name='jamnicze']A ja nie mam, za daleko, nie chce mi się tłuc w zimie taki kawał drogi :eviltong:[/QUOTE] To Adusi nie będzie?
  18. Proszę, proszę jakie elegantki:)
×
×
  • Create New...